Şimdi Ara

Kışlık bot tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
15.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • CAT, TIMBERLAND GÜZEL. HARLEY KARDA KAYAR AMA ŞEKLİ İÇİN ALACAKSAN HARLEY AL SULU GÜNLERDE GİYERSİN.

TIMBERLAND

Kışlık bot tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi affiliation -- 22 Eylül 2014; 11:03:26 >
  • Timberland

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Decathlon ve YDS botlarını sevmedim açıkçası. Timberland'ler iyiymiş, çıkınca onlara da bir bakayım sağolun.
  • Yakupoğlu Deri Sanayi Diablo ateş ediyor.

• Greyder'i de arastir

• 3-4 senedir Salomon giyiyorum. Geçen indirimden Harley bot aldık nasıl giyeceğim diye kara kara düşünüyorum. Bot değil bildiği kütük yahu. Ayaklarım içinde hareket bile edemiyor. Nasıl giyiyorsunuz bunları siz yav?

Ben en iyisi gidip gene bir Outdoor bot alayım rahatıma bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalladam

quote:

Orijinalden alıntı: BAZINGA

Ben adidas climaproof bot almıştım gayet memnundum fakat botların ön çizgileri simetrik değil di yolladım servise geri aldılar çek yolladılar bu yıl bidaha aynısından alıcam resminide koyuyorum Kışlık bot tavsiyesi

Aklımdaki gibi bir model eyvallah hocam. Başka güzel modelleri de varmış Adidas'ın baktım. Ama bu fiyatlara North Face, Salomon vs almak daha mantıklı gibi geldi. Yine de gidip deneyeceğim.

Beğendiğinize sevindim benim yaşadığım şehirde o saydığınız markalar yok malasef varsada ben bilmiyorum yerini bende north face almayı çok isterdim

• sevenpounds kullanıcısına yanıt
    İstanbul da kendi mağazası nerede var acaba?

• KanunAdamı kullanıcısına yanıt
    Benim gözüme çarpan Marmara forum avm , ama deriden mağazasında da orjinal ürünler var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 404 Not Found

Ben botun spor değilde ağır duruşunu seviyorum.Harley davidson kullanıyorum.Gayet memnunum.249 TL almıştım.

Hocam nerdeyse 10 yıl önce aldığım harleyler hala sağlam duruyor ama eşşek ölüsü gibi ağırlar, kullanmak istemiyorum sağol

hocam nubuk muydu yoksa deri mi? ben de alıcam ama hangisi daha iyi olur kararsızım. nubuk şık ve bakımını yaparsan sıkıntı olmaz diyorlar. siz ne dersiniz
  • http://www.flo.com.tr/Kangaroos-Knk3atke005-271-Koyu-Gri-Erkek-Outdoor.html

• Caterpillar

• quote:

Orijinalden alıntı: sweetnothing

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 404 Not Found

Ben botun spor değilde ağır duruşunu seviyorum.Harley davidson kullanıyorum.Gayet memnunum.249 TL almıştım.

Hocam nerdeyse 10 yıl önce aldığım harleyler hