Şimdi Ara

KKTC Mağusa için Servis Sağlayıcısı Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
3
Favori
3.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bağlanınca speedtest sonucu atar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii. Bügün aradılar. Tekrardan özür dileyip pazartesi 11:30 da kurulum için geleceklerini ve kurulum ücretini olmadığı söylediler. Ek olarak kendi modemim olduğu için modem ücreti vermiyorum. Kullanacağım modem TP-Link VR400 Burak Şolt'un önerisi ile aldım.
  • catıdaki cihazın marka model bilgisi varsa resmide olursa speedtestin yanında tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiratYapiciTR

Tabii. Bügün aradılar. Tekrardan özür dileyip pazartesi 11:30 da kurulum için geleceklerini ve kurulum ücretini olmadığı söylediler. Ek olarak kendi modemim olduğu için modem ücreti vermiyorum. Kullanacağım modem TP-Link VR400 Burak Şolt'un önerisi ile aldım.
    ilk izlenimlerini burada paylaşırsınız bizimle oyunlardaki ping durumu ondan sonra speed test sonuçlarını merakla bekliyorum

• Takipte kaliın. Pazartesi paylaşacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FiratYapiciTR kullanıcısına yanıt
    bekliyoruz, her sey icin tesekkurler. broadmax baglattim bes para etmez uzak durun kacin hatta.
  • KKTCELL cumartesi günü 10GB hediye etmişti. Dün gece tekrar aradım verdiğiniz internet bitti diye bugün de 15GB tekrardan verdiler.

• O firma dolandırıcı bir firma zaten bence. Kullanmadan dışardan belli.

benim apartmanda kendiliginden varmis baska baglamama izin vermiyorlar bu gidisle kavga edecem. anteni falan caliyorlarmis baska firma baglatinca da. sakin baglatmayin sabah aksam kufur edersiniz.
  • Valla benim apartmanda onla anlaşmış. Ev sahibine drdim başka bağlancak diye ses etmedi. Yarın gelcekler bakalım.

dikkat edin hocam ben baska firmalara gittigimde caliyolar demislerdi. yasal olarak senin hakkin ama anteni caliyolarmis. ve kanitlamasi da zor calindiginin. baglatinca full sinirsiz mi pingi nasil bizi bilgilendirin lutfen. bol sanslar.
  • Yarın öğlen yazacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FiratYapiciTR

KKTCELL cumartesi günü 10GB hediye etmişti. Dün gece tekrar aradım verdiğiniz internet bitti diye bugün de 15GB tekrardan verdiler.
    faturalı hattınmı var hediye veriyorlar bol keseden :D

• amazoon A kullanıcısına yanıt
    Evet. Bir senedir KKTCELL müşterisiyim. Uzun süre aylık 150YL fatura ödüyordum. Şuan GNC tarifelerindeyim aylık 60TL ödüyorum. GNC tarifesine de şubat mart gibi geçtim galiba yanlış hatırlamıyorsam.

• Alıcı marka model isteyenler.

KKTC Mağusa için Servis Sağlayıcısı Önerisi

KKTC Mağusa için Servis Sağlayıcısı Önerisi

• Benim evden 20Mbit internet çekiyor. Onun için 25Mbit bağlatamadım. Şuan servis yemeğe gitti tekrar gelecekler ve 9Mbit bağlantı yapılacak.

• 20mb neden baglatilmiyor 9 bağlıyorlar

25mbit ve 9mbit olarak var. Arasında paket olmadığı için

• Saçmalık peki 9mb istemiyorum dersen geri ödeme yqpiyorlarmi yoksa kullanmak mecburimi

İnterneti bağlanmadı maalesef. Tekrar denedik anten iyi sinyal alamıyor. Mecbur broadmax sevdircez kendimizi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.