Şimdi Ara

Kızdan ayrıldım diye 4 yıllık kankalarimla aram bozuldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hiç sanmıyorumya hepsi mi hoşlancak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eakca kullanıcısına yanıt
    İlla uzun uzun yazdıracan. Kardeş 3 ihtimal var. 1.si toplu şekilde sana şaka yapıyolar. 2.si arkadaşlarının arasından birinin bu kızda gözü varmış senle çıkmasını yedirememiş. Ayrılmanızı fırsat bilip arkadaşlarına artık ne anlatmışsa aranızı açmaya çalışıyor. Hem kızı hem arkadaşlarını almaya çalışıyor. 3.sü ve en düşük ihtimal taşıyan ama en ağır olanı; arkadaşların topluca artık seni aralarında görmek istemiyolar bu yüzden bu olayı bahane edip sana tekmeyi vurmuşlar. Aralarından en yufka yüreklisini seç bi tost ısmarlıyım bi gel knk diyip konuşup olayın içyüzünü öğren.

• enoelroc kullanıcısına yanıt
    Alti üstü 1 dönem kaldı zaten olsun bakalım ne oluyorsa ben büyüme şeklinden dolayı kafamın rahat olmasına düşkünüm rahat insanim yani sözümü kolay kolay esirgemem öyle bir şey yaparlarsa alayına satışı koyar bütün kirli çamaşırlarını piyasaya çıkarırım rezil olurlar

Olsun artık olacaklar ya umrumda değil

• eakca kullanıcısına yanıt
    İi dedin gral.

• Long Nightt kullanıcısına yanıt
    Hocam beni bu kadar iyi anlayacak birini görmek gerçekten beni şaşırttı. En son bunlar işi yokuşa sürünce hepiniz "diktatörün" kölesisiniz diyince sanki kendi düşünceleri varmış kudurdular boş boş konuşmaya başladılar. Ortak bir arkadaşın söylediğine göre sözümü unutamamışlar. Şu an hiçbirini aramıyorum kendi istedikleri şekilde yaşasınlar. Ve evet o arkadaş kızlarla fazla samimi olan biriydi, gerçekten halimden anlıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VS18 -- 17 Ocak 2019; 15:46:58 >
  • VS18 kullanıcısına yanıt
    Hocam insanlar aynıdır.Özellikle bu tür insanlar birbirlerinin kopyasıdır.Zira daha önceden de bahsettiğim gibi benim başımdan da böyle olaylar geçti.Evet canım sıkılmıştı zamanında benim de fakat şuan bu tür insanları gördüğüm an direk uzak durabilecek bir ''tecrübe'' edindiğim için de memnunum.Emin olun bundan sonraki hayatınızda bu tür insanları direk tespit edip uzak duracaksınız.

Fakat bir konuya daha ciddi olarak değinmek istiyorum.Kızların birbirini tutmasını bir yere kadar anlarım ancak bir kıza yaranmak için herşeyi yapabilecek olan erkekleri hiç anlamam.Bunlar kızlardan da (Konuda geçen kızlardan bahsediyorum genel değil) daha tehlikelidir.Her şeyi yapabilirler.Sizi kötülerle,kıza yaranmak için size düşman olurlar kısacası herşeyi yapabilirler.Bu nedenle bir kızla daha doğrusu kızlarla çok samimi birisi gördüğünüzde direk kaçın.Sakın onu arkadaş olarak görmeyin.Hiçbir sırrınızı sakın paylaşmayın özellikle de bir kızdan hoşlanıyorsanız sakın ama sakın hoşlandığınızı bu türden bir insana anlatmayın zira siz açılana kadar karşı tarafa sizin sevginizi uçurur bunlar.Bu tür erkekler emin olun kızlardan çok ama çok sinsi ve tehlikelidir.Kızlardan bir iyi söz duyabilmek için tüm karakterlerini,haysiyetlerini dahi paspas edebilirler.Aman diyim uzak durun selamı sabahı kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 17 Ocak 2019; 17:50:30 >

• Ya olm yikik olmayanlar ciksin su forumdan kizlarsoruyora eksiye gidin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızlardan da erkeklerden de hayır gelmiyor. Kendi işime bakıyorum artık. Tek takılın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.