Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (1114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
57.230
Cevap
703
Favori
4.431.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.akakce.com/klima/en-ucuz-airfel-as09-0933-inv-fiyati,448034.html Bunu alıyorum, eğer az bir miktar ekleyip çok daha iyi klima bir alma şansım varsa önerin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r10fenere

http://www.akakce.com/klima/en-ucuz-airfel-as09-0933-inv-fiyati,448034.html Bunu alıyorum, eğer az bir miktar ekleyip çok daha iyi klima bir alma şansım varsa önerin lütfen.

O fiyat seviyesinde en iyisi o
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocausta*

quote:

http://www.akakce.com/klima/en-ucuz-airfel-as09-0933-inv-fiyati,448034.html Bunu alıyorum, eğer az bir miktar ekleyip çok daha iyi klima bir alma şansım varsa önerin lütfen.

Hocam 1500 e kadar çıkabilirim ? Yine de bumu dersiniz ?

• quote:

quote:

quote:

Hocam 1500 e kadar çıkabilirim ? Yine de bumu dersiniz ?

Evet biraderim o münasiptir
    Tek eksisi janjanlı bir marka imajı olmaması.

• quote:

Orijinalden alıntı: ds4

Gecen sene buraya klima almak icin yazip oneri almıstım ancak maddi durumlar nedeni ile alamamıstım

Klima 18 metre kare oturma odasında ısıtma ve soğutma amaçlı kullanılacak.Oda 1.kat ve güneş görmüyor.Yalıtım kötü.Klimanın sessiz ve inverter olması önemli.Zibro klima düşünmüyorum.

Bütçem maksimum 2000 tl.Ustaların önerilerini bekliyorum

Zibro düşünenler forumdaki mbirol nickli arkadaşla temas kurarlarsa daha avantajlı fiyat ve servis alternatifi bulabilirler.
    Kendisi olmasa da firmasından başka meslektaşlarına yönlendirip yardımcı olabilir.
  • 25 m2 Oturma odası için hem ısıtma hem soğutma için kullanılacak bir klima almayı düşünüyorum. Klimada aradığım özellikler öncelikle az elektrik harcaması, sessiz olması, iyi ısıtıp iyi soğutması. Evin yalıtımı yok. Son kat ve odanın üstü teras. Ev Malatya da. max 3500 tl kadar para verebilirim. Tavsiyeleriniz nedir. Şimdiden teşekkürler.

Modeli nasıldır? tavsiye edermisiniz?
    http://www.idealesya.com/urun/lg-asnw186cvu0-deluxe-plus-inverter-v-klima.aspx?ref=akakce&v=1.99.2

benim bulduğum diğer altarnatifler
    http://www.buroteknik.com/Toshiba-RAS-B13-SKVP-Super-Inverter-Daiseikai-Duvar-Tipi-Klima_18981.html?ref=akakce&v=1.93.5

MİTSUBISHI ELECTRİC KIRGINAME MSZ-FD35VA

• 9000 lik klima alacağım, seçtiklerim rubenis, airfel, altus ses seviyesi ve akım önceliğim olacak.hangisi daha önde sizce
  • Ortalama 45-50 metrekarelik salonda kullanmak üzere 24000btu A enerji sınıfı split klima bakmaktayım. Gree, Midea veya Auer düşünüyorum. Sizlerin önerisi ne olur ?
  • quote:

Gecen sene buraya klima almak icin yazip oneri almıstım ancak maddi durumlar nedeni ile alamamıstım

Klima 18 metre kare oturma odasında ısıtma ve soğutma amaçlı kullanılacak.Oda 1.kat ve güneş görmüyor.Yalıtım kötü.Klimanın sessiz ve inverter olması önemli.Zibro klima düşünmüyorum.

Mitsubishi MSZ-CHC35VA 12.00 BTU klima için 2000 tl fiyat aldık (tanıdık vasıtasıyla) Alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derossi06

9000 lik klima alacağım, seçtiklerim rubenis, airfel, altus ses seviyesi ve akım önceliğim olacak.hangisi daha önde sizce

Airfel
  • quote:

quote:

Mitsubishi MSZ-CHC35VA 12.00 BTU klima için 2000 tl fiyat aldık (tanıdık vasıtasıyla) Alınır mı?

