Şimdi Ara

KIZLARIN SAF AYAĞI YAPMASI!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
3.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    haklı yorumlar var ama herkes kendi tarafından bakıyor. sonra da birileri çıkıp ilişki konusunda ahkam kesiyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kayra_FB

HAN

Hanlar vardı
    Biri yutuyor yutuyor
    Yuttukça gülüyordu
    Sahibini

Öbürü yanıyordu sevinç ile
    Bir başkası yıkılıyor
    Yerine yenisi yapılıyordu
    Oda oda daire daire
    Fazla uzatmayalım
    Vesaire
    Eşek değiliz..

..

tşkrlr şiirler çok anlamlı kardeş artık lafım yok!

• VARIŞ

Herkes herkesi seviyor..
    Hepsi de başka türlü seviyor.
    Herkes herkesi sevmesin,gerek yok
    Adam azaldı,sevgi de elden gidiyor.

'Bana sen haklısın diyorlar,
    Hayır hayır,ben çok haklıyım.' bilen biliyor.
    Bu yarışın dışında kalanlar,
    Adamı sevgi,sevgiyi de adam ediyor..

..
  • Herkes herkesi seviyor..
    Hepsi de başka türlü seviyor.
    Herkes herkesi sevmesin,gerek yok
    Adam azaldı,sevgi de elden gidiyor

Şiirler çok güzel ortak
  • Bu neyin tartışması? Tam 3 sayfa olmuş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tech_türk

Bu neyin tartışması? Tam 3 sayfa olmuş...

İlk önce kızların saf ayağına yatması konuşulmaya başlandı.
    Ordan konu değişti değişti sıohbet topicine döndü Şimdi de edebi bi nitelik taşıyor
    Bi ara kız erkek kavgası oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eda_fb

quote:

Ordan konu değişti değişti sıohbet topicine döndü Şimdi de edebi bi nitelik taşıyor

ilginçç bi özet

• hadi yine kavga edelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eda_fb

quote:

Ortalık duruldu mu bari punk kız?

• YAŞAMAK ÖLMEK

Bir gün yüksek bir yere çıkıp konuşmaya başladım. Doğumdan, yaşamdan, sevgiden, ölümden söz ettim.
    Sevgi, sevmek sizin elinizdedir. Oysa öbürleri elinizde değildir, dedim..
    Doğmamak, ölmemek sizin elinizde değildir, dedim.
    Sevgisiz yaşamak yaşamamaktır dedim. Yaşamak, dedim, ilkin sevgi ile, sevmek ile başlar, doğumla, doğmakla değil.. Yaşam da sevgisizlikle biter dedim, ölümle, ölmekle değil..
    Şimdi sizlere “seven ölmez” deyorum.. Yaşamakla ölmek konularının kavramları arasında sizleri, kendinizi yeniden gözden geçirmeye çağırıyorum dedim, ve indim.
    Dinleyiciler arasında büyük bir kavga çıktı. Üç kişi öldü. Sordum, soruşturdum. Ölenlerden biri “evet, seven ölmez” deyenmiş. Öbürü buna karşı: “hayır, seven de ölür” deyenmiş.
    Ya üçüncü ölen? deye sordum.
    O mu? dediler, anlattılar.
    O, bunların ikisinin arasındaki tartışmanın sonucunu öğrenmek için bekleyenmiş..

..

• quote:

YAŞAMAK ÖLMEK

Bir gün yüksek bir yere çıkıp konuşmaya başladım. Doğumdan, yaşamdan, sevgiden, ölümden söz ettim.
    Sevgisiz yaşamak yaşamamaktır dedim. Yaşamak, dedim, ilkin sevgi ile, sevmek ile başlar, doğumla, doğmakla değil.. Yaşam da sevgisizlikle biter dedim, ölümle, ölmekle değil..
    Şimdi sizlere “seven ölmez” deyorum.. Yaşamakla ölmek konularının kavramları arasında sizleri, kendinizi yeniden gözden geçirmeye çağırıyorum dedim, ve indim.
    Dinleyiciler arasında büyük bir kavga çıktı. Üç kişi öldü. Sordum, soruşturdum. Ölenlerden biri “evet, seven ölmez” deyenmiş. Öbürü buna karşı: “hayır, seven de ölür” deyenmiş.
    O, bunların ikisinin arasındaki tartışmanın sonucunu öğrenmek için bekleyenmiş..

..

Çok uzun yazmışsınız. Zahmet olmazsa bir kaç kelime ile özetleyebilir misiniz?

• ULTRA

Bir kelimeye
    Bin anlam yüklediğim zaman
    Sana sesleneceğim..

