Şimdi Ara

Kızı aşık edecek doğumgünü mesajı..cevap geldi gibi..durumlar karşık... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
20.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 5
  • geçen yılki doğum gününü en son kutlayan ben olmak istedim de 23:59 da mesaj at
  • Hadi bakalım benimkisininki de temmuzda bende

Manda yuva yapmış söğüt dalına, doğum günün kutlu olsun

bunu begendim bunu yollucam
  • gönderdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: baycan87

gönderdim

Hangisini?
  • cevap ?
  • Haydi bakalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darsh

quote:

gönderdim

Hangisini?

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin.. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara...

quote:

cevap ?

daha cevap yok

• quote:

Orjinalden alıntı: Capt. Jack Sparrow

Manda yuva yapmış söğüt dalına, doğum günün kutlu olsun

Bu ne lan

Minareden atlarım, doğum gününü kutlarım

Şaka bi yana hayatında riskleri seviyorsan kazanırsın. Kızı kazanmak içinde riske gir.
    Ve @Magina arkadaşımızın dediğini yaz. Sevgiliye yalnız demiş. Doğru ama sen riske gir. Ve at bunu

• quote:

Orjinalden alıntı: pucca.

geçen yılki doğum gününü en son kutlayan ben olmak istedim de 23:59 da mesaj at

Bu güzelmiş
  • quote:

quote:

gönderdim

Hangisini?

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin.. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara...

quote:

cevap ?

Bidaha mümkünse görüşmeyelim. Hoşçakal.

• cevap ?
  • quote:

quote:

quote:

gönderdim

Hangisini?

quote:

cevap ?

daha cevap yok

Hadi hayırlısı olsun bakalım

• hayırlısı
  • Yokmu abi cevap ben çatladım burda
  • quote:

Yokmu abi cevap ben çatladım burda

cevap yk çıkıyom şimdi sabah haberleri veririm olumlu olumsuz
  • quote:

quote:

Yokmu abi cevap ben çatladım burda

cevap yk çıkıyom şimdi sabah haberleri veririm olumlu olumsuz

Hayırlı haberlerini bekliyoruz

• Bir aşk sözü ayzmak istiyorsanız hep Benzetme kullanın.
  • 1

Seni sevmek,gamüş balon şişirmek gibi,göz alıcı parlak fakat bir o kadar da zor.Bununla birlikte gülü seven dikeniyle mutludur.Sevgililer günün kutlu olsun.

2

Ankaranın taşına bak,gözlerimin yaşına bak.Doğum günün kutlu olsun.

3

Sen doğdun kalbim güneş oldu,doğum günün geldi güneş balçık doldu.Hani balçıkla güneş sıvanmazdı?Aşkın bununla yeniden doğdu.Doğum günün kutlu olsun.

4

Sen doğdun ben doğdum,
    Seninle sultan oldum.
    Baycan baba der ki;
    Sen bu deli gönle morfin oldun
    Doğum günün kutlu olsun.

5

Akl'u selamet payitahta düşen sadrazam gibi ne mümkündür.Benim aşkım bu misaldeki payitaht,ben sadrazam,sende taç.

Doğum günün kurlu olsun.

6

Ayyaştım alkolü bıraktım,tiryakiydim cigarayı bıraktım,berdusttum sürtmeyi bıraktım,seni bırakmam ne mümkün.Ara beni yar ne olur yoksa buraları çekilmez olur.Doğum günün kutlu olsun.

7

''Gel beri yar gel beri,gönlümün nadide berberi.Çabuk traş et beni yoksa severem seni.Ebem bulgur kaynatır dedem balgam attırır.Kız sende bir gönül var o gönülü verirsen sana ölümüne seven biri var''

Doğum günün kutlu olsun.

8

Kalp kalbe karşıdır derler.Bu mesajı kalp gücümle göderiyorum.Telefon kullanmadan.İşte seni bu kadar çok seviyorum.Kalp gözümüz hiç kapanmasın.

Doğum günün kutlu olsun.

9

Seni sevmenin sonzuluğunda düşüp kaybolaydım,Gecenenin aşkının ışığıyla karanlığında beni kurtaraydın.Duyduğum en güzel şarkısın,çağlayanlar gibi asil ve güzel.Ey benim kalbimin siyah gül.

Doğum günün kutlu olsun.

10

Bu bir şarkı değil,bi şiir hiç değil,bu duygular böyle gönlümün sesine kulak ver ve dinle:SENİ SEVİYORUM,SENİ SEVİYORUM !!!!!!!

Doğum günün kutlu olsun.

11

Iphone gibisin göz alıcı ve güzel,3110 gibsin sağlam ve en iyi arkadaşçasına.Ancak senin farkın bunlardan milyonlarca var senden bir tane.

Doğum günün kutlu olsun.

11 tane mesaj yazmışım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.