Şimdi Ara

kız konusunda benim kadar umutsuz biri yoktur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> kız konusunda benim kadar umutsuz biri yoktur
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    10 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

23 yaşındayım. hiç sevgilim olmadı, hiç teklif etmedim, öpücüksüz, el tutuşmasız sarılmasız bakirim, aslında normal anlamda da hiç kız arkadaşım olmadı, en son ne zaman yaşıtım bir kızla konuştuğumu hatırlamıyorum, mesajlaşmadım bile yani. sosyal medyadan falan kızlara hiç yazmadım. sosyal fobim var. benim bu saatten sonra karşı cinsle herhangi bir şekilde iletişim kurabilmem imkansız.

|
    |
  • Kızları bu kadar gözünüzde büyüttüğünüz için diyeceğim ama bu çok klişe ve zaten bildiğin bir cevap olacaktır. Ne dersek diyelim sen böyle gitmeye devam edeceksin. Birgün bu meseleyi çözmek için işe koyulacagin zaman gerisi gelecek. Tabi bu da ne zaman olur sana kalmış. Belki de hiç olmaz. Bunu sorun ettiğine göre -ki sorun etmen gayet normal- hayatın keşkelerle dolup taşacak ve hayatın ziyan olmuş gibi hissedeceksin. Değişime geç olmadan başlamalısın.
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    Yok en umutsuzu siz değilsiniz 35 yaşında bir abi vardı

Demem o ki hâlâ geç değil bir yerden başlamak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceureka -- 16 Mayıs 2021; 20:55:21 >
    |
    |
  • yaş 21 durum aynı

edit: sosyal fobim yok ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funky Boy with A Sad Look -- 16 Mayıs 2021; 20:56:57 >
    |
    |
  • Yarbay
    3253 Mesaj
    Arttiriyorum 27 hadi bakalim.
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    dondraper

Sen kendine sınırı koymuşsun. Fakat her şey sandığın kadar basit değil, umarım bir gün bunu anlarsın.

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    SelinHanım

14 yaşındayım 9 sene sonra bende aynı olucam,buda buraya imzam olsun.
    |
    |
  • Binbaşı
    1065 Mesaj
    Kızları bu kadar gözünüzde büyüttüğünüz için diyeceğim ama bu çok klişe ve zaten bildiğin bir cevap olacaktır. Ne dersek diyelim sen böyle gitmeye devam edeceksin. Birgün bu meseleyi çözmek için işe koyulacagin zaman gerisi gelecek. Tabi bu da ne zaman olur sana kalmış. Belki de hiç olmaz. Bunu sorun ettiğine göre -ki sorun etmen gayet normal- hayatın keşkelerle dolup taşacak ve hayatın ziyan olmuş gibi hissedeceksin. Değişime geç olmadan başlamalısın.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    452 Mesaj

Hocam bu anlattığın olaylar amerikadami geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmozun delisi -- 17 Mayıs 2021; 6:36:53 >
    |
    |
    HarleyDavidson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    605 Mesaj

Yok hocam eskiehirde
    |
    |
    kozmozun delisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.