Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (1481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
57.230
Cevap
703
Favori
4.431.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14791480148114821483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun Hangi model kaç tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaca38

ıkı aylık eleltrik faturam 230 tl olarak dun gelmıs bulunmakta evde elektrik kulanımı lcd tv buzdalabı ++ tasaruflu vede midea optimum 12,000 binlik klima klımayı halı ıle 24 saat kullandıgım olmustur gelen fatura normalmıdır.

klima nedir hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas

quote:

Orijinalden alıntı: karaca38

ıkı aylık eleltrik faturam 230 tl olarak dun gelmıs bulunmakta evde elektrik kulanımı lcd tv buzdalabı ++ tasaruflu vede midea optimum 12,000 binlik klima klımayı halı ıle 24 saat kullandıgım olmustur gelen fatura normalmıdır.

klima nedir hocam.

midea optimum serisi 12000 btu inverter
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulsahcagrı

http://www.buldumsanki.com/ piyasa fiyatindan daha dusuk klima lar bu sitede var

@png nin torunları bakar artık buraya.

Ya arkadaş site reklamı için buraya link atıyorsun.Bari mantıklı birini ekle..Yöneticiler uyuyor.Bakan bile yok buraya artık.
  • mbirol kullanıcısına yanıt
    sıte reklamı ıcın degıl kardes ben burdan almıstım ındırımden ama hala ındırımlımı bılmıyorum
  • gulsahcagrı G kullanıcısına yanıt
    İnsanları aptal yerine koymayın.31 ocak 2015 üyelik tarihi o gün itibarı ile yazdığın mesajlar aşağıda.Bari profilini kapatsaydın da söylediğini ondan sonra söyleseydin.
    http://i.hizliresim.com/kALlWv.png
  • rebanuba R kullanıcısına yanıt
    neden rahatsız oldunkı bukadar aldgım urunlerı onerdım
  • gulsahcagrı G kullanıcısına yanıt
    Rahatsız olanın kim olduğu belli Maşallah profil anında kapanmış.
  • rebanuba R kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederım uyardıgın ıcın
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebanuba

Rahatsız olanın kim olduğu belli Maşallah profil anında kapanmış.

Bizim imzamızda klima resmini bile reklam diye silen ceza verenler bunları görmüyor veya görmezden geliyorlar.Suyu çıktı .Ucuzcular ucuz mal satan yer gördü mü reklamdan saymıyorlar böyle yazıları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceyhυn

Arkadaşlar bende yaz için soğutma amaçlı alacağım. Şimdiden araştırma yapam dedim. Kullanacağım oda
    -oturma odası 16 metre kare
    -2 kişi yaşıyoruz
    Yazın çok sıcak oluyor. Balkonda vantilatör altında yatardik yine dayanamazdik.
    -Öğleden sonra güneş alıyor Batı yönü oluyor galiba bilmiyorum.
    Balkon kapısı ve pencere var.
    12000 veya 9000 düşünüyorum.
    Inverter olması tasarruflu olur diyorlar
    15 saate yakın kullanılacak.
    Önerinelerinizi bekliyorum.

Yardımcı olacak kimse yokmu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence 15 saat çalışacak klima için sessizlik çok önemli. Kullandıkça yüksek fan sesi rahatsız etmeye başlıyor.

• selam arkadaşlar yaz için dükkanıma klima almak istiyorum yer mersin dükkanım kullanılacak alan 65 m2 cafe olarak işletiyorum.uzman arkadaşlardan yardım bekliyorum.bütçem 1500-2500 arası yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saint99 -- 2 Şubat 2015; 16:00:57 >
  • arkadaşlar ben bir klima almak istiyorum ve paylaşımlarınıza ihtiyacım var. araştırmalar mitsubişhi ve daikini teredütsüz al diyor ama onlarda çok pahalı. airfell 2 yıl önce dikin tarafından alınmış. şimdi bu olay vw-skoda gibi bir durummudur yoksa arada çok gömlek fark mı vardır? almayı düşündüğüm markalar ve modeller aşağıda. yanlız fiyat kesinlikle belirleyici. bazı kullanıcıların airfellden şikayetleri olmuş ama son iki yılla ilgili bir şikayete de pek rastlamadım.. düşüncelerinizi bekliyorum. şimdiden tşkrlr...

