Şimdi Ara

Kışlık Giyim Hakkında Bilgiler - Kışın üşümeyin - GÜNCEL (2020)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
856
Cevap
200
Favori
55.933
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kışlık Giyim Hakkında Bilgiler - Kışın üşümeyin - GÜNCEL (2020)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    826 Mesaj
    https://www.kutupayisi.com/urun/dolomite-steinbock-su-gtx-erkek-bot-sari-siyah-44?gclid=Cj0KCQjwy97qBRDoARIsAITONTIAnr85heP8BrUsLeY0HtJYcZ4kQd-edugVYA_f4Q6f1NurTV9THpMaAotyEALw_wcB

Bu Ürünü deneyen bilen kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz? Birde en ucuz nerede buluruz bu ürünü? Sarı rengi çok hoşuma gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: burak_5866

https://www.kutupayisi.com/urun/dolomite-steinbock-su-gtx-erkek-bot-sari-siyah-44?gclid=Cj0KCQjwy97qBRDoARIsAITONTIAnr85heP8BrUsLeY0HtJYcZ4kQd-edugVYA_f4Q6f1NurTV9THpMaAotyEALw_wcB

Bu Ürünü deneyen bilen kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz? Birde en ucuz nerede buluruz bu ürünü? Sarı rengi çok hoşuma gitti.
    Mükemmel bir ürün. Ucuzunu bulmanız bu dolar kurunda çok zor. Belki yurt dışından alabilirseniz daha uyguna gelebilir.

• Yüzbaşı
    747 Mesaj

Hocam YDS'nin botları iyi mi? Kış + yağmuru bol bir kampüse gideceğim. 400-500'e kadar çıkabilirim. Sizce YDS almalı mıyım, sizin tavsiyeniz nedir? O dediğiniz gore Tex falan yazmıyor ama . Bir de çoraptan içliğe kadar tavsiye alabilirim , uzun kaşe kaban da seviyorum ama soğuktan koruma anlamında kötüler biraz. İyileri var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 22 Ağustos 2019; 0:35:37 >
    |
    |
    Karpuzcu. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hocamlar merhaba,Bu sene odtü'yü kazandım 5 sene boyunca orada olacağım.Önerebileceğiniz bir mont var mı Ankara havasına göre max 400 civarı bütçem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yag1z41 -- 22 Ağustos 2019; 14:52:0 >
    |
    |
    @Abdülhak Hamit Tarhan

YDS botlar iyidir f/p bazında. YDS ODIN GTX alabilirsin.

Konu da yazdım çorap ve içlik için, oraya bakarak fiyatı sana uygun olanları alabilirsin. Kullanım yeri zamanı değişiyor çünkü içlik ve çorap konu olduğunda.

@yag1z41
    https://www.decathlon.com.tr/500-parka-id_8367337.html

hiç düşünmeden al.

Tamamdır hocam, gördüm. Sağ olun. Odin GTX harici f/p öneriniz var mı, o fiyattaki en iyi ürün o mudur kar, kış, yağmur için? Karda kayma yapmaz umarım. Yokuştan yuvarlanmayalım

Kaşe uzun kabanlar sanırım koruma anlamında kötüler. O konuda tavsiyeniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 24 Ağustos 2019; 3:59:31 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

Tamamdır hocam, gördüm. Sağ olun. Odin GTX harici f/p öneriniz var mı, o fiyattaki en iyi ürün o mudur kar, kış, yağmur için? Karda kayma yapmaz umarım. Yokuştan yuvarlanmayalım

Kaşe uzun kabanlar sanırım koruma anlamında kötüler. O konuda tavsiyeniz var mı?
    AKU ve ASALO botlara da bakabilirsin ama fiyatları daha pahalıdır.

Kaşe kabanlarda kumaşında yada içinde keçe olan modelleri seçersen soğuk mukavemeti daha iyi olur. Deve tüyünden yapılanlar da iyidir. Ama konu kaşe olunca fiyatlar çok uçuk oluyorlar. Gerçekten soğuktan koruyan kaşe kabanlar ciddi fiyatlara çıkıyor.
    |
    |

• Onbaşı
    22 Mesaj

Hocam karlı soğuk ve ara ara yağmur yağan bir yerde kışın bu ayakkabı nasıl gider bir fikriniz var mı? https://www.decathlon.com.tr/sh520-x-warm-bot-id_8502617.html
    Ayrıca bu fiyat aralığında YDS marka bot tavsiye eder misiniz?
    |
    |
    Bahsedilenler: Karpuzcu.

Orijinalden alıntı: hauntblast1

Hocam karlı soğuk ve ara ara yağmur yağan bir yerde kışın bu ayakkabı nasıl gider bir fikriniz var mı? https://www.decathlon.com.tr/sh520-x-warm-bot-id_8502617.html
    Ayrıca bu fiyat aralığında YDS marka bot tavsiye eder misiniz?
    Bu fiyatlar bu zamlar bu dolar kurunda alınabilecek en alt seviye. Daha altı zaten bir koruma sağlamaz. Bunlarda çok iyi değil ama kışında aracınız varsa yada toplu taşıma kullanıyor çok dışarıda durmuyorsanız sizi koruyabilir.

