Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Klima Tavsiyesi

41.591
Cevap
351
Favori
3.347.854
Tıklama
Giriş
    1287 Mesaj
    zibronun mıdea uretımlerı var mı

Orijinalden alıntı: fym2005

Çok eskiden vardı.

Arkadaşım kusura bakmayın. Ama buraya 1 aydan beri klima alacağım alacağım alacağım diye Yazıyorsunuz. Hatta 1,5 ay diyelim. Ne yapmaya çalışıyorsunuz? Çocuk oyuncağı mı bu? Hiç de inandırıcı değilsiniz. Bundan bir ay önce 12 btu klima Arayışına girdiniz. Sonra 24 lük lazım dediniz. Şimdi 18 btu istiyorum diyorsunuz. İlk Samsung modeline karar kıldınız. Sonra Airfell soruyorsunuz. Sonra Zibro. Burada size Midea öneriliyor. Sonra gene Airfell Zibro arasında kaldım diyorsunuz. Bugün de Midea Mission ile Fairwind arasında kaldım diyorsunuz. Arkadaş size cevap veriyor. Gene şimdi Zibro nun Midea üretimi var mıdır diyorsunuz.

Siz klima alıcısı değilsiniz. Biliyorsanız sormayın gidip beğendiğinizi alın. Gerçi alacağınızı da sanmıyorum. Sıktınız baydınız artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2348 Mesaj
    bugün mutsibishi srk 50 zmx-s 18000 btu modeli için 6500 lira fiyat aldım.ev dubleks çatı katı için alıyorum.35 metrekarelik bir alan,yalıtım var.daha aşağısı iş görmez dedi servis.Klimalar ne zaman böyle eşşek yükü parası oldu anlamadım.

Orijinalden alıntı: canerrtass

quote:

Çok eskiden vardı.

Arkadaşım kusura bakmayın. Ama buraya 1 aydan beri klima alacağım alacağım alacağım diye Yazıyorsunuz. Hatta 1,5 ay diyelim. Ne yapmaya çalışıyorsunuz? Çocuk oyuncağı mı bu? Hiç de inandırıcı değilsiniz. Bundan bir ay önce 12 btu klima Arayışına girdiniz. Sonra 24 lük lazım dediniz. Şimdi 18 btu istiyorum diyorsunuz. İlk Samsung modeline karar kıldınız. Sonra Airfell soruyorsunuz. Sonra Zibro. Burada size Midea öneriliyor. Sonra gene Airfell Zibro arasında kaldım diyorsunuz. Bugün de Midea Mission ile Fairwind arasında kaldım diyorsunuz. Arkadaş size cevap veriyor. Gene şimdi Zibro nun Midea üretimi var mıdır diyorsunuz.

Siz klima alıcısı değilsiniz. Biliyorsanız sormayın gidip beğendiğinizi alın. Gerçi alacağınızı da sanmıyorum. Sıktınız baydınız artık.

burası forum tartısıp dogruyu bulmak ıcın var benım sıkıp baymam kımseyı ılgılendırme cevap vermessın olur bıter tabı bırılerının cıkarları zadelenıyorsa bılemem
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

fym2005 arkadaş burda size tavsiye verildi neden heryere sürekli yazıyorsunuz.gerçi sizde haklısınız size cevap vermek yanlış artık pardon
    |
    |
    cevap verıp altını cızıyorum ıyı nıyetıyle yardım edenlere tesekkur edıyorum ancak bın bılsende bır bılene danıs akıl akıldan ustundur demısler para kolay kazanılmıyor bırının ıyı dedıgıne bırı kotu dıyor arastırmak suc degıl

Orijinalden alıntı: montaj34

bugün mutsibishi srk 50 zmx-s 18000 btu modeli için 6500 lira fiyat aldım.ev dubleks çatı katı için alıyorum.35 metrekarelik bir alan,yalıtım var.daha aşağısı iş görmez dedi servis.Klimalar ne zaman böyle eşşek yükü parası oldu anlamadım.

