Şimdi Ara

Kitabımın dvdsinin içindeki videoyu pcm açmıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşım şöyle diyem o kur dosyası yazıyor ya için de ne var ve resimler bunlar değil ikincisi bu attığın dosya tam megabayt ını boyutu yazarmısın

ve önemli değil sorunun çözülsün ne demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: erman2106

arkadaşım şöyle diyem o kur dosyası yazıyor ya için de ne var ve resimler bunlar değil ikincisi bu attığın dosya tam megabayt ını boyutu yazarmısın

ve önemli değil sorunun çözülsün ne demek

bunlar mı?

Kitabımın dvdsinin içindeki videoyu pcm açmıyor

• anladım şimdi arkadaşım yani gösterdiğin resimlere göre şöyle dile getirim önce sanırım boyut 1 megabayt gördüm yani şimdi videoları izlemek istiyorsan önce videoların olması gerek yani galiba kimden aldıysan yanlış almışın için de videolar yok doğal olarak videolar hiç açılmamasının sebebi içinde video yok sadece programı var dediğim gibi güvender exe sadece bir ara yüz programı videolara ulaşmanı sağlıyor videolar olmadığı için de hata alıyorsun anlatabildim mi

ikincisi evinde internet var bir sürü site ders videosu indiriyor en iyisi internet izleye bilirsin site ismi vere bilirim
  • quote:

anladım şimdi arkadaşım yani gösterdiğin resimlere göre şöyle dile getirim önce sanırım boyut 1 megabayt gördüm yani şimdi videoları izlemek istiyorsan önce videoların olması gerek yani galiba kimden aldıysan yanlış almışın için de videolar yok doğal olarak videolar hiç açılmamasının sebebi içinde video yok sadece programı var dediğim gibi güvender exe sadece bir ara yüz programı videolara ulaşmanı sağlıyor videolar olmadığı için de hata alıyorsun anlatabildim mi

ikincisi evinde internet var bir sürü site ders videosu indiriyor en iyisi internet izleye bilirsin site ismi vere bilirim

çok tesekkur ederim demek sorun ondan benım pcım dvd okumuyor.oyuzden bı arkadasım cddekılerı bellege attı bana verdı.demekkı o eksık atmıs.
    nettekı vıdeoları ızlıyorum ama bu cd aldıgım soru bankası kıtabının cdsı .yapamadıgım sorular oluyor.

çook sagol.çok yardımcı oldun.1haftadır bununla ugrasıyodum.çok tesekkur ederım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Explorer_

quote:

anladım şimdi arkadaşım yani gösterdiğin resimlere göre şöyle dile getirim önce sanırım boyut 1 megabayt gördüm yani şimdi videoları izlemek istiyorsan önce videoların olması gerek yani galiba kimden aldıysan yanlış almışın için de videolar yok doğal olarak videolar hiç açılmamasının sebebi içinde video yok sadece programı var dediğim gibi güvender exe sadece bir ara yüz programı videolara ulaşmanı sağlıyor videolar olmadığı için de hata alıyorsun anlatabildim mi

çok tesekkur ederim demek sorun ondan benım pcım dvd okumuyor.oyuzden bı arkadasım cddekılerı bellege attı bana verdı.demekkı o eksık atmıs.
    nettekı vıdeoları ızlıyorum ama bu cd aldıgım soru bankası kıtabının cdsı .yapamadıgım sorular oluyor.

çook sagol.çok yardımcı oldun.1haftadır bununla ugrasıyodum.çok tesekkur ederım.

bide çok rahatsız edıyorum ,vaktını aldım ama bırsey daha sorcam.benım pcım neden dvd okumuyor acaba?
    her dvdyı okumamazlık yapmıyor.ornegın femın dvdsını taktıgımda pc bıraz kasılıyor ama gecte olsa acıyor.bu guvenderın dvdsını hıç acmıyor.dvdyı taktıgım anda pc donuyor.
    Bu konu hakkında bır bılgın var mı?

• Sorun donanımsal ve yazılımsal olarak iki ye ayırabiliriz ama yazılımsal gibi gözüküyor şimdi sen boyutu az bir dvd takarsın bilgisayar hızlı şekilde acar boyutu yüksek ve çizik cd takarsan bilgisayar dosyası çok geç görür açmamasinin sebebi dediğim gibi video formatını desteklemiyor ondan dir sen kmp gom player gibi programları yükle bilgisayarında bulunsun ve de önemli değil yardım ci olduysam sevindim rica ederim tekrar sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım
  • arkadaşım sana mesaj atamadım çünkü ille teli mi de yazmam gerek miş ondan

1 dvd ramın bozuk olma ihtimali var çalışıyormu ondan emin misin
    2 donanımsal sorun olarak lens kirlenmiş olabilir
    3 donamısal sorunun olduğunu günceleme yaptıkdan sonra anlarsın
    4 aşağıda ki sitelerde senin firewall ın var

http://drivers.softpedia.com/get/FIRMWARE/LG/LG-GSA-H55N-DVD-W-Firmware-103.shtml

http://www.x-drivers.com/catalog/bios_firmware/optical_drives/companies/lg/models/gsa-h55n/7465.html

birin den birini indirebilirsin biri olmaz sa diğerini yüklersin

• Flash tekrar yükle geçme ihtimali yüksek.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.