Şimdi Ara

Kitap okurken not almak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Hitokiri Battousai

quote:

Orijinalden alıntı: Fannibal

quote:

Bende sen gibi yapıyordum ama ASOIAF'ı sırf bu yüzden baştan okuyacağım. Bende sözleri not alıyordum. Olayları da alacağım 2. okuyuşumda .

Hocam ben de sırf bu yüzden yeniden okuyacağım seriyi bu arada kısaltmayı da beğendim

Genelde yabancı forumlarda bu kısaltmasa kullanılıyor bende de alışkanlık haline geldi bunu kullanıyorum hep .

Zaten tekrar okurken de zevk alacağıma eminim. Önemli olan zaman bulmak. Benim de YGS LYS var zor olacak ama bu yaz okuyabilirsem okurum yoksa üniversitede.

ben de üniversite sınava hazırlanırken okumuştum şimdi seriye baştan başlamayı düşünüyorum çok boş zamanım var

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende sen gibi yapıyordum ama ASOIAF'ı sırf bu yüzden baştan okuyacağım. Bende sözleri not alıyordum. Olayları da alacağım 2. okuyuşumda .

Hocam ben de sırf bu yüzden yeniden okuyacağım seriyi bu arada kısaltmayı da beğendim

Genelde yabancı forumlarda bu kısaltmasa kullanılıyor bende de alışkanlık haline geldi bunu kullanıyorum hep .

Zaten tekrar okurken de zevk alacağıma eminim. Önemli olan zaman bulmak. Benim de YGS LYS var zor olacak ama bu yaz okuyabilirsem okurum yoksa üniversitede.

ben de üniversite sınava hazırlanırken okumuştum şimdi seriye baştan başlamayı düşünüyorum çok boş zamanım var

Seninki daha iyiymiş

Dur bakalım bende senin yolunda ilerliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ricky.McFloyd

Ben hiçbir zaman not almam. Çünkü not alacağın zaman bilinçaltında hep bir not alınacak yer ararsın. Bu da kitaptan alacağın zevki ve o anki konsantrasyonu azaltır. Alınacak bir not varsa kitap bittikten sonra aklımda kalanlardan alırım sadece.

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anlamlı bulduğum doğruluk payı yüksek olan yerleri not ederim.Okuduğum kitaplarda altını çizdiğim tüm cümleleri bi arada toplayacağım bakalım ortaya nasıl bi şey çıkacak
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.