Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
57.230
Cevap
703
Favori
4.431.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • servisin verdiği bilgiyi gözümle nasıl görücem ki klimayı serviste kurdurup dış üniteyi derin dondurucuyamı koydurucamama senin verdiğin değerler iyi hemen hemen işimi görür
  • quote:

Orjinalden alıntı: HALUKC

servisin verdiği bilgiyi gözümle nasıl görücem ki klimayı serviste kurdurup dış üniteyi derin dondurucuyamı koydurucamama senin verdiğin değerler iyi hemen hemen işimi görür

Şurdan göreceksiniz,adamlar genelde bilgisiz sallama servisler,sana var yada one yav diyebilirler ,sizde onlara katalog sorun oradaki yazıyı ciddiye alın ve hatta bir adet saklayın.
  • yardımın için sağol trıbil bu ayın 26 sında klimayı alıcam
  • quote:

yardımın için sağol trıbil bu ayın 26 sında klimayı alıcam

Ben size yazdımmı bilmiyorum ama sanyo -15 derecede çalışan vede uygun fiyatlı klimadır onada baktınızmı.
  • onu kim satıyodu bi bakayım o nasıl bi klima benim bu ilk klimam da o da sağlam bi klimamıdır
  • quote:

onu kim satıyodu bi bakayım o nasıl bi klima benim bu ilk klimam da o da sağlam bi klimamıdır

En iyilerden biridir.

http://www.eltaklima.com/urun_detay_html/split_sanyo_krv123eh.htm
  • lanet olsun onun da çanakkalede servisi yok yaw diğer topic lerde gördüm zibro diye marka iyiymiş aradım burda servisi yok ya burda alarko la iklimsa haricinde klima satıcısı yok
  • ha varmış servisi var satıcı yok
  • quote:

ha varmış servisi var satıcı yok

Servisi getirtebilir.
  • merak ettim bu sanyoda ne özellikler var
  • ustat bu klimaların tipleri çok bozuk ezki zaman klimaları gibi gerçi o kadar önemli değil dediğin gibi -15 derecede ısıtabiliyorsa gerçekten süper fiyatlarına bi bakayım bakalım nasıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: aırfel

merak ettim bu sanyoda ne özellikler var

Önce şunu belirteyim soru tarzınızdan başka şeyler sezdim,ben hiç firmanın elemanı,satıcısı,servisi degilim,arayanın kriterlerine ögre uygun klima tavsiye ediyorum işim gereği,ama genel anlamda aırfelden çok iyidir,heleki 7-8 sene öncekilerden sonra.Yukarda linki var oraya bakın daha derin bilgiler için şirketi arayın belkid bilen birine denk gelirsiniz.
  • İNVERTER MODELİ YENİ SAP-KCRV93TKHFP R410A soğutma 9.000 (3.100 - 10.900) ısıtma 12.300 (3.100 - 17.100) fiyatı 1.630 USTA BU BENİM İŞİMİ GÖRÜRMÜ BİDE BUNLARIN MULTİ İNVERTER KLİMA LARI VAR ONLARIN BUNDAN FARKI NE BİLMİYOM
  • yok kardeş beni yanlış anladın galiba belki bilmediğimiz bi özellik olabilir aırfel kullanıcısıyım gold plasma sı çok iyi istersen sende araştır teknik tabloyuda inceleye bilirsin
  • quote:

İNVERTER MODELİ YENİ SAP-KCRV93TKHFP R410A soğutma 9.000 (3.100 - 10.900) ısıtma 12.300 (3.100 - 17.100) fiyatı 1.630 USTA BU BENİM İŞİMİ GÖRÜRMÜ BİDE BUNLARIN MULTİ İNVERTER KLİMA LARI VAR ONLARIN BUNDAN FARKI NE BİLMİYOM

58 sayfaya geri döndüm ve size verilen cevapları okudum,(bende yazmışım),çatı ve yalıtım iyi degil servisde 9000 btu yetersiz demiş sanırım bizde o yüzden size 12000 olsun garanti olsun dedik servisinde olurunu,görüşünü almanızıda salık verdik.
    İzmirde çok soguk olan,kar yağan 12-15 metre kare yerlere 9000 btu ınverter taktık ve memnunlar ama ben buradan sizin ikliminizi tam kavrayamam arada geldigim olmuştur ama,ben olsam işin içinde yani kendime alacak olsam 9000 btu ınverter olanını gözü kapatır alırdım çünkü bu klimaları biliyorum vede sizin odaya yeter ama işin içinde siz varsınız sizi üzmek istemem riske girmenizi istemem,ara kat ve yalıtımnız iyi olsaydı işler başka olurdu,servisle bir görüşün firma ile görüşün onların ok alın o zaman gönül rahatlıgı ile alabilirsiniz.

Bana e mail yolu ile bir arkadaş Edirneden ulaştı arada az da olsa -20 derece oluyormuş ne alayım diye o arkadaşa 9000 btu ınverter daıkın ururu sarara tavsiye ettim çünkü -20 derecede çalışıyor

• BU KLİMANIN TERCİH SEBEBİ -15 DERECEDE ISITMA YAPABİLMESİ FİYAT UYGUNLUĞU VE KALİTESİNİN DE İYİ OLMASI
  • BENİM YAZDIĞIM MODEL KAÇ BTU LUK OLUYO 9000 LİK Mİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: aırfel

yok kardeş beni yanlış anladın galiba belki bilmediğimiz bi özellik olabilir aırfel kullanıcısıyım gold plasma sı çok iyi istersen sende araştır teknik tabloyuda inceleye bilirsin

Sayın arkadaşım benim görmediğim,kullanmadığım klima yok iş yerimiz geregi,patronun yüzlerce kliması var ve bunların herşeyinden sorumluyum aklınıza ne marka gelirse var,ve aırfelin 10 sene önceki halinide şimdiki halinide çok iyi bilirim,mesela izmir fuarında AIRFEL Ege bölge satış sorumlusu Yakup yıldırım beyle baya sohbet ettik şirinyer satış servis çocukluk arkadaşım ama ben bu klimayı 10 sene önceki halkı kazıklaması dolayısı ile sevmiyorum ama o zamanlardan bu zamanlara kalite baya değişti biliyorum,arçelik alacagına bir arkadaşa aırfel al diyoruz ama ben almam daıkın,panasonic,mitsubishi elektrik,sanyo,hitachi varkenki zaten aynı katagoride değiller bunuda biliyorsunuzdur,sadece arçelik,vestel,demirdökümden bazı modelleri üstündür.

iyi günler

• ama artık iyi ve adapazarında üretime başlıyor birazda milliyetçi düşünmüştüm
  • quote:

BENİM YAZDIĞIM MODEL KAÇ BTU LUK OLUYO 9000 LİK Mİ

Evet 9000 btu ve fiyatı burada düşük oraya nazaran,

multi modeller tek dış üniteye çok iç ünite baglama basitçe ama arıza konularında bütün iç üniteler devre dışı kalıyor ondan kullanışlı olmayabilir.
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.