Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
57.230
Cevap
703
Favori
4.431.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Beyler kumanda üzerinden klimayı 22 dereceye ayarlıyorum. Oda 22 dereceye geliyor fakat cihaz sürekli çalışmakta. Çalışmayı yavaşlatması gerekmiyor mu ?

engin bey sorun devam ediyor mu?
  • valla öyle konuşmasak yorum yapmasak mı? bende iki arada bi derde kaldım ne desem bilemiyorum ki? sokaklara bile klima lazım hatta güneş enerjisi ile çalışan fan soğutmalı şapkalar çıkmış

Orijinalden alıntı: kaya727

herkes agresif.. sıcaklardan olsa gerek. her eve her odaya klima şart :)

Orijinalden alıntı: heyyyyy

Orijinalden alıntı: makinemühendisiizmirli

Ya tamam bas git vestel al eriyen klima .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmi -- 20 Haziran 2011; 12:58:48 >
  • slm arkadaşlar herkese kolay gelsin
    20 m2 güney-batı cepheli odaya klima almak istiyorum 6 katlı binanın 6.katında oturuyorum
    yalnız cam balkon kapalı bildiğim kadarı ile dış ünite için açık alan veya hava alması gerekiyor.(balkon içine dış ünite montajını tavsiye edermisiniz?)

ben Afyon'da yaşıyorum geçen yıl buralar çok sıcak oldu en fazla 2 ay kullanırım sanıyorum sadece soğutma amaçlı kullanılacak belki gerekirse pek sanmıyorum ama ısıtma için de kullanılabilir.
    kaliteli bir klima arıyorum sağlık açısından problem çıkarmayacak max 1500-1700 tl
    işte filtresi iyi iyonizer özelliği sessiz olan vs...

sıcak baktığım Mıtsubıshı,Toshıba
    Mıtsubıshi sanırım 2 çesit
    internet üzerinden sorunsuz ucuza alabileceğim adresler neresi var?
    model ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
  • kardeş googlede ara üçününde sitesinde değerlerini incele:

mitsubishi Heavyi iyi iklimsa ve airfel(sanko satıyor)

mitsubishi electrici klimaplus satıyor

toshibayı alarko satıyor

hangisi dersen şimdilik öneride bulunmayayım. Sen bir araştır kafana takılanı sor o zaman daha iyi olur.

edit: ayrıca bu başlığın son 30-40 sayfasına bakrsan söylediğin markalarla ilgili yorumlar var. şunu söylemek lazım söylediğin markaların hepsi çok iyi. önemli olan özelliklerinde karar kılmak. ayrıca söylediğin fiyata bu markalardan inverter almanınz biraz zor

quote:

Orijinalden alıntı: impossible

slm arkadaşlar herkese kolay gelsin
    20 m2 güney-batı cepheli odaya klima almak istiyorum 6 katlı binanın 6.katında oturuyorum
    yalnız cam balkon kapalı bildiğim kadarı ile dış ünite için açık alan veya hava alması gerekiyor.(balkon içine dış ünite montajını tavsiye edermisiniz?)

ben Afyon'da yaşıyorum geçen yıl buralar çok sıcak oldu en fazla 2 ay kullanırım sanıyorum sadece soğutma amaçlı kullanılacak belki gerekirse pek sanmıyorum ama ısıtma için de kullanılabilir.
    kaliteli bir klima arıyorum sağlık açısından problem çıkarmayacak max 1500-1700 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya727 -- 20 Haziran 2011; 13:56:49 >

• selam ben geldim 20mtkare salon için bana hala bir ürün önermediniz arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: amirel

selam ben geldim 20mtkare salon için bana hala bir ürün önermediniz arkadaşlar

arkadaşım bu forumda iklimsacı diye bi arkadaş var o gelir sana cihaz önerir sen merak etme... sen zaten iklimsacının verdiği bunualsak. kom dan daha önce almışsın o firmayla kontak kur bence sana cihaz önereceklerdir...
  • quote:

kardeş googlede ara üçününde sitesinde değerlerini incele:

mitsubishi Heavyi iyi iklimsa ve airfel(sanko satıyor)

mitsubishi electrici klimaplus satıyor

toshibayı alarko satıyor

hangisi dersen şimdilik öneride bulunmayayım. Sen bir araştır kafana takılanı sor o zaman daha iyi olur.

