Şimdi Ara

KMTLERDEN GINA GELDİ ARTIK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Edit: Oyundan çıkarılmaları gerekiyor. BU KADAR NET!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 15 Şubat 2015; 7:55:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: engehosting

Neden ? :)

Abi biz didiniyoruz ediyoruz bi yerlere geliyoruz adamlar 1 milyon km öteden vuruyor...

• Yaklaşık 6 aydır aralıklarla oynuyorum fakat doğru düzgün KMT vuramadı beni.İyi saklanamıyorsun herhalde ya da mini mapte yerin belli olunca yer değiştirmeyi dene :)
  • kmtlerin dengelenmesi gerektiği doğru ne kadar iyi kmt oyuncusu olursa olsun hedefi vurması şans işi çünkü isabet oranı çok kötü isabetsiz ve isabet halinde tankın ağzına ettikleri için dengesizler bi tarafın artysi 3 vuruşta 3 top tier heavy tankı yok edebilir karşı takımın artysi de 5 atışta %0 isabet sağlıyabilir kısacası artylerin etkili olduğu haritalarda kazanan takımı rng tanrıları belirliyor bunun yerine reload sürelerini kısaltsınlar damageyi düşürsünler isabetini arttırsınlar daha dengeli olur bence
  • katılıyorum..üstelik ileri tier larda dahada kötü..tank savaşının en güzel yeri kapışma..gerçek hayattada böyledir zate..8-9-10 seviyelerde heavy ler kapışırken arty-kmt ler kalabalığın ortasına ateş ediyorlar..ölsen kötü emeğine yazık..karşı taraf ölünce sen kazansan bile boş çünkü hasarın az yada yok..oda az kredi ve deneyim demek..boşa zafer sarhoşluğu akıllı adamı zaten mutlu etmez..uzaktan atışla vurmak zaten çizgi filmlerde olur..buda ona benzeyen bir oyun oluyor..güya yeni güncellemede tank avcılarına bir ayarlama yapmışlar..onlar zaten savaşın bir parçası içinde ler..sen asıl kmt leri ayarla...işte dedim ya çizgi film..bişey yapmalarına gerek yok nasıl olsa kaç milyon oyuncuyu kapmışlar...niye uğraşsınlar ki...
  • Kmtlerin en zevkli yanı hafif tankla oynyamayanları tek atışta alması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KMT leri sevmeyenlerin mutlaka KMT oynamasi gerektigini dusunuyorum. Eger oynarsaniz anlarsiniz KMT nin oyunda ne kadar onemli bir rolu oldugunu.
  • evet kmtlerin de kendie göre bir zorluğu var fakat oyunun tadını kaçırıyolar, atıyorum çatır çutur oynuyosun 2-3 k damage yapıp tek mermi bile yememişsin çat kmt bi vuruyor tekte gittin. ve yukarıda arkadaşın dediği gibi kmtlerin aim olayı sapması vs düşünüldüğünde iş biraz da şansa kalıyor, karşı tarafın kmtleri toplam 5-6 k damage atarken sizinkiler 0 damage yapabiliyo
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Ben kaldırsınlar demiyorum dengelesinler diyorum ki her maçta 4-5 arty çıkmaya devam ederse nerf lobisi devreye girer