malesef öyle kardeşim uçtu fiyatlar .eskiden klima işi zengin işiydi böyle gider ise gene aynısı olacak
    |
    |
    quote:

cevap verıp altını cızıyorum ıyı nıyetıyle yardım edenlere tesekkur edıyorum ancak bın bılsende bır bılene danıs akıl akıldan ustundur demısler para kolay kazanılmıyor bırının ıyı dedıgıne bırı kotu dıyor arastırmak suc degıl

anlıyorum ama hep aynı şeyleri yazıyoruz yada siz de aynısını yazıyorsunuz buyrun burdada yazdım size

http://forum.donanimhaber.com/m_111787316/tm.htm

daha nasıl yazalım arkadaşım şahsen benim türkçem bitti
    |
    |

İlginize ve bilginize tşk ederim.
    |
    |
    Ghostkiller1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: siyahbeyazh

rica ederim arkadaşım herdaim elimizden geleni yapmaya hazırız

Şimdiden teşekkür ederim
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ghostkiller1

quote:

Günaydınlar,
    Dün akşam itibarıyla MİDEA DUVAR TİPİ FAİRWİND MS12FU-09 İNVERTER klimanın siparişi vermiş bulunuyorum. İlgi ve fikirlerini paylaşan tm dostlara tşk.ler...

Mıtsubıshi klima almak istiyorum hangi modelleri tavsiye edersiniz

19m2 alanı soğutacak fiyatı uygun az yakan olacak :)

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Ghostkiller1

quote:

Günaydınlar,
    Dün akşam itibarıyla MİDEA DUVAR TİPİ FAİRWİND MS12FU-09 İNVERTER klimanın siparişi vermiş bulunuyorum. İlgi ve fikirlerini paylaşan tm dostlara tşk.ler...

hayırlı olsun kardeşim inşallah güzel günlerde sağlıkla uzun yıllar kullanırsınız.montaj sırasında başında durmaya çalışın servisin.mutlaka bakır boru ve vakum yapılacak hiçbir mazeret kabul etmeyin.hani çay kahve derken servisteki elemanları aman işinize dikkat edin örnek teşkil edecek bu klima vs gibi sözlerle işlerine adapte etmeye çalışıın.gerçi işini bilen servisin hiçbirşeye ihtiyacı yoktur ama çıkıyor aralarından üç beş tane.birde dikkat edeceğiniz bir noktada dış ünitede lastik takoz kullansınlar.genelde kullanılır fakat bazen konulmayabiliyor.

bu yazdıklarım midea servislerine özel değil bütün servislere özledir.bu tür olaylar hakkında şikayet çok duyuyoruz.o yüzden baştan işimizi sağlam yapalımki sonra başımız ağrımasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghostkiller1 -- 25 Şubat 2016; 12:22:50 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Realism

Srk 25 modelini 2250 tl fiyat aldım taksitli

zmp serisinimi aldınız.hayırlısı olsun arkadaşım umarım sizi üzmez bu klima.

Evet, zaten başlarında duracam diye mutlaka Cumartesi günleri servisin gelmesini isteyeceğim. Uyarılarınız içinde tşk ederim, hepsini not ettim.
    |
    |

Almadım daha m2 alanı sordum bunu tavsiye ettiler fiyatıda buymuş

Nasıl klima almam lazım bilgi verirmisiniz yazın kullanacağım

|
    |

Orijinalden alıntı: Realism

Almadım daha m2 alanı sordum bunu tavsiye ettiler fiyatıda buymuş

Nasıl klima almam lazım bilgi verirmisiniz yazın kullanacağım

biraz geç yazabildim kusura bakmayın inşallah almamışsınızdır deyim o zaman.çünki zmp serisi sıkıntı gerçekten.plastik kalitesi sıfır fan motor sesi ve arızası kronik.en kötüsüde ön kapak açılmıyor buda toz filtrelerini almak takmak çok büyük sıkıntı demek.fikrimi sorarsanız bulaşmayın bu modeline
    quote:

Evet, zaten başlarında duracam diye mutlaka Cumartesi günleri servisin gelmesini isteyeceğim. Uyarılarınız içinde tşk ederim, hepsini not ettim.

sizin için hayırlısı olsun inşallah.takıldıktan sonrada fikirlerinizi yazabilirseniz diğer arkadaşlar için bir fikir olmuş olur.
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,823
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.