Şimdi Ara

klasöre şifre koyma (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
0
Favori
212.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Link atarmısın blue_dreams_23 ?
  • Programsız şifreleme iyi güzelde bat dosyasını nasıl şifreleyeceksin? o bat dosyasına sağ tıklayıp düzenle dediğinde şifre kabak gibi ortaya çıkıyor :D Bunun da bir çözümü olmalı ....
  • Microsoft Private Folder oldukça başarılı bir yazılım. Softpedia'dan tam not almış.

http://www.softpedia.com/get/Security/Lockdown/Microsoft-Private-Folder.shtml
  • Sanırım bu konuda pc security den daha kullanışlı bir program yok :( yada ben denk gelmedim. Kurulum sonrası Sag click'e yerleşiyor daha sonra Dosyaya sag tıklıyorsun kitle diyorsun o kadar. aynı şekilde geri açabiliyorsun. hatta kitleme türünü de belirleyebiliyorsunuz mesela klasör içerigini gizli yapabilirsiniz şifre bilinmeden kaldırmak bi şekilde atlatmak felan da mümkün degil. bir kez şifremi unuttum format atmak zorunda kalmıştım. harika bir programdı. Programdı çünkü win vista ve win 7 de çalışmıyor malesef. Aynı türevde bildiginiz ve önerebileceginiz bir program varsa sevirinim
    iyi forumlar
  • Ya beyler Şimdi ben dosyayı şifreledim (FolderAccess ile) çok güzel de ben bilgisayarda arama yapınca benim klasörün içindeki dosyalar ortaya çıkıyor bunun önüne nasıl geçicez peki??
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.