Hemen alın kardeşim
    Bu arada çağırıp keşif te yaptırın önceden, oraya 25'lik olan da yeterli olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: special5z

25 m2 Oturma odası için hem ısıtma hem soğutma için kullanılacak bir klima almayı düşünüyorum. Klimada aradığım özellikler öncelikle az elektrik harcaması, sessiz olması, iyi ısıtıp iyi soğutması. Evin yalıtımı yok. Son kat ve odanın üstü teras. Ev Malatya da. max 3500 tl kadar para verebilirim. Tavsiyeleriniz nedir. Şimdiden teşekkürler.

http://www.idealesya.com/urun/lg-asnw186cvu0-deluxe-plus-inverter-v-klima.aspx?ref=akakce&v=1.99.2

http://www.buroteknik.com/Toshiba-RAS-B13-SKVP-Super-Inverter-Daiseikai-Duvar-Tipi-Klima_18981.html?ref=akakce&v=1.93.5

Cevap verebilecek var mı acaba?

Hangisini almalıyım?

• Daikin V Serisi - FTX35JV - INVERTER - 12000BTU
    Liste fiyatı - 3166 TL olan ürünü tanıdık vesilesi ile 2000 TL ye aldım
    izlenimlerimi paylaşırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belenenses -- 6 Mayıs 2013; 12:35:14 >
  • Selam,
    istanbulda 25 m2 lik salona klima almayı düşünüyoruz.
    Mitsubishi SRK 45 ZMP-S1 modeli önerdiler.
    Sanıyorum yeni bir model ve birkaç firmayı aradım stoklarında yoktu.
    Fikri olan varmıdır?
    Yada Mitsubishi Heavy den başka model öneriniz var mıdır?
    ZMP ile ZJP arasında karşılaştırma yapabilecek var mıdır?
    Genel olarak soracka olursan klimalardaki filtreler ne derece işe yarar? Fazla para ödemeye değer mi?
    Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiz66

Selam,
    istanbulda 25 m2 lik salona klima almayı düşünüyoruz.
    Mitsubishi SRK 45 ZMP-S1 modeli önerdiler.
    Sanıyorum yeni bir model ve birkaç firmayı aradım stoklarında yoktu.
    Fikri olan varmıdır?
    Yada Mitsubishi Heavy den başka model öneriniz var mıdır?
    ZMP ile ZJP arasında karşılaştırma yapabilecek var mıdır?
    Genel olarak soracka olursan klimalardaki filtreler ne derece işe yarar? Fazla para ödemeye değer mi?
    Saygılar.

Sanki biraz büyük gibi ama keşif sonucu o çıktıysa öyledir.

Filtrelerin pek önemi yoktur, işe yarayan sadece toz filtresidir ve zaten her klimada da vardır.

Katog verilerine bakılırsa ZJP-S ile farkı yok gibi, bence hangisi ucuzsa onu alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

Ortalama 45-50 metrekarelik salonda kullanmak üzere 24000btu A enerji sınıfı split klima bakmaktayım. Gree, Midea veya Auer düşünüyorum. Sizlerin önerisi ne olur ?

Benzer kalite aletler.
    Etrafınızda hangisinin servisi düzgünse onu alın.
  • quote:

quote:

Ortalama 45-50 metrekarelik salonda kullanmak üzere 24000btu A enerji sınıfı split klima bakmaktayım. Gree, Midea veya Auer düşünüyorum. Sizlerin önerisi ne olur ?

Benzer kalite aletler.

Teşekkürler hocam. Gree ön planda gibi fakat soğutma kapasitesi 21000 kurtarır mı acaba ?
  • quote:

quote:

quote:

Benzer kalite aletler.

Teşekkürler hocam. Gree ön planda gibi fakat soğutma kapasitesi 21000 kurtarır mı acaba ?

Az gelir.
    Zaten o aslında 18'likten "adaptasyondur" bildiğim kadarıyla.

Gerçi soğutma olunca az-çok işi pek önemli olmaz ya... Zorlarsanız fasılasız çalışır ve yeterli soğuğu sağlayamaz, bir yerde sizin tercihinize kalır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benzer kalite aletler.

Az gelir.
    Zaten o aslında 18'likten "adaptasyondur" bildiğim kadarıyla.

Gerçi soğutma olunca az-çok işi pek önemli olmaz ya... Zorlarsanız fasılasız çalışır ve yeterli soğuğu sağlayamaz, bir yerde sizin tercihinize kalır.

Soğutma için 24000 btu A enerji sınıfı nakit 1500-1600 tl civarı önerebileceğiniz bir model var mıdır hocam? Midea 180 tl montaj deyince fiyatı 1800 e geliyor pek mantıklı değil gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba Alanya merkez için salona ( 30-33metrekare sanırım ) yaz ve kış aylarında kullanabileceğimiz bir klima bakıyoruz . Ortalama bütçe 1000-1200TL . Enerji verimliliği de mümkün ise iyi olmalı . tavsiyeleriniz var mıdır , teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.