Şimdi Ara

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.421
Cevap
337
Favori
227.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İDEFİX

0031AB7F - 5D55979F —> kargo bedava

98483099 - 246AE158 —> 150/30 indirim

INEW15 —> 50/15 indirim 

D&R

0031DD08 - 5810A09T —> kargo bedava 

DNEW15 —> 50/15 indirim

AKBANK20 —> 150/20 indirim (Akbank Kredi Kartı Olanlar)

Kitap365.com

KTP365 —> %7 indirim

SGMT10 —> %10 indirim

INSTA7 —> %7 indirim

Kitapsepeti.com

SEPETTE5—> %S indirim 

• Merhaba D & R kod aramaktayım varsa lütfen PM atarmısınız ?

• Amazon'da bazen hiç duyurulmasa da bazı kitaplar %50 indirimle satılıyor sonra ya bitiyor ya fiyatı yükseliyor. Mesela şu iki kitap listemdeydi, ara ara bakıyordum, 3-4 gün önce ilkini az önce de ikincisini %50 indirimli fiyatlarından aldım.

Ölümün sonu https://www.amazon.com.tr/gp/product/6257737044/ - 37,5 TL iken

Calibanın Savaşı https://www.amazon.com.tr/gp/product/6053753386 32 TL iken.

Diyeceğim o ki, genel kitap kampanyası olmasa da, Amazon'da bazı kitapların fiyatları satış adetlerine göre %50 indirime giriyor, satış olursa tekrar yükseliyor. Takipte kalmalı her zaman.

• arkadaşlar merhaba papara kartta bkm kitaptan yapılan alışverişe %15 iade veriyor. kupon kodları ile birleşiyor. haberiniz olsun

• Kidega.com'da İthaki yayınlarında %50 indirim var. (yukarıda Amazon'dan aldığım kitap da %50 indirime girmiş) :)

Bilimkurgu klasikleri ya da karanlık kitaplık serilerini tamamlamak isteyenler için iyi olabilir.

• Biraz konu dışı olacak ama İthaki, George Orwell'in kitaplarını basmış bile. Telif hakkı kalmadığı için herkes basacak, bombardımana hazır olun .

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrF_T kullanıcısına yanıt
    Sadece bu ikisini değil bundan önce yazdığı 5 kitabı da George Orwell serisi diye bastılar. Genel olarak İthaki’nin çevirileri güzel olsa da Can yayınları’nın yani Celal Üster’in çevirisi 1984’i orijinal dilinde olduğu gibi özgün bir dil ile anlatılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirphoenixx -- 9 Ocak 2021; 16:28:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Kidega.com'da İthaki yayınlarında %50 indirim var. (yukarıda Amazon'dan aldığım kitap da %50 indirime girmiş) :)

Bilimkurgu klasikleri ya da karanlık kitaplık serilerini tamamlamak isteyenler için iyi olabilir.

Bir iki kitaba baktım piyasaya göre gerçekten indirimde görünüyor siz karşılaştırma yaptınız mı? İndirim gerçek mi?

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt

Şimdi baktım, İş Bankası Kültür Yayınları da çıkarmış; çevirmeni Bülent Oral Doğan. Nasıl bir çevirmen bilmiyorum ama İş Bankası, kötü çevirmenlerle çalışmadığı için bunu da iyi çevirmiştir diye düşünüyorum.

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

"kitabinabak.com" üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, George Orwell kitaplarında bence de en mantıklısı Can Yayınları.
  • D&R’ın internet sitesinde de tüm kitaplarda sepette %5 indirim varmış. Ufak bir indirim yine de aklınızda bulunsun :)

Kitap Fırsatları, Kampanyaları ve Ücretsiz İndirim Kodları [Ana Konu]
  • kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Evet, @mrf_t ‘nin dediği gibi Kitabinabak.com üzerinden güvenilir satıcılar arasından en ucuzunu arayabilirsiniz her zaman. Ayrıca kitaplarda “gerçek olmayan indirim” söz konusu olamaz çünkü fiyatı yayınevi belirleyip kitabın arkasına basıyor. Bir kitabın ilk fiyatının neredeyse her yerde aynı olduğu ve indirimin o fiyat üzerinden yapıldığını görebilirsiniz. Enflasyon sebebiyle yayınevi fiyatı artırdığında bazen kitabevleri eski fiyattan aldıkları ürünleri yeni fiyatına güncellemeden indirim yaptıklarında nadir olarak farklı ilk fiyat görebilirsiniz.

Bu arada hepsiburada kitabinabak.com ile entegre çalışmadığı için HB’yi ayrıca kontrol ediyorum ben.
    Katılıyorum, İş Kültür her zaman iyi tercümanlarla çalışıyor. Onların da George Orwell kitapları bastığını bilmiyordum ama bende Can Yayınları’nın hem ince kapak hem de özel basım 1984 olduğu için ne İthaki’den ne İş Kültür’den almayacağım
    Diğer taraftan da az önce Kidega üzerinden İthaki’nin bastığı Katalonya’ya selam kitabını sipariş ettim.
  • Kidega üzerinde sepette almayı düşündüğüm kitaplar vardı, bazıları indirime girmiş. Bazılarını ise net hatırlamıyorum.

240 TL oldu sepet girsem mi masrafa bilemedim.

Çeviri çok önemli, ucuz vs diyerek her baskıyı almamalı..
  • Kidega da enpara 100 e 25 indirim kampanyası da var. Gerçi enpara bir sürü şart eklemiş ama yine de değerlendirilebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaelf7

Kidega da enpara 100 e 25 indirim kampanyası da var. Gerçi enpara bir sürü şart eklemiş ama yine de değerlendirilebilir.
    Çok şart koyuyor değmez uğraşmaya papara bitmediyse o iyiydi
  • Japonya kullanıcısına yanıt
    Papara bitmiş, ben de ilk ona bakmıştım 😄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.