..
  • YA KARDEŞİM YANLIŞ DÜŞÜNÜYOSUN KADINLA ERKEK İKİ FARKLI YARATIKTIR KARŞILAŞTIRILAMAZ MESELA BU ELMAYLA PATLICANIN KARŞILAŞTIRILMASINA BENZER İKİSİNİN CİNSİ AYNI DEĞİL Kİ KARSILASTIRILSIN AMA BU ELMA MI DAHA İYİ YOKSA BU MU GİBİSİNDEN BU KARSILASTIRMA OLABİLİR
  • quote:

YAŞAMAK ÖLMEK

..

destan yazmışsın

• kızlar duygusal vampir desem yeter heralde..

utangaç saf ve masum bi kız da tanımadım, öle bi kız yok .. en azından Türkiyede (not: evet bütün kızları tanımıyorum.. tanımam da gerekmez)
  • Erkekler bu kadar mı darbeli kızlar tarafından... Hepsi kadın düşmanı olmuş çıkmış...
  • Ya beyler kızlar dengesiz degil, sizler bakmasını bilmiyonuz.. Onlara bakmak icin amuda kalkıp tek
    gözü kapatıp tek kol üstünde 20 kez zıplayacaksınız , böylece beyninize gidecek bol kan
    ve oksijen sayesinde de rahatca onları anlarsınız. Ya ben 36 yaşına geldim hala kızlar çözemedim.
    Çözebildiklerimi sizlerle paylaşcam

1) Asla ve asla %100 teslim olmayın ama %30 larda da kalmayın size İLGİSİZ derler. Yani ilginizi herdaim
    gosterin ama kul köle, el pençe divan olmayın. Gerektiginde HÖT diyip agırlıgınızı koyun (Dayak demek degil,
    herzaman kızlara sen haklısın demeyin demek istedim)

2) Birseyleri hep yapmayın, alışkanlık yaptırırsanız YANARSINIZ, surekli aşkım canım cicim seni cok seviyoma bi alışırsa benim nişanlım gibi bagımlım haline gelir ve yarım gun aramasam YOKSA BENİ BEĞENMİYÜRMÜSÜN gaffur agızıyla aglamakalı şekilde telefonla arar sizi. Halbuki farklı şehirlerde olmamıza
    ragmen gunde 4 st telefonda görüşmekteyiz... bu gerekli bi olay oraya gitsem 3-4 gece kalsam 700-800 ytl harcamam gerekken, boyle cep saat sayesinde ayda 120 st den 600 kontor yani 70-80 ytl ile onun gonlunu
    almış oluyorum. Bi tarz yakalayın ve o tarzı mumkun oldugunca KORUYUN.. Eger her aglamada yumuşarsanız sizi LIGHT selami sanabilir.

3) Sadık olun, evet sadakat kızların olmazsa olmazı, sizi affetmiş gibi gozukurler ama ASLA affetmezler,
    ilerde en kucuk çatışmanızda gecmiş olayları kafanıza kakarlar . Bu yuzden bi kızı bi kez
    aldattıysanız AYRILIN.. yoksa o kızla mutlu olma şansınız ÇOOOK zayıfdır. Yaptıgınız hata surekli size
    YOL SU ŞİKAYET, BAHANE olarak geri döner

4) 1 kez dahi aALDATILDIYSANIZ da ve aşkınızda ölcenizi dahi bilseniz, yada kızın sizi kullandıgını
    acıkca gordunuz yada hissettiniz, cok ciddi bi münakaşa senaryosu yaratın ve ortamı çok ciddi şekilde
    gerin. Unutmayın sizi gozden cıkaracak olan biri ipi hemen koparır ama sizi sevenbiri ise bagı koparmamak
    icin elinden geleni yapar. Bazı COOL gecinen kızlar bagırlarına taş basmak ugruına sizden vazgecebilirde
    (kova ve oglak kızları bu gruba genelde giriyorlar), bu kızlarla restleşmeden once onu kaybetmeyi goze
    alıp alamadıgınızdan İYİCE emin olun. Eger eminseniz, ALLAH ALLAH kim durdurur ki sizi.

