Şimdi Ara

Kitkatla İlgili Sorunlar + Çözümler | Artıları ve Eksileri [SS Eklidir] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
6
Favori
6.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eline saglik hocam cok guzel anlatim olmus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker80

Bu yazdıklarına ve serzenişe binaen birazdan 600 Tl telefon bunu verdiğine şükret başka hangi 600 Tl Lik telefon kıtkat aldı diye sana atar gider yapacak liseli tayfa damlar.

Gionee den aldığı kıtkat I ya olduğu gibi verdiler ya da düzeltmeleri bir kaç ay alacağı için ve 3 aylık gecikme tepkisinden dolayı beta diye verdiler. Telefon amenna ama yazılım sıfır bence

O tarz insanları kale almiyorum kimse gm'den yükseltme beklemedi onlar kendileri söylediler ama geriden geliyorlar daha elite bile kit katı getiremediler, ki android 5.0 lollipop çıkıcak 3 ay içinde :)

• Ekran videosu nasıl alınıyor?

• Valla gecsem mi gecmesem mi tereddutte kaldim. İmei sorunu, uygulamalarin sd karta tasinmamasi gibi sorunlardan dolayı. Gecip de begenmezsem geri nasil donerim bilmiyorum. Elimde bir link var ama ise yarar mi bilmiyorum.

• Wallpaperlarin ekrana abuk subuk oturamama sorunu var mi hala????????

• Ya şarjı çabuk bitiyor artık

• Arkadaşlar KitKat ile gelen yeni sürümün modem driverı versiyonu lazım. Kuran birisi acaba bakabilir mi, hücresel(3G) modemin driver sürümü nedir?
  • YereDusenAdam kullanıcısına yanıt
    Geri bildirim yapın şarjla ilgili

• Whatsup bildirim gelmeme sorunu herkeste oldu mu?

• Var herkeste

• Nalk kullanıcısına yanıt
    Geri dönmesi zor pişman olacaksan hiç yükleme hocam

• Ben mesaj ve whatsup bildirimi için knock V2 programını kullanıyorum.Kitkat a geçince yine bu programı kullansam yine de whatsup bildirimi gelmez mi ?
  • Uygulama kitkatla uyumluysa gelir bildirim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 52asi52 5 kullanıcısına yanıt
    Wireless kapat dediğimizde kapanmiyor sadece bağlantıyı kesiyor ve bu yüzden sarjimizi harcıyor.Bunu siz zaten yazmissiniz ben bir çözüm buldum. Wifi hotspot(internet paylaşımı) da ayni wifi sistemini kullandığı için wifi olmayan bir yerde isek hostspotu açıp kapatmak wirelessi da kapatıyor. Ana mesaja eklerseniz herkes faydalansin

• Kitkat ta Telefonu kulağınıza götürdüğünüzde ekran aydınlatması kapanmıyor,bu sorunu yaşayan yok mu?
  • onur711 O kullanıcısına yanıt
    Ekliyorum hocam

• hatasız olsun ondan geciktik diye diye nisanın son haftası gelecek denilen güncelleme beta olarak temmuzda geldi. insan aklıya alay ediyolar resmen. sonra Türk şirketleri dünyaya açılamıyor, uluslararası pazar zart zurt, bıdı vıdı hıdı hödö.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makaramasuko

google asistanı kullanamadım dili ingilizce yaptım ancak hala ülkenizde kullanamazsınız diyor ne yapabilirim kullanabilen var mı ?

dili ingilizce yaptıktan sonra google arama programı içinden gerekli now ayarlarını yapmayı dene (orada sol alta tıkla setting oradan now etkinleştir ve voicenin üzerine tıkla orada ses kalibrasyonu yap)kit kat ile beraber artık arama apk sını çalıştırmaya gerek kalmamış masaüstünde veya ekran kapalıyken bile ok google komunu alıyor
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.