Şimdi Ara

Kızlar resmen bana hesap ödetip kaçtı. (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
96
Favori
483.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
829 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu konuya çok güldüm ya :DD:D:d SEN NE KRAL ADMSIN :::D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paco de Lucia

Haydiyin forumun ajanları.

! MİSSİON FEYZAYI BULMA!

Kızlar resmen bana hesap ödetip kaçtı.

GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ

Gop da oyle bir bolum yok. Baslarda yazmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fake deyilse cok guldum.helal olsun

• sevdigim kiz konusunu animsatti bana :)) sana da helal olsun baskan hakkini her zaman ara. Az hinzir degilsin sen de heeee

• Benim anlamadığım bir şey var kafeye beraber girdiniz ama kızlar waffle yedi haberin yok???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuya bak uçmuş
  • bu ne biçin konu ya la efsane. rekor kırar herhalde çok tıklanma var çok üye var konuda
  • senin başından geçenler hiçbirşey bu kadar ortalıgı neden ayaga kaldırdınki, 53 lira tamam senin için büyük paradır belki olmasa bile ama izledigin yol yanlış, ismin çıkar diyecemde çıkmıştır şimdi bütün kızlar anladı ne oldugunu artık, sen viskide ısmarlasan gelmezler daha bak benim başımdan geçeni anlatayım,

2 tane instagram fenomenni kız, birisinin 50k fln takipçisi var, biriside yarısı kadar, arkadaş aradı gel kanka iki kız var alalım gidelim fln, gittik nereye gidelim ortaköye aşağısı kesmez zaten,
    kızlar metrobüsle geliyo bu arada ama hava 1500, bizim kamilde mersedes var, oturduk ben hamburger onlar yanarlı dönerli etler bilmem kahveler, aaa ayşe'nin işi varmış gitmesi gerek bizi metrobüse bırakırmısın, bu anlatdıgım olaylar toplam yemek-içmek kalkmak 1 saat sürmedi, hesap bi geldi 200 küsür lira, 20 lira vale, bir sürü yakıt vss.
    hem kızların karnını doyur, hem hesabı öde, hem servis yap ona rağmen içime attım kimseye anlatmadım, erkek olmak böyle birşey özellikle bu ülkede, yolunacak kaz, sağılacak ineksin, neden çünkü biz cinselligin afrikasında yaşıyoruz..

• OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    aynen ben de oraya takıldım.
  • Ulan gülmeyeyim konu ekşiye taşınmış farklı birçok başlıkla, forumdaki otobüs konusu gibi

• Konunun videosu da benden olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aduket atan adam -- 8 Şubat 2018; 21:42:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa0120 kullanıcısına yanıt
    Karşı tarafın sosyal medya hesaplarını eklesene, konuyu bir de onlardan dinleyelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helâl olsun kardeşim sana 😀 Kaç yaşındasın? Belli ki özgüveni sağlam, kız budalası olmayan bir delikanlısın. Yalnız ben şu Osman kim onu anlamadım 😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kızlar resmen bana hesap ödetip kaçtı.

• Alem adam görsün, tebrik ediyorum. Bu kezbanlara yüz verip böyle hale getirenler utansın. Öde deyince bir de yüzsüzlüğe yatmışlar. Madem para değil, zaman geçirmeden hemen öde borcunu. Dişiliklerini kullanarak bedavadan yemeyi alışkanlık haline getirmiş reziller.

• 175 Kayıtlı Üye, 1.204 Misafir Kullanıcı, 124 Mobil Kullanıcı

• Konu efsane olmuş resmen. :))

• Ivo I kullanıcısına yanıt
    kardeşim bu kızlar waffle yemişler kahve mahve içmişler, daha sonra feyza dışarı sigara içmeye çıkmış sonra kahramanımız Mustafa ile karşılaşmışlar. Mustafa, waffle yemelerini vs. kasaya gidince öğreniyor.
  • Hikayenin hakettiği değeri görmesi ve sosyal medyada yayılması güzel. Twitter fenomenlerinin uyduruk 30 bin fav alan hikayelerinden iyi.

Bakın şurası bile müthiş bir ayrıntı, hikaye buraya bakınca çok gerçekçi.

Fakat burada ülkü ocaklarındaki abimiz Tahir.

Burada birden Taha abimiz oluyor. Hikaye de burada net olarak patlıyor.

Hikaye gerçek de olabilir ama kısmi oynamalar olduğu çok bariz. İlk başta konu açıldığında kızlardan para almayı hedefleyen bir Mustafa vardı. Konu tuttukça Mustafa detaylandırdı. Osmanlar, Tahir abiler hikayeye girdikçe hatalı uydurma olasılığı da arttı. Mustafa kardeşimizin eline sağlık.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.