Şimdi Ara

Kitaplarım nasıl sizce? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
1.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Percy Jackson serisini tavsiye ederim ilk kitabı 17 ödül mü ne almış merak ettim okuyayım dedim çok hoşuma gitti tüm kitaplarını yaklaşık 1 haftada bitirdim
  • Vay anasını istediğim tüm kitaplar burada :D
  • Metroları çok merak ediyorum
  • *Behzat Ç.
    -Her temas iz birakir.
    -Son harfiyat
    ekledim, teyzemin hediyesi..
    *Sinava hazirlandigim icin yaklasik 2-3 hafta mola vermistim,dunden itibaren basladim fakat pek vaktim olmuyor gunde 2 saat anca okuyabiliyorum..
    *Buz ve atesin sarkisini bitirdikden sonra kisa olan kitaplari bitiricem..
    Behzat C. , Metro ve Aclik Oyunlarini..
    *Harry Potter in ilk kitabi ve son kitabi eksik onu tamamlamayi dusunuyorum..(Felsefe Taşı-Ölüm Yadigari)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GameOfThrones07 -- 1 Mart 2014; 18:29:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güle güle oku
  • Hepsi de güzel kitaplar, güle güle okuyun.
  • Güzelmiş, güle güle oku. Fotoğrafları görünce kitap okuyasım geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıskandım valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameOfThrones07

Kitaplarim ;
     Kitaplarım nasıl sizce?
     Kitaplarım nasıl sizce?
     Kitaplarım nasıl sizce?
     Kitaplarım nasıl sizce?
    *Behzat Ç.
    -Her temas iz bırakır.
    -Son hafriyat
    yeni ekledim, teyzemin hediyesi..
    *Sınava hazırlandığım için yaklaşık 2-3 hafta mola vermiştim, dünden itibaren başladım fakat pek vaktim olmuyor günde 2 saat anca okuyabiliyorum..
    *Buz ve ateşin şarkisini bitirdikten sonra kısa olan kitapları okuyacağım ..
    Behzat C. , Metro ve Açlık Oyunlarını..
    *Harry Potter in ilk kitabi ve son kitabi eksik onu tamamlamayı düşünüyorum..(Felsefe Taşı-Ölüm Yadigârı)
    *Kitapları ilk resimde okuma sirama gore dizdim..Mavi ayrac olan kitabi okuyorum..Önceki 3 kitap bitmis olan kitap..

Dosrum Game of Thrones Harry Potter aynı benim kitaplık :D. toplam kaç kitabın var benim çok fazla değil 150 falan

• quote:

Orijinalden alıntı: A.C.B.

Percy Jackson serisini tavsiye ederim ilk kitabı 17 ödül mü ne almış merak ettim okuyayım dedim çok hoşuma gitti tüm kitaplarını yaklaşık 1 haftada bitirdim

Olimpos'un Kanı nı bekliyorum tüm seri elimde var
  • Konuyu açtığından beri kaçını okuyabildin kardeş.

• Sinava hazirlandigim icin pek vaktim olmuyor..
    Konu acmadan once 3 kitabi bitirdim konu actikdan sonra 2 kitabi bitirdim toplam 5 kitabi bitirdim.. Aslinda yazin icin stok yapiyorum ama simdiden okumaya basladim..

• Tarihçi Adayı kullanıcısına yanıt
    Hocam pek fazla yok 30-35 arasi birsey olmasi lazim mâlum ogrenciyiz.. Fantastik turu roman sevdigim icin boyle kitaplik olusturdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarihçi Adayı

quote:

Orijinalden alıntı: A.C.B.

Percy Jackson serisini tavsiye ederim ilk kitabı 17 ödül mü ne almış merak ettim okuyayım dedim çok hoşuma gitti tüm kitaplarını yaklaşık 1 haftada bitirdim

Olimpos'un Kanı nı bekliyorum tüm seri elimde var

ben son olimposludan sonra bıraktım hikayenin değişmesi hoşuma gitmiyor pek :D
  • GameOfThrones07 kullanıcısına yanıt
    felsefe taşını istersen verebilirim ben okuyalı yıllar oldu duruyor rafta öylesine fakat biraz eski 10 yıllık falan
  • İyi okumalar.
  • sen de kitapların kadar güzelsin kitapların senin aynan
  • Emrah Serbes'in kitaplarını okuyacaksan Behzat Ç serisinden sonra Erken Kaybedenler kitabını da oku pişman olmayacaksın
  • güzel bence
  • Güzel kitaplar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.