• Chosniel_TR C kullanıcısına yanıt
    Gorevler olmasa artylerin yuzune bakan olmayacak. Bence artylerin artmasi bu yuzden.
  • kmt olayı çok çok saçma bişey anlamsız genellikle mesela ben genellikle hafif tank ve orta tank oynuyorum şimdi kmt beni vurmasın diye pusa pusa yata yata taş kaya araya araya oynasam bu seferde rakip agır tanklar vuruyor beni mecbur ileri geri yapıp agır tankların açıklarına ateş yapıp kaçılıyorum bu arada ortalıkta olmayan kmt hop tek atışta indiriyor beni hafif tankla 50-60 km tam gaz ilerlerken kmtye kitlenip sıkcam hop adam sanki td düz atışla hafif tankımı uçuyor hani aim bozuktu kmt lerde hikaye kalkması çok mantıklı saçma sapan kmt işi kmt olayı çok fena sogutuyor oyundan oh adam yattı yerden saçma sapan atıyor hop tek atışta tank hurdaya dönüyor emek sarfetmek hareket yok risk hiç yok
    kmt lerin korkusundan millet hep camp yapar oldu hafif tankı agır tankı hepsi pusuyor soteye oyunların çogunda ilk 5 dakika neredeyse rakipler hiç oynamıyor niye saçma sapan 3-5 kmt var çıksa oynasa hop güm hayır hafif tankla vurmaya gitsen rakip takım hep pusuda yanaşamıyorsun yanaşsan adam kmt mi td düz atışla vuruyor
    KMT ler oyundan çıksa oyuna zevk gelir
    birde şu camp yapanlar için görüşmesefaleri düşürülürse üstüne isabet oranları 100 metrede 1-2 metre yapılırsa kimse camp yapmaz maçlar daha canlı daha zevkli geçer

• benim hesapla 2 oyun atsanız oyunu silersiniz o zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NDS kullanıcısına yanıt
    Bu oyunda benden büyük arty mıknatısı olduğunu sanmıyorum ru ile 4 nala koşuyordum 80 km ile gökyüzünden kayan bi yıldız gördüm sonradan farkettim ki yıldız değilmiş t92 kafama buzdolabı fırlatmış

• Stalingrad haritasında 5 artyli oyuna denk geldiğimi hatırlıyorum, kabus gibiydi ya! heavylerin kapışma alanlarında kendi artymiz bile yanlışlıkla bize indiriyordu, kim vurduya gidiyorduk... Bu açıdan bir sınırlama getirilmesi şart, tamamen kaldırılmasına katılmıyorum. Arada bir arty oynamanın haritaları tanıma ve strateji geliştirme açısından yararı olduğunu düşünüyorum.
  • galaxy54 kullanıcısına yanıt
    yaptığın istatistiğe bak aldığın paraya bak sırf şu yüzden oyunu bırakmzak istiyorum
  • En kolay vurulan tanklardan birisidir kmtler. Oyunun ortasında hafif veya orta tanklardan biriyle dalıp hemen öldüreceksin. Canları az yükleme süreleri uzun neyinden korkuyorsunuz ki

• KMT cikarilsin mi

• KMT

• dün redshire haritasında m53 ile oynuyorum karşı tarafta bir adet vk 4502 var. adam terminatör gibi açısını vermiş kaç tane tanka kafa tutuyor orada o adamı o açı ile delecek adam yok ya gold sıkacaklar (ki buda deleceğinin garantisini vermiyor) ya da gözlerini karartıp yololo yaparak tek tek ölecekler. elemanda öz güven tavan yaptığından öyle bina tepe ardına gizlenme gereğide duymamış. yandan görüşüm olduğundan bir tane salladım. sonuç 1950 hasar yani tek attım. şimdi sorun o tankla açıkta kabak gibi duran vk'da mı? bia havalandırma vs takıp ancak 39 saniyede yükleme yapan kimseyi spotlayamayan ama maksimum mesafeden spotlanan, totosunu kaldıramayan arty'demi?

arty'ler olmasa bu oyun daha güzel olmaz. adamın tek zayıf noktası var ve onuda kayaya vs saklamış nasıl öldüreceksiniz? ancak işini bilen bir arty varsa bu sorun otomatik olarak ortadan kalkar (çok yoğun şehir haritaları hariç). ST-1 ile tek başıma denk tierde 7 tankı tuttuğumu bilirim arty olmadığı için. başka oyundada koskoca st1 le t92'den tek yemişliğimde vardır.

artyler iyi takmlar için kolay hedeftir işini bilmeyene eziyettir. bizde çok çekiyoruz artylerden ama bu da işin tuzu biberi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.