Şimdi Ara

Kız Konusu [Önemli beyler] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
9.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Blowjob falan teklif et hocam, anal ilişki zevkli değil iki taraf için bence. Canının yanacağını ve zevk almayacağını söyle. Dilinizi kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet//

Blowjob falan teklif et hocam, anal ilişki zevkli değil iki taraf için bence. Canının yanacağını ve zevk almayacağını söyle. Dilinizi kullanın

Onlar çantada keklikmiş zaten kız için.Blowjob diyorsun ya onu yaptırmak için ne kadar diretti beni göreceksin.En başta sarılalım öpüşelim felan diyordu.Bu duruma kadar geldi Abi kız canımın yanması sorun değil canımı yakan sen olduğun için diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Acemi~

quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D

Nasıl adamsınız la siz , kız arkdaşınızla yaşadıgınız şeyleri paylaşıcak kadar geniş mi miğdeniz oha !

bi sorunun varsa forum yöneticilerini bildirirsin kardeşim. konuyu açanı tanıyomusun? hayır kızı tanıyomusun? hayır. daha neyin kafasındasın sen?

Sen beni tanıyormusun ? Hayır
    Peki bu forumun sahibimisin ? Hayır
    Ben birşeyin kafasında değilim ama illa ki kafa arıyorsan ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMavoix

quote:

Blowjob falan teklif et hocam, anal ilişki zevkli değil iki taraf için bence. Canının yanacağını ve zevk almayacağını söyle. Dilinizi kullanın

Onlar çantada keklikmiş zaten kız için.Blowjob diyorsun ya onu yaptırmak için ne kadar diretti beni göreceksin.En başta sarılalım öpüşelim felan diyordu.Bu duruma kadar geldi Abi kız canımın yanması sorun değil canımı yakan sen olduğun için diyor

O zaman önden kardeşim, yapacak bir şey yok. Ben kabul etmezdim analı

• quote:

quote:

quote:

Nasıl adamsınız la siz , kız arkdaşınızla yaşadıgınız şeyleri paylaşıcak kadar geniş mi miğdeniz oha !

bi sorunun varsa forum yöneticilerini bildirirsin kardeşim. konuyu açanı tanıyomusun? hayır kızı tanıyomusun? hayır. daha neyin kafasındasın sen?

seni tanımam mı lazım? konuya saçma sapan yorumlar atıyosun.
    saçma yorumuna cevap vermek için forum sahibimi olmak gerekiyo? paşa çocuğumusun sen.
    hadi kumda oyna velet.

• quote:

quote:

quote:

quote:

saçma yorumuna cevap vermek için forum sahibimi olmak gerekiyo? paşa çocuğumusun sen.
    hadi kumda oyna velet.

OFFFFFFFFFFF OFFFF !!

Saçmalayan benmiyim senmisin israf .. Kalkmış konuyu acanı tanıyormusun yok kızı tanıyormusun diye sorular sorup duruyorsun , sırf rank sağlamak için tanımadığın adamı yanlış yaptığını bile bile bana savunuyorsun , sırf o egon varya hani kıramadığın , hani şu sürekli cevap verme atılımın varya .. Benim nefretim buna anladınmı güzel kardeşimm benim. Nasıl ki benim scma yorumuma cevap vermek için forum sahibi olman gerekmediği gibi benimde konuyu acan adama cevap vermek için tanıyor olmam gerekmez ( FİLTREDEN GEÇTİMİ ?? ) Geçmediyse pm. Alacahırka cocuguyum sözüm senetdir :) Bırak bu forum paşalığını , formundan uzaklaşıyorsun velet falan =) Yakışmıyor sana

• quote:

quote:

quote:

O zaman önden kardeşim, yapacak bir şey yok. Ben kabul etmezdim analı

Dostum kızlığını bozarsam ne olacak bundan korkuyorum bunun psikolojisini zor kaldırırım diye düşünüyorum..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hadi kumda oyna velet.

OFFFFFFFFFFF OFFFF !!

Saçmalayan benmiyim senmisin israf .. Kalkmış konuyu acanı tanıyormusun yok kızı tanıyormusun diye sorular sorup duruyorsun , sırf rank sağlamak için tanımadığın adamı yanlış yaptığını bile bile bana savunuyorsun , sırf o egon varya hani kıramadığın , hani şu sürekli cevap verme atılımın varya .. Benim nefretim buna anladınmı güzel kardeşimm benim. Nasıl ki benim scma yorumuma cevap vermek için forum sahibi olman gerekmediği gibi benimde konuyu acan adama cevap vermek için tanıyor olmam gerekmez ( FİLTREDEN GEÇTİMİ ?? ) Geçmediyse pm. Alacahırka cocuguyum sözüm senetdir :) Bırak bu forum paşalığını , formundan uzaklaşıyorsun velet falan =) Yakışmıyor sana

Ne yada kimin çocuğu olup olmadığın beni ilgilendirmez güzel kardeşim. Konuyu açan arkadaş yardım bekliyo genelleme yaparak konuşup polemik yaratma çabalarıyla kimin rank kasmaya çalıştığı gayet belli kardeşim. Forumun paşası olsam yada uzaklaşsam banane? ben burda boş vaktimi öldürüyorum.7/24 forumda olup her konuya atlayan biri değilim dediğin gibi olsun bundan sonraki yazına cevap atıp rank kasmıyım ben en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acemi~ -- 2 Ağustos 2011; 16:00:30 >

