Şimdi Ara

Kız arkadaşımın babası vefat etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kız arkadaşının babası vefat etti. ilişkimiz daha 2 aylık ama çok seviyoruz birbirimizi. 1 hafta sonra finaller için gelecek okula. finallerden sonra da memleketine gidecek tekrar. geldiğinde ona yaklaşımım nasıl olmalı? onu kaybetmek istemiyorum. hergün aramaya çalışıyorum onu fazla sıkmadan. ve herzaman onun yanında olacağımı söylüyorum ne yapmalıyım geldiğinde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akışında devam dostum. Asıl extra birşeyler yapmaya çalışırsan onu kaybedersin. Hisli biri ve yanında olduğunu hissettir yeterli
  • geldiğinde hiç o tür konuları açma. her zaman yanında ol. her zaman onunla ilgilen. ancak böylelikle unutabilir acısını. fazla aşırıya kaçmadan küçük esprilerle yüzünü gülümsetmeye çalış (tabi ilerleyen zamanlarda) onu farklı ortamlara götür. lunapark gibi. mesire alanları gibi. yani bu dönemde ona en çok desteği sen vermelisin. unutma bu dönemde ne yaparsan gelecekte o kızın davranışı yaklaşımı öyle olacak sana karşı
  • 3 gün önce oldu bu olay.cenazeye falan gittim gecen gün.yanında oldum.arada msjlasıyoruz.ben msjlarda sevgilim canım falan kullanıyorum ama o normal yazıyo.tabı kım takar sımdı sevgılıyı.cok taze daha.ama ılk defa boyle bısey yasıyorum.nasıl davranacgmı ne dusunecegmı bılmıyorum

• Belki yalnız kalmak isteyebilir.
  • benim babam oldugunde kendime sevgilimden daha yakin birisini bulamamistim. ben canimli mesajlar yazarken o dostca yazardi. kardes senden baska suan siginacak limaninin olmamasi gerekir yani

• Olay çok yeniymiş, bir süre bu travmayı yaşayacaktır. Öyle yazması normaldir. Bir süreliğine sen de o şekilde yaklaşabilirsin. Böyle bir durumda canım cicim şeyleri en son sırada gelir.
  • ben herşeyi yaptım da noldu 2 hafta sonra ayrıldı ondan 1 ay sonrada başkasını buldu bak yine aklıma geldi

akışına bırak üstüne gitme fazla rahatsız etme derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

ben herşeyi yaptım da noldu 2 hafta sonra ayrıldı ondan 1 ay sonrada başkasını buldu bak yine aklıma geldi

akışına bırak üstüne gitme fazla rahatsız etme derim

hep öyle olur adres ver kızı getirtelim reyiz
  • Onu ne kadar cok sevdıgmın farkında.herzaman da yanında olacgmı gayet ıyı bılıyor.benım korkum yanlıs hareketlerde bulunup onu kaybetmek.gelınce fazla sıkmayacgm onu.yanı sevgılı yaklasımından cok bır dost yaklasımında bulunucam.herzaman yanında olucam.saolun msjlarınız ıcın..

• Arkadaşlar başka akıl verecek olan yok mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.