• quote:

Orjinalden alıntı: KingDwa®F

Ya beyler kızlar dengesiz degil, sizler bakmasını bilmiyonuz.. Onlara bakmak icin amuda kalkıp tek
    gözü kapatıp tek kol üstünde 20 kez zıplayacaksınız , böylece beyninize gidecek bol kan
    ve oksijen sayesinde de rahatca onları anlarsınız. Ya ben 36 yaşına geldim hala kızlar çözemedim.
    Çözebildiklerimi sizlerle paylaşcam

1) Asla ve asla %100 teslim olmayın ama %30 larda da kalmayın size İLGİSİZ derler. Yani ilginizi herdaim
    gosterin ama kul köle, el pençe divan olmayın. Gerektiginde HÖT diyip agırlıgınızı koyun (Dayak demek degil,
    herzaman kızlara sen haklısın demeyin demek istedim)

2) Birseyleri hep yapmayın, alışkanlık yaptırırsanız YANARSINIZ, surekli aşkım canım cicim seni cok seviyoma bi alışırsa benim nişanlım gibi bagımlım haline gelir ve yarım gun aramasam YOKSA BENİ BEĞENMİYÜRMÜSÜN gaffur agızıyla aglamakalı şekilde telefonla arar sizi. Halbuki farklı şehirlerde olmamıza
    ragmen gunde 4 st telefonda görüşmekteyiz... bu gerekli bi olay oraya gitsem 3-4 gece kalsam 700-800 ytl harcamam gerekken, boyle cep saat sayesinde ayda 120 st den 600 kontor yani 70-80 ytl ile onun gonlunu
    almış oluyorum. Bi tarz yakalayın ve o tarzı mumkun oldugunca KORUYUN.. Eger her aglamada yumuşarsanız sizi LIGHT selami sanabilir.

3) Sadık olun, evet sadakat kızların olmazsa olmazı, sizi affetmiş gibi gozukurler ama ASLA affetmezler,
    ilerde en kucuk çatışmanızda gecmiş olayları kafanıza kakarlar . Bu yuzden bi kızı bi kez
    aldattıysanız AYRILIN.. yoksa o kızla mutlu olma şansınız ÇOOOK zayıfdır. Yaptıgınız hata surekli size
    YOL SU ŞİKAYET, BAHANE olarak geri döner

4) 1 kez dahi aALDATILDIYSANIZ da ve aşkınızda ölcenizi dahi bilseniz, yada kızın sizi kullandıgını
    acıkca gordunuz yada hissettiniz, cok ciddi bi münakaşa senaryosu yaratın ve ortamı çok ciddi şekilde
    gerin. Unutmayın sizi gozden cıkaracak olan biri ipi hemen koparır ama sizi sevenbiri ise bagı koparmamak
    icin elinden geleni yapar. Bazı COOL gecinen kızlar bagırlarına taş basmak ugruına sizden vazgecebilirde
    (kova ve oglak kızları bu gruba genelde giriyorlar), bu kızlarla restleşmeden once onu kaybetmeyi goze
    alıp alamadıgınızdan İYİCE emin olun. Eger eminseniz, ALLAH ALLAH kim durdurur ki sizi.

Valla bu tarz konulara yazmam ama düşündüklerimi birebir yazmışsın. Bizde sözlümle ayrı şehirlerdeyiz aynen telefonla görüşüyoruz. Zaten işlerdende gidemiyoz yanına, çok şükür anlayışlı ve olgun.
    Herşey anlaşma meselesi bide saygı tabiki. Bunlar olunca sevgide değer kazanıyor kendiliğinden. Ama unutmamak gerek sırf gezmek, yemek yemek, cinsellik ya da farklı bişeyler yapmak için arkadaş olmak zaten insanın bakış açısını değiştiriyor ve insanın değerini düşürüyor. Her zaman seviyeli ve her açıdan düşünerek hareket etmek gerekiyor.

not: Herkes göz yumduğu ve sölyenenleri kabul ettiği kadar saftır. Siz istemedikçe kimse sizi kandıramaz.

• sagol POWER64, ya bizde 24 ekim tarihinde sozlendik işde 1 ay sonra nişan olacak yazada nikah var
    Allah nasip ederse ,

not: Herkes göz yumduğu ve sölyenenleri kabul ettiği kadar saftır. Siz istemedikçe kimse sizi kandıramaz.

Bende bu cümlene aynen imza mı basarım diyorum, erkekde kadında İZİN VERDİGİ MÜDDET ve DÜZEYDE
    safdır. Görmemezlikden gelmek belaya davet cıkarmak demekdir. Baktınız kız arkadaşınız mıy mıy ediyo,
    siz ona sevgi ve şefkatınizi verdikce daha cok istiyo, accık cekin kendinizi 1-2 gun %75 azaltın muhabbeti
    bakın nasıl süt liman şekilde döner size. Yok hala tantana yapıyorsa ders almamış demekdir, YALLAH TAZZİK devam psikolojik savaşa. Eger gercekden sevginizi yeterince verdiginizden eminseniz ama karşısı bu konuda
    surekli DAHA FAZLA DAHA FAZLA diyorsa buna dur demek lazımdır. Hersey dozunda olmalıdır

• horttttttttttttttttt

kaldıgınız yerden devam edin
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.