Bu fiyata iyi bir yds bot yok malasef.
    |
    |

Hocam selamlar.
    sizden bir tavsiye isteyecektim. Kışın çok çok sıcak tutacak bir mont arıyorum. Soğuğu hiç sevmiyorum.
    Genelde dükkanda otururum ve hareket fazla etmem.
    Tabii birde hafif olursa tadından yenmez. bütçe 1000 civarlarında.
    |
    |

iPhone X - Apple Watch - MacBook Air - Apple Tv 4 - iPod 5 . Nesil
  • Yarbay
    3942 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: otisabi44

Hocam selamlar.
    sizden bir tavsiye isteyecektim. Kışın çok çok sıcak tutacak bir mont arıyorum. Soğuğu hiç sevmiyorum.
    Genelde dükkanda otururum ve hareket fazla etmem.
    Tabii birde hafif olursa tadından yenmez. bütçe 1000 civarlarında.
    Tam sana göre 1 tane mont var. Hem çok hafif hem üşümeyeceğim bir mont. Lakin geçen sene 1.500 dü. Bu sene ne kadar eder bilemiyorum.

The North Face - Nuptse

Üzerinde yok gibi hafiftir. 800 fill kaz tüyü ile kisakollu üzerine giyip dükkanda oturabilirsin. Şahsen ben İstanbul’da kar yağarken altımda kısa kollu geziyordum :))

Çok teşekkürler. Araştırmalara başlıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    276 Mesaj
    |
    |

iPhone X - Apple Watch - MacBook Air - Apple Tv 4 - iPod 5 . Nesil

• Er
    2 Mesaj
    Kis icin decathlondan yelkenci montu ve dagci botu onerebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3942 Mesaj
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    Merhabalar ben polonyaya okumaya gideceğim bana bot önerebilirmisiniz ? 300-600 tl bazında su geçirmeyen, kaymayan ve terletmeyen sağlam bir bot.

Orijinalden alıntı: erenoguzhan

Merhabalar ben polonyaya okumaya gideceğim bana bot önerebilirmisiniz ? 300-600 tl bazında su geçirmeyen, kaymayan ve terletmeyen sağlam bir bot.
    Polonya şartları için konuşuyorum, o bütçeye bu dolar kurunda maalesef üst seviye bot bulamazsınız. Alacağınız bot da polonya kışında sizi korumaz paranızı sokağa atmış olursunuz.

Ben size bazı markalar yazayım onları Polonya'dan almaya çalışın daha ucuz olacaktır. İnternetten de araştırabilirsiniz bazen indirimler oluyor sitelerde uygun fiyatlara gelebilir.

Salomon Toundra Pro

Sorel Caribou

The North Face Chilkat

Columbia Men's Bugaboot
    |
    |
    |
    |

Hocam merrelin arctip grip teknolojisini kullandığı botlar nasıldır. Tavsiye eder misiniz? Buzda hiç kaymadigi söyleniyor fakat yağmurlu havada tutuşu nasıldır?

|
    |

Orijinalden alıntı: godric1461

Hocam merrelin arctip grip teknolojisini kullandığı botlar nasıldır. Tavsiye eder misiniz? Buzda hiç kaymadigi söyleniyor fakat yağmurlu havada tutuşu nasıldır?
    Gelişen teknoloji ile bir çok firma buzda diğer markalara göre daha iyi tutunan bot modelleri ürettiğini idda ediyor. Genelde kişisel deneyimlere göre değişiyor bunlar. Kişinin boyu, kilosu, yürüyüş şekli bile kayıp kaymamayı etkliyor.

Merrel firması ayakkabı konusunda baya uzman. Yeni yaptığı bu teknoloji testleri de buzda kaymadığını gösteriyor. Kişisel bir deneyimim olmadığı için bilemiyorum ama Merrel alıp da memnun olmayan görmedim. Gerçekten bot gibi bot.

Şimdi önemli olan her zamanki gibi kullanım yeri ve şekline geliyor.

Botlar öyle yapılıyor ki buzda kaymayan karda kayıyor karda kaymayan buzda kayıyor, başka bir bot ıslak zeminde mükemmel tutuş sağlarken karda kayıyor böyle böyle gidiyor.

İstanbul'da koca kış salomon bot ile geçirdim. Mübarek yağmurlu zeminde asfalta bir tutunuyor dimdik ıslak yokuşlarda bile rahat rahat yürüyorum. Yanımda çok arkadaş kayarken bende en ufak esneme bile olmuyordu. Aynı şekilde buz üzerinde denk geldiğimde dikkatli yürüdüğümde sorun yaşamadım. Ama şimdi aldığım botun buzda kaymaz diye bir iddası yoktu. İstanbul'da öyle karlı buzlu da olmadığı için gayet rahat geçirdim.

Eğer sizde kar buz ile çok uğraşmayacaksınız ona göre bir bot alabilirsiniz. Yine merrel bot alabilirsiniz,
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.