airfell 1800btu sesonsal invertr: 2700tl

mitsubişhi 15000btu invertr: 3500 tl

daikin 18000btu inertr : 4000 tl
  • olympus80 O kullanıcısına yanıt
    midea optimum serisi 12000 btu inverter kullanıyorum dusunur iseniz tavsiye ederim araştirin isme o kadar para baglamanın bence pek anlamı yok diye düşünüyorum
  • Evimde Arçelik marka klima kullanıyorum 3 yıldır çokta memnunum.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bende yaz için soğutma amaçlı alacağım. Şimdiden araştırma yapam dedim. Kullanacağım oda
    -oturma odası 16 metre kare
    -2 kişi yaşıyoruz
    Yazın çok sıcak oluyor. Balkonda vantilatör altında yatardik yine dayanamazdik.
    -Öğleden sonra güneş alıyor Batı yönü oluyor galiba bilmiyorum.
    Balkon kapısı ve pencere var.
    12000 veya 9000 düşünüyorum.
    Inverter olması tasarruflu olur diyorlar
    15 saate yakın kullanılacak.
    Önerinelerinizi bekliyorum.

Yardımcı olacak kimse yokmu acaba?

Arkadasim önce bilindik bir marka ve servis sonra amaç A++ olan kklima tercih etmek ama isitma ile soğutma farklı olabiliyor soğutma A++ olurken isitma sadece A olabiliyor veya tersi birde kampanya buldun mu tamam hemen onu al sadece soğutma ise amacin her klima soguturmus yerli mallarinida alabilirsin bahari bekle kampanyalar basliyacak dolar artar diye korkma herşey alim gücüne gore belirlenir herzaman. Cop değeri yuksek olan isinmada sogutmada EER değeri yuksek olan klimayi tercih et soğutmada SEER A+ SCOP A+ onlara bak tabikide birde konfor kendini temizleyen mikroplari azaltan klimayi tercih et
    SCOP A+ olmasiba dikkat et

• dockhanger kullanıcısına yanıt
    FTXS SHİRA MODELİ ALDIM 1 HAFTA ÖNCE YİNE ALDIM YATAK ODASINA ONUN MODELİ DE FTXN ÇOK MEMNUNUM SU ANLIK Bİ SIKINTI YOK VE DAIKIN HAKKINDA KI ŞÜPHELERİDE ORTADAN KALDIRMIŞ OLDUM KLİMA DİYORSANZ DAİKİN VE MİTSUBİSHİ ELEKTİRİK DERİM AMA DAİKİN DAHA İYİ ONU DA BELİRTEYİM DİĞER KLİMA MARKALARINI HİÇ DÜŞÜNMEYİN DERİM
  • ARKADAŞIM BEN 30 M2 SALONUMA 18.000 BTU ALDIM DAİKİN ALDIM VE ÇOK MEMNUNUM ÇOK FAZLA BİLGİM YOK AMA BENCE 18.000 BTU ALMALISIN ÇÜNKÜ İZOLASYON YOK BEN BAYİYE GİTTİĞİM ZAMAN BANA 24.000 BTU KLİMALARINI GÖSTERDİLER VE M2 HESABI 65 70 M2 YE DENK EDİO HATTA DAHA FAZLA Bİ YEREDE VERDİKLERİNİ SÖYLEDİLER VE ŞUNUDA ÖĞRENDİM BU YENİ SEZONSAL VERİMLİLİKTE AMAÇ ENERJİ TASSARRUFU VE KAPASİTEYE GÖRE BÜYÜK CİHAZ ALMAK DEZAVANTAJ OLUYORMUŞ O YÜZDEN İYİ ARAŞTIR DERİM
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    FTXS 18.000 BTU SALONUMA ALDIM 5000 TL YE AMA CİHAZIN ÖZELLİKLERİ ÇOK HOŞUMA GİTTİ KIYDIM PARAYA VE ALDIM ÇOK MEMNUNUM SONRADAN BİTANEDE YATAK ODAMA ALDIM FTXN 9.000 BTU ONU DA 2000 TL YE ALDIM MEMNUNUM VE İNANILMAZ SESSİZ ÖZELLİKLE FTXS OLAN TAVSİYE EDERİM
  • 
Sayfa: önceki 14791480148114821483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.