Şimdi Ara

Kızların konuşurken duyduğum itici diyaloğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yolda yürüyordum arkamdan yüksek sesle garip sesler çıkarıp aynen şunları konuştular.

+O da Amerika'dan dönmüş
    -Dönmüş mü?
    +Onla evlensem yedi ceddim rahat eder, bak yedi ceddimi kurtarırım.

Ardından geğirir gibi kahkaha atmalar, argo konuşmalar, küfürler. Lanlı lunlu konuşmalar.

Biraz yavaşladım bu muhabbeti yapanlar nasıl kızlar diye. Klasik bizim kızlarımız işte. Fiziksel olarak yorum yapmak günah olduğu için birşey söylemiyorum. İyice soğudum, tiksindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA761BEEF -- 16 Ocak 2018; 15:22:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Watsappta hikayelerde atılan saçma diyaloglar kadar olamaz.....

-çok güzelsin birtanem ❤❤❤❤❤❤❤😂😂

- sen de güzelsin cerenim 😂💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙😍😍😍😍

-ya canim pelinsumm 💜💜💜💜💜💜💜💜 seni yerim ya

-yaaa salak şeyhhhh💝💝💝💝💝💝

-😂😂😂😂😂

-💟💟💟💟💟
  • Al işte yine bir genelleme.

O zaman sınıfa bir kız girdiğinde, sokakta bir kız gördüğünde yanındakine ‘oha kıza bak’ falan diyen abaza kitle ne olacak? Kızlarda desin ki bu erkeklere hiç güven olmaz gözü sürekli farklı kadınlarda vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Curieux

Al işte yine bir genelleme.

O zaman sınıfa bir kız girdiğinde, sokakta bir kız gördüğünde yanındakine ‘oha kıza bak’ falan diyen abaza kitle ne olacak? Kızlarda desin ki bu erkeklere hiç güven olmaz gözü sürekli farklı kadınlarda vs.

Genellemenin kaynağı önemli. Oha kıza bak diyen veya konu sahibinin anlattığı tarzda davranışlar yapanların kaynağı ne? Cinsiyet mi yoksa yetiştirilme ile mi alakalı? Buna göre genelleme yapmak mümkün.

• gayet normal dialog işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

quote:

Genellemenin kaynağı önemli. Oha kıza bak diyen veya konu sahibinin anlattığı tarzda davranışlar yapanların kaynağı ne? Cinsiyet mi yoksa yetiştirilme ile mi alakalı? Buna göre genelleme yapmak mümkün.

Bu dahil, bütün genellemeler yanlıştır. - Friedrich Nietzsche

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

quote:

Bu dahil, bütün genellemeler yanlıştır. - Friedrich Nietzsche

Değil maalesef. Neyin neye göre yapıldığı bilinmezse tabi yanlış olur. E göre önemli.

• Watsappta hikayelerde atılan saçma diyaloglar kadar olamaz.....

-çok güzelsin birtanem ❤❤❤❤❤❤❤😂😂

- sen de güzelsin cerenim 😂💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙😍😍😍😍

-ya canim pelinsumm 💜💜💜💜💜💜💜💜 seni yerim ya

-yaaa salak şeyhhhh💝💝💝💝💝💝

-😂😂😂😂😂

-💟💟💟💟💟

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brohakkındırxd -- 16 Ocak 2018; 16:32:29 >

• quote:

Erkeklerde farklı değil. Kültürümüz bu.

• Zeka olarak erkeklerin gerisindeler bu çok normal.

Bir erkek böyle bir cümle kurmaz.
  • Adam haklı boş yapmayın
  • boşuna uzak durun şunlardan demiyoruz sex robotları yaygınlaşınca bunların tribini kimse çekmez nah sana zengin koca
  • Sanki erkekle çok farklı konuşuyorlar kahveye git aynı muhabbet üniversiteye git ben üniversiteye karı kız ortamı için geldim eve çıkacak arkadaş arıyorum eve kız atacağım, diyenleri ne yapmak lazım.. Birilerini yazarken kendi cinslerinize de bakarak yazın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Sanki erkekle çok farklı konuşuyorlar kahveye git aynı muhabbet üniversiteye git ben üniversiteye karı kız ortamı için geldim eve çıkacak arkadaş arıyorum eve kız atacağım, diyenleri ne yapmak lazım.. Birilerini yazarken kendi cinslerinize de bakarak yazın..

Yorumlarda da belirttim. Erkeği kızı yok hepsi aynı. Kızların işi gücü maddiyat ve gösteriş, erkeklerin ise cinsellik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.