• Beyler tartışmayında bana bir yardımcı olun destek çıkın
  • Gel barışalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozoklar

Daha önce iki kez ters ilişki yaşadım ve ikisindede kızların kıvrandığını hatta gözlerinden yaş geldiğini bile gördüm.Tövbe ettim dünyanın en sexi kızı gelse genede yapmam ters ilişki binlerce kez tövbe ettim yemin ederim çok pişmanım.Allah affetsin sakın yapma öyle bişey.Ancak sana tavsiyem kız çok azmışsa ikinizde soyunun ve sadece sevişin aman dikkat et

Denedim %100 calisiyor

saka bi yana aman kardesim sakin yapma arkadan onden hem iliskiniz zayiflar senin psikolojin kotu olur falan ama en kotu bu arkadasin son dedigi gibi alisveris yapmadan eglenin yoksa kafani toparlayamazsin
  • Sevişin sadece bırakın analmış manalmış. Evlendikten sonra hepsini yaparsın.
  • Sevişmekten güzeli var mı sevdiğinle yahu
  • Aynen ya ne gerek var simdi anala manala hem senin hem onun acicak bi yerleri sevisin ya .. bak gaza geldim
  • ya 17 yaşımdayım diyorsun 15 yaşında başladığın bi ilişki icin ilerde ne kadar ciddi düşünebilirsin ki şuan icin oyle düşünüyo olabilirsin ama zaman içinde düşüncelerin illa ki değişecek yapıp ya da yapmaman sana kalmış zaten ciddi bişey olabilcegini zannetmiyorum ilerde anlarsın zaten ne demek istedigimi

sonuç : git ve ona patronun kim olduğunu göster
  • Kız alev almış belli...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qnlll

Kardeşim yaşın kaç ? ve Kız istiyorsa yapmalısın dostum. Yani onu tatmin etmezsen başka bir insan tatmin edecektir. Senden bulamadığı hazı başkalarında arayacaktır. Bu yüzden kendini sıkma. 2 yıllık bir ilişki diyorsun bu çok uzun zaman. Onla her şeyi yapma zamanın gelmiş. Yanlız arkadan dinimiz pek olumlu karşılamıyor. Bir ömür birlikte olmak istiyorsan onunla onun istediği şeyleri yapmak zorundasın.

@FoxeyLady'ye katılıyorum.

17 yaşındayım 18den gün aldım.Din yönünden problem oluyor işte bunu kıza anlatamıyorum.Birde bundan korkuyorum işte bende bulamadığı hazları başkalarında yaşamak istemesi bir nevi ilişkinin bitmesi işte

17 mi ciddi ilişkimi analmı

• quote:

Orijinalden alıntı: gfb__hell

ya 17 yaşımdayım diyorsun 15 yaşında başladığın bi ilişki icin ilerde ne kadar ciddi düşünebilirsin ki şuan icin oyle düşünüyo olabilirsin ama zaman içinde düşüncelerin illa ki değişecek yapıp ya da yapmaman sana kalmış zaten ciddi bişey olabilcegini zannetmiyorum ilerde anlarsın zaten ne demek istedigimi

Dostum yapayımmı yapmıyayımmı cok kararsız kaldım birinin ya beni fişeklendirmesi lazım yada durdurması lütfen beyler..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gfb__hell

ya 17 yaşımdayım diyorsun 15 yaşında başladığın bi ilişki icin ilerde ne kadar ciddi düşünebilirsin ki şuan icin oyle düşünüyo olabilirsin ama zaman içinde düşüncelerin illa ki değişecek yapıp ya da yapmaman sana kalmış zaten ciddi bişey olabilcegini zannetmiyorum ilerde anlarsın zaten ne demek istedigimi

Dostum yapayımmı yapmıyayımmı cok kararsız kaldım birinin ya beni fişeklendirmesi lazım yada durdurması lütfen beyler..

yap bence yapmadığın için pişman olursun ilerde

• üniversitede 2 ay boyunca arkasından koştuğum bir kız oldu kızla yaklaşık 4-5 ay çıktık ilişki sırasındada kızla hep beraber uyudum kızda evde kalıyordu bende (öğrenci evi ) nerden baksan kızla 3 ay aynı yatakda uyudum ve çoğu zamanda yatakda çıplak yattık, yatakda baya şeyler yaptık,, sürtünme,yalama, herşeyi yaptık ama önden ilişkiye girmedim kızda istemedi ama yapacak anlarımda oldu kızın çok azdığı anlarda o bile istiyordu ama yapmadım sonra ayrıldık ve ayrıdıktan sonra önden ilişkiye girmediğim içim çok pişman oldum yanı harbi pişmanlık duydum eğer onu elde etseydim bana koymazdı sende acı çekmek istemiyorsan çak birader önden çak ben çakmadım sen çak yoksa sende benim gibi acı çekeceksin
    annem babam medeni ayaklarınıda bırak, kız arkadaşınla gezmene izin veren yada onun evinde kalman aileni medeni yapmaz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.