Şimdi Ara

Klan lazım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana bir klan lazım aktif oynıyan örneğin klanda 40 kişi varsa 40 ının da her gün girmesi ve aktif kart isteyip bağış yapması
    Oyuna 2 gün önce başladım (daha önce oyun ilk piyasaya sürüldüğünde başlamıştım ama bıraktım) 2 günde 5 lvl yapıp 1100 kupaya 40 galibiyet ile geldim yani oldukça oynuyorum tek ihtiyacım aktif bir klan

Edit: 6 level 1400 kupa oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fubel -- 12 Ocak 2017; 13:27:5 >

• Güncel
  • bence kupanı iyice arttırıp o zaaman kalıcı klan ara. şimdi girdiğin klan 3000 kupada tatmin etmeyecek seni
  • arkadaş doğru söylemiş. kupan düşük 3000 civarı kupa ile alım yapanlar kabul etmez. bu kupayla gireceğin klanda yarın kupan artınca seni tatmin etmez.

Şu anda benim bulunduğum klan aslında tam dediğin gibi ama kupan düşük. normalde 2800 kupa ile alıyoruz ama eğer sen 2000 kupa olursan mesaj yolla bana yardım ederim.

klan sandığı açıldığında 2 günde bitiren bir klanız.. :)

Bağışlarda haftalık 500 civarı.

merak ettiysen klan adı teknomanyak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhakanki

arkadaş doğru söylemiş. kupan düşük 3000 civarı kupa ile alım yapanlar kabul etmez. bu kupayla gireceğin klanda yarın kupan artınca seni tatmin etmez.

Şu anda benim bulunduğum klan aslında tam dediğin gibi ama kupan düşük. normalde 2800 kupa ile alıyoruz ama eğer sen 2000 kupa olursan mesaj yolla bana yardım ederim.

klan sandığı açıldığında 2 günde bitiren bir klanız.. :)

Bağışlarda haftalık 500 civarı.

merak ettiysen klan adı teknomanyak

Tamam hocam 1800 oldu yarına 2K olur mesaj atarım

Bu arada söyledikleriniz mantıklı bende doğru buldum ama bakıyım belki benim gibi seri kasan bir klan vardır demiştim
  • aslında dh densin kupayı dert etmim. istersen buyur gel klana. kupa gereksinimi normalde 2800 ama eğer aktif isen alayım seni.

NOT : Taç sandığı başladı, şu anda bir klanda isen ve çıkarsan taç sandığının dışında kalırsın. bence taç sandığını tamamla sonra benle irtibat geç..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.