Şimdi Ara

Kızın ailesi istemiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
8.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler başlıktada belirttiğim gibi 5 aylık sevgilim vardı babası duyunca ortalığı kaldırdı kızda bitirmek zorunda kaldı şimdi aramıza bi soğukluk girdi gibi başına gelen veya önerisi olan var mı

• Aile istemiyosa iş çok zor çünkü ilerde kızla muatap olduğun kadar ailesiylede olacaksın.Bi kere istememezlik yaptılarmı hep sorun hep huzursuzluk olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Aile istemiyosa iş çok zor çünkü ilerde kızla muatap olduğun kadar ailesiylede olacaksın.Bi kere istememezlik yaptılarmı hep sorun hep huzursuzluk olacak

Zamana bırakalım düzelir dedim ama ilerde daha çok üzülürüz dedi,unutamıyosunda koyuyo insana
  • Niye direkt ayrılmış ? Orta yolu bulamaz mıymış ? Hayır anlamıyorum sevdiğin biri var sırf ailen istemiyor diye hemen ayrılıyorsun, hiç uğraş vermeden,arkasına bakmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: incir reçelşi

Niye direkt ayrılmış ? Orta yolu bulamaz mıymış ? Hayır anlamıyorum sevdiğin biri var sırf ailen istemiyor diye hemen ayrılıyorsun, hiç uğraş vermeden,arkasına bakmadan

Banada koyan bu oldu abi insan ister istemez gerçekten sevmedi mi acaba diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetcan1997

quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Aile istemiyosa iş çok zor çünkü ilerde kızla muatap olduğun kadar ailesiylede olacaksın.Bi kere istememezlik yaptılarmı hep sorun hep huzursuzluk olacak

Zamana bırakalım düzelir dedim ama ilerde daha çok üzülürüz dedi,unutamıyosunda koyuyo insana

Şimdi kızıyosun ama aşk falan derken hayatın gerçekleri insanın yüzüne vurur.Kız iki taraf üzülmesin diye olgunca davranmış.Başıma geldi biliyorum 4 sene boyunca kızın kendini beğenmiş ailesinin inadını kırmaya çalıştım ama olmadı.Boşa üzülüp vakit kaybettik.Kızı tavlaması kolay önemli olan aileyi ikna etmek oda bi sefer olmadımı ne yaparsan yap değişmiyı bu durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok iyi bi gelirin olsun istersen beyaz kadın ticareti yap herkes sana kızını verir bizim millet paranın nerden geldiğini yada nasıl bi insan oldugunı sorgulamaz dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Çok iyi bi gelirin olsun istersen beyaz kadın ticareti yap herkes sana kızını verir bizim millet paranın nerden geldiğini yada nasıl bi insan oldugunı sorgulamaz dostum

Problemde bu sanırım,ailemin durumunun iyi olmaması
  • ailesi istemiyor diye bırakıyorsa o kızdan hayır gelmez zaten. bir kaç güne unutursun arkadaşlarınla vakit geçir biraz , dünyada ilk senin başına gelmiyor bu durum ^^
  • quote:

quote:

Çok iyi bi gelirin olsun istersen beyaz kadın ticareti yap herkes sana kızını verir bizim millet paranın nerden geldiğini yada nasıl bi insan oldugunı sorgulamaz dostum

Dikkat edersen sana hiç maddi durumun nasıl diye sormadım snei hiç tanımıyorum bile ama ülkemizde herşey öyle kalıplaşmışki paragöz bi millet olduk çıktık bi 10 milyar gelirin olsaydı kız değil kızın ailesi bile snele nikah kıyardı ben bu hayattan bunu öğrendim hiç söyleme ben şerefliyim yok ben mertim,dürüstüm bizim insanımız diyiyorki namussuz ol ama zengin ol

• quote:

quote:

quote:

Dikkat edersen sana hiç maddi durumun nasıl diye sormadım snei hiç tanımıyorum bile ama ülkemizde herşey öyle kalıplaşmışki paragöz bi millet olduk çıktık bi 10 milyar gelirin olsaydı kız değil kızın ailesi bile snele nikah kıyardı ben bu hayattan bunu öğrendim hiç söyleme ben şerefliyim yok ben mertim,dürüstüm bizim insanımız diyiyorki namussuz ol ama zengin ol

Doğru söylüyorsun valla sonra acıyı çeken biz oluyoruz üstüne ah alan onlar

• 1997 li misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glamor

1997 li misin?

1996 el kayması oldu kayıt olurken
  • bu iş bitmiş aranızda soğukluk girdiyse zaten siz pişmemişsiniz diye düşünüyorum... yoksa savaşır doğru bir yol bulup herkesin bu durumu kabul edeceği ne gerekse bunun arayışı içine girerdiniz kardeşim... koyması normal ama üzülme sağlık olsun...
  • Ahmetcan1997 A kullanıcısına yanıt
    Kız da o yaştaysa normaldir bu durum, kız daha ana kuzusu tabi ki annesinin babasının sözünü dinleyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dontspeak00

bu iş bitmiş aranızda soğukluk girdiyse zaten siz pişmemişsiniz diye düşünüyorum... yoksa savaşır doğru bir yol bulup herkesin bu durumu kabul edeceği ne gerekse bunun arayışı içine girerdiniz kardeşim... koyması normal ama üzülme sağlık olsun...

Ben bu soğukluğu eritmek için uğraşıyorum gerçekten,ama onun niyeti yok sanırım her şeyi yapmaya hazır olduğumu söylememe rağmen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dontspeak00

bu iş bitmiş aranızda soğukluk girdiyse zaten siz pişmemişsiniz diye düşünüyorum... yoksa savaşır doğru bir yol bulup herkesin bu durumu kabul edeceği ne gerekse bunun arayışı içine girerdiniz kardeşim... koyması normal ama üzülme sağlık olsun...

Ben bu soğukluğu eritmek için uğraşıyorum gerçekten,ama onun niyeti yok sanırım her şeyi yapmaya hazır olduğumu söylememe rağmen

bu iş gerçekten bitmiş diye düşünüyorum bu benim düşüncem... kız şuanda anladığım kadarıyla öyle büyük bir ilişkiye açık değil diyede düşünüyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Glamor

Kız da o yaştaysa normaldir bu durum, kız daha ana kuzusu tabi ki annesinin babasının sözünü dinleyecek.

Evet kız da o yaşta,ama gizli gizli yürüseydi ilerde onun sözü aile içinde geçmez miydi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.