Şimdi Ara

Kitap tavsiyesi istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fazla kitap okuyan biri değilim. Kendime bir tablet aldım ve idefix'in ekitap uygulamasından birkaç ekitap alıp okuyorum. Okumaya geç başlamış biri olarak bir hayli zevkli işmiş. Okuma alışkanlığım olmadığı için klasikleri bile okumuş değilim.

1) Klasiklerden hangi kitapları mutlaka okumalıyım?

2) Tarih ile ilgili kitaplardan hangilerini tavsiye edersiniz?

3) İdefix dışında ekitap işine girmiş yerli bir firma var mı?

not: İnternette sürüsüne bereket bedava ebook var demeyin. Para verilmeyen şeyin değeride olmuyor. Ayrıca başkasının hakkınıda yemek istemem.

• Bence klasik kitapları kendin seç çünkü konusunu beğenmediğin olabilir şahsen bende klasiklerin biçoğunu okumadım.
  • tarih konusunda osmanlı tarihini seviyorsan veya ilgini çekiyorsa sana kitap yerine iki tane büyük ustanın ismini veriyim
    biri yavuz bahadıroğlu diğeride halil inalcık
    bu insanlar tarihi hem zevkli hemde tarafsız anlatan yazarlardır şiddetle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_navaro5

tarih konusunda osmanlı tarihini seviyorsan veya ilgini çekiyorsa sana kitap yerine iki tane büyük ustanın ismini veriyim
    biri yavuz bahadıroğlu diğeride halil inalcık
    bu insanlar tarihi hem zevkli hemde tarafsız anlatan yazarlardır şiddetle tavsiye ederim.

çok teşekkür ederim. listeme ekledim.
  • -tek bitirdirdiğim klasik Gogol-Ölü Canlan tek tafsiye edebileceğim klasik
    -OD ile Şah&Sultan ikiside çok güzeldi bence tafsiye ederim.
  • yavuz bahadıroğluyla röportaj yapmışlığım var.kendisi çok iyi bir insan belli bir ideolojiye sahip olmadan istediği şeyleri doğru şekilde eleştirebiliyor.gerçek bir sanatçı fakat kitaplarından birkaçını okudum tarihimizden hikayeler di zannedersem.pek hoşuma gitmedi anlatış bakımından.onun dışında okay tiryakioğlunun tarih ile ilgili romanları çok hoşuma gider akıcıdır.Son Yeniçeri adlı bir kitabı vardı Reha Çamuroğlunun hoşuma gitmişti.İsmail Bilgin'in Sarıkamış'ını kesinlikle oku derim ayriyeten...Saygılar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.