Şimdi Ara

Kliksa.com 15-20 Mayıs Hediye Çeki Kampanyası (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
8
Favori
10.223
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cloves

http://www.kliksa.com/urun/baymak-premium-inverter-12000-btu-duvar-tipi-split-klima/902065069

benim aldığım klima budur birde 40 TL lik çek var

Kliksa.com 1000 Tl Üzeri Alışverişe 40 Tl İndirim Kodu (16 mayıs 23:59a kadar geçerlidir).

KOD:KLTSR7RNP40

Kod tek kullanımlık değildir. Herkes kullanabilir

Buna benzer kod var mi hâla hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar kampanya 15-20 mayıs olduğu için yarında geçerli oluyor değil mi? 15-20 si arası değil yarında alırsak cek tanımlanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: royals

arkadaşlar kampanya 15-20 mayıs olduğu için yarında geçerli oluyor değil mi? 15-20 si arası değil yarında alırsak cek tanımlanıyor?

Evet 15-20 mayis tarihleri arasi diyor 15 i de 20 si de dahil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taksitli yada peşin almamız kampanyadan yararlanmamızı etkilemiyor güzelmiş. televizyonu 12 taksite kadar alabiliriz.
  • bu kliksa kampanyalarını bir turlu denk getiremiyorum. kart olsa kupon olmuyor , kupon olsa kart uymuo, her ikiside olsa stok olmuo

şuan kart ve stok tutuyor kupon aramaktayim..
  • arkadaşlar bu siteden Vestel Tv almayın aldırmayın. Anneler günü için 50" Vestel Smart Tv aldık Vestelle bunların sözleşmesi bitmiş montajı ücretli yapıyorlar ve garanti süresi bayilerde 3 yılken bunlarda 2yıl kaç defadır arıyorum muhatap bulamıyorum 50-100TL için rezil olmaya değmez.
  • eyvallah dostum
  • Duyuran arkadaşa teşekkürler. İhtiyaç vardı LED TV aldım, 260TL ucuza gelecek inşallah. Kliksaya mail attım ne zaman gelir kupon diye ses seda yok. Kupon gelince 1 tanede 55 ekran tv alıcam bu indirim kuponuyla, sorun çıkmazsa..http://www.kliksa.com/urun/lg-42la640s-dvb-s-3d-full-hd-smart-led-tv-4-gozluk/901784019
  • beyler kod varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

arkadaşlar bu siteden Vestel Tv almayın aldırmayın. Anneler günü için 50" Vestel Smart Tv aldık Vestelle bunların sözleşmesi bitmiş montajı ücretli yapıyorlar ve garanti süresi bayilerde 3 yılken bunlarda 2yıl kaç defadır arıyorum muhatap bulamıyorum 50-100TL için rezil olmaya değmez.

10 Dakika önce sipariş sonlandırdım, senin uyarıyı okudum, yapacak bişey yok artık. Kuruluma kaç TL alıyorlarki, Birde kendimiz kursak garanti bozuluyor mu acaba
  • Vestel tv yi ben de aldım, kendimiz kursak ne olur, veya ne kadar acaba ücret
  • arkadaşlar güncel kod var mıdır?
  • kendiniz kurabilirsiniz, vestel servisine gidip garantiye kaşe yaptırmanız gerekiyor ama, tam olarak kurmadan bu şekilde işlemi yapmayı deneyin, yada servisi arayıp bilgi alabilirsiniz
  • kliksa kadar ilgisiz mh'leri olan başka bir firma yok galiba 10 günde bir buzdolabını (sözde stoktaydı) bulup yollayamadılar artık %50 çek verseler çöp almam (şaka %50 verseler alırım :) )
  • acaba çek kampanyasının süresini uzatırlarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx1018

arkadaşlar bu siteden Vestel Tv almayın aldırmayın. Anneler günü için 50" Vestel Smart Tv aldık Vestelle bunların sözleşmesi bitmiş montajı ücretli yapıyorlar ve garanti süresi bayilerde 3 yılken bunlarda 2yıl kaç defadır arıyorum muhatap bulamıyorum 50-100TL için rezil olmaya değmez.

hocam daha once alanlar sorunsuzca kurulum yapmıştı bir sıkııntı da olmamıştı emin misiniz kurulumu paraylla yaptıklarına?
    şikayetvar.com üzerinden açın şikayetinizi bence.
  • Arkadaşlar ben dün gece bir buzdolabı almıştım, sabah aradılar getiriyoruz yarım saate orda oluruz evde misiniz diye. Bu kadar hızlı acayip şaşırdım iyi getirin dedim. Getirdiler filan sonra baktım kliksada buzdolabının fiyatı 50 lira düşmüş, daha 24 saat bile olmamış aradım ya böyle bir durum var. Hani 10 20 olsa neyse diycem de 50 lira. Ben şimdi iade edip tekrar alsam 50 lira kardayım. Gerek de yok bu kadar uğraşa dedim, ben göndericem siz yenisini yollayacaksınız, yok mu bunun başka yolu dedim. Yapacak bir şey yok öyle olmalı dedi. İyi dedim ben de iade işlemi yaptırdım, tekrardan aldım. Aynı model buzdolabı gidip aynısı geri gelecek :D

İçime ama bir kurt da düştü. Şimdi böyle yaptım diye world puan ve hediye çekinde bir sıkıntı olur mu? 50 lira daha ucuza alalım derken evdeki bulgurdan olmayayım :/ Böyle iade edip tekrar alan oldu mu daha önce? Vakıfbank world puanda yada kliksa çekte sorun yaşayan oldu mu?

• çeki tanımlanan varmı.

nerden bakıyoruz birde bu çeklere .bende menüde vs de hediye çeki diye bi bölüm yok.

maxipuanda yüklenmemiş bana hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inishmore

Arkadaşlar ben dün gece bir buzdolabı almıştım, sabah aradılar getiriyoruz yarım saate orda oluruz evde misiniz diye. Bu kadar hızlı acayip şaşırdım iyi getirin dedim. Getirdiler filan sonra baktım kliksada buzdolabının fiyatı 50 lira düşmüş, daha 24 saat bile olmamış aradım ya böyle bir durum var. Hani 10 20 olsa neyse diycem de 50 lira. Ben şimdi iade edip tekrar alsam 50 lira kardayım. Gerek de yok bu kadar uğraşa dedim, ben göndericem siz yenisini yollayacaksınız, yok mu bunun başka yolu dedim. Yapacak bir şey yok öyle olmalı dedi. İyi dedim ben de iade işlemi yaptırdım, tekrardan aldım. Aynı model buzdolabı gidip aynısı geri gelecek :D

İçime ama bir kurt da düştü. Şimdi böyle yaptım diye world puan ve hediye çekinde bir sıkıntı olur mu? 50 lira daha ucuza alalım derken evdeki bulgurdan olmayayım :/ Böyle iade edip tekrar alan oldu mu daha önce? Vakıfbank world puanda yada kliksa çekte sorun yaşayan oldu mu?

olmaz .

ama kendi saçmalamaları .yapacakları faturayı iptal edip tekrar kesmekti saçmalamışlar.daha yetkili biri halledebilirdi sanırım.

• kliksa çeki alınacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.