edit: ayrıca bu başlığın son 30-40 sayfasına bakrsan söylediğin markalarla ilgili yorumlar var. şunu söylemek lazım söylediğin markaların hepsi çok iyi. önemli olan özelliklerinde karar kılmak. ayrıca söylediğin fiyata bu markalardan inverter almanınz biraz zor

quote:

Orijinalden alıntı: impossible

slm arkadaşlar herkese kolay gelsin

googlede aradım üçüncü sitede başka bir site çıktı arkadaşım bana hala klima önermedi kimsee

• www.bunualsak.com görüştüm fiyatları uygun bana 9 btu önerdiler marka olarakta sharp,general ve mıtsubıshı inverterli cihazlar üzerine görüştük bunların arasında kararsız kaldım .elektrik hangisi az harcar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekirdağlı-klimacı

quote:

arkadaşım bu forumda iklimsacı diye bi arkadaş var o gelir sana cihaz önerir sen merak etme... sen zaten iklimsacının verdiği bunualsak. kom dan daha önce almışsın o firmayla kontak kur bence sana cihaz önereceklerdir...

neden herkes bu kişiye takmış anlamadım herkes ne yazsam iklimsacı var diyor. bunualsak.com ben int gezinirken buldum .ben iklimsadan ürün alıcam gerekirse bayilerle görüşürüm keşif yaptırım burdaki ustalar fikrini almak istedim sadece
  • Kardeş sen kararını vermişsin zaten. İklimsa diyorsun. Bir sürü iklimsa bayi var. Gidersin birine ücretsiz keşif yaptırırsın bütçeni ve istediğin özellikleri söylersin onlar sana en uygun cihazı verirler.

Yinede

Mits. Elect.

http://www.klimaplus.com.tr/

http://www.iklimsa.com/iklimsa/UrunGrubuListe.aspx?marka=MITSUBISHI&grup=KLIMA

http://www.mhiklima.com/

http://www.toshiba-klima.com.tr/default_ic.asp?ID=TSHB18&UrunKodu=30

bunlar resmi siteleri

quote:

googlede aradım üçüncü sitede başka bir site çıktı arkadaşım bana hala klima önermedi kimsee

• quote:

Kardeş sen kararını vermişsin zaten. İklimsa diyorsun. Bir sürü iklimsa bayi var. Gidersin birine ücretsiz keşif yaptırırsın bütçeni ve istediğin özellikleri söylersin onlar sana en uygun cihazı verirler.

Yinede

Mits. Elect.

http://www.klimaplus.com.tr/

http://www.iklimsa.com/iklimsa/UrunGrubuListe.aspx?marka=MITSUBISHI&grup=KLIMA

http://www.mhiklima.com/

http://www.toshiba-klima.com.tr/default_ic.asp?ID=TSHB18&UrunKodu=30

bunlar resmi siteleri

quote:

tşkr hocam ben bunları bir inceligim birazdan görüşürüz yine

• Birader senin aradığın cihaz iklimsacıda var. neden takma olarak değerlendiriyorsun ki. Ben ne desem yalan olur. Al desem diyemem cihazı tanıyorum onu değilde şunu alabilirsin desem millet kızıyor. onun için birşey demeye gerek yok.

quote:

quote:

quote:

neden herkes bu kişiye takmış anlamadım herkes ne yazsam iklimsacı var diyor. bunualsak.com ben int gezinirken buldum .ben iklimsadan ürün alıcam gerekirse bayilerle görüşürüm keşif yaptırım burdaki ustalar fikrini almak istedim sadece

• quote:

Birader senin aradığın cihaz iklimsacıda var. neden takma olarak değerlendiriyorsun ki. Ben ne desem yalan olur. Al desem diyemem cihazı tanıyorum onu değilde şunu alabilirsin desem millet kızıyor. onun için birşey demeye gerek yok.

quote:

quote:

quote:

bana satış sonrası hizmette önemli araştırdım iklimsa ürünlerinde servis sıkıntısı yok zaten. bir türlü anlayamadım birşey var iklimsa ürünlerine herkes karsı burada diger sayfalarıda okudum belli markalar var zaten ben iklimsa dedim herkesden tepki aldım sharp ve general mıtsubushı int cihazlarından 9 btu bana yardımcı olmanızdı dedigim gibi ama bana herkes düşman gibi davrandı

• alemsin ya amirel sana niye düşman gibi davranalım. Sen iklimsada karar kılmışsan neden seni vazgeçirmeye çalışalım.

elbette burada iklimsa ile ilgili tenkitler eleştiriler olmuştur. Bunlar Mits. Heavy. de tek seri olması ve eski teknoloji olması(airfeldekine göre) ve fiyatlarınında pahalı olması. benim orada bakacağım Mits. sharp olurdu onaları da beğenemdim, sigmay general e o kadar para vermem.

Şimdi ben beğenmedim diye sende beğenmeyeceksin diye bir kaide yok.

sen yinede araştır 30-40 sayfa geriyi oku, başka forum sitelerine bak araştır seçtiğin marka ile ilgili kafada soru işareti kalmasın.

quote:

bana satış sonrası hizmette önemli araştırdım iklimsa ürünlerinde servis sıkıntısı yok zaten. bir türlü anlayamadım birşey var iklimsa ürünlerine herkes karsı burada diger sayfalarıda okudum belli markalar var zaten ben iklimsa dedim herkesden tepki aldım sharp ve general mıtsubushı int cihazlarından 9 btu bana yardımcı olmanızdı dedigim gibi ama bana herkes düşman gibi davrandı

• quote:

www.bunualsak.com görüştüm fiyatları uygun bana 9 btu önerdiler marka olarakta sharp,general ve mıtsubıshı inverterli cihazlar üzerine görüştük bunların arasında kararsız kaldım .elektrik hangisi az harcar

sen hangi buzdolabını aldın oradan ?
    hangi kargo ile gönderdiler =
    hangi şehirdesin ?
    senin şehirde iklimsa satıcısı yok mu ?
    neden internetden aldın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinman

quote:

www.bunualsak.com görüştüm fiyatları uygun bana 9 btu önerdiler marka olarakta sharp,general ve mıtsubıshı inverterli cihazlar üzerine görüştük bunların arasında kararsız kaldım .elektrik hangisi az harcar

hangi şehirdesin ?

SHARP BUZDOLABI SJ-F75PS-SL horaz nakliyatla gönderdi. bartındayım iklimsa satıcısı var ama sharp buzdalabı satmadıgını söyledi int araştırdım telefon açtım baya ilgilendiler ve nakit aldım ürün evime gelince servisi yönlerdirdiler.siz bana yardımcı olurmusunuz ben iklimsanın sharp general mıtsubıshı 9 btu klimalarının arasında kararsız kaldım hangisi az elektirk tüketir.

• 3 marka arasında hangisi az elektrik tüketiyor sharp,mıtsubıshı,general
  • quote:

3 marka arasında hangisi az elektrik tüketiyor sharp,mıtsubıshı,general

eğer iklimsadan alacaksan sadece sharp almalısın. 9 btu az yakmasından ziyade içlerinde en iyisi o diğerleri fasa fiso. hele o general var ya o ÇİN ya ÇİN. sen Allah aşkına çin malı bi klimaya o kadar para verirmisin. ben olsam vermem. mitsubıshı alacaksan da bence airfelden al servisleri satış sonrası hizmetleri çok iyi hem onlarda çok az yakan hyper inverter modeli var. biraz pahalı ama senin için fiyat önemli değil nasıl olsa baksana generale çin malına o kadar para veriyosan buna hayli hayli verisin. bence sen bunları bi oku değerlendir ama illada iklimsa diye diretiyosan ozaman doğru en yakın iklimsa bayiisine onlar sana orda yardımcı olur bizim hepimizi toplasan elimizden gelecek ancak bu kadar daha fazla bu konuda konuşmayalım diğer arkadaşların sorularını cevaplamamız lazım sen alırsın klimanı sonra bize bilgi verirsin nasıl bi klima olduğuna dair.

• quote:

quote:

quote:

hangi şehirdesin ?

SHARP BUZDOLABI SJ-F75PS-SL horaz nakliyatla gönderdi. bartındayım iklimsa satıcısı var ama sharp buzdalabı satmadıgını söyledi int araştırdım telefon açtım baya ilgilendiler ve nakit aldım ürün evime gelince servisi yönlerdirdiler.siz bana yardımcı olurmusunuz ben iklimsanın sharp general mıtsubıshı 9 btu klimalarının arasında kararsız kaldım hangisi az elektirk tüketir.

Bartın İklimsa +90 (378) 227 44 97
    Sharp Buzdolabi getiriyor satıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

hangi şehirdesin ?

Bartın İklimsa +90 (378) 227 44 97
    Sharp Buzdolabi getiriyor satıyor

arkadasım getirmiyorum dedi zaten aldım sorunda yok kullanıyorum int yada bayıden alırım bu benim kararım neresi ucuzsa orasını tercih ettim bu senin için sorun oldu sanırım

• 
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.