Şimdi Ara

klimaya gaz basmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
0
Favori
55.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam işin gerçeği tam bir ticari operasyondu aslında kimsenin ozon vs taktığı yok, önemsiyormuş gibi görünüyorlar. Amerikanın Irak'a demokrasi götürmesinden farklı değil R22 yerine R410 gelmesi.

Amerika R22 den kazanamıyordu zira R22 de ipler başkasının elindeydi, durum böyle olunca R22 zararlı, R410 zararsız gaz oluverdi birden. Tamam kabul gerçekten zararlı, lakin klima gazına gelene kadar önlem alınabilecek ancak işlerine gelmeyen binlerce madde var. 410 dahil sentetik/kimyevi olan ve doğaya zararı olmayan hiç bir şey yok, sadece bu daha az zararlı diyelim :)

Aslında bu gazların toplama tüpleri ve makineleri var da o makineye kim para verir (Bir işten anlamayan ben varım galiba ki 2014 yılında 3680TL para ödeyip almıştım) parayı verse de yanına vakum motoru taşımaya üşenen hangi klimacı bu gaz toplama makinesini taşır siz söyleyin lütfen.

• Ado kullanıcısına yanıt
    şimdi anladım işte hocam.Gaz tekrar kullanılsa aslında boşa almmışsınız da işte karışım gaz toplasanızda sonrası var .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Zaten 410 134 vs gibi topluyor 22 toplamıyor bendeki hocam. Bu işler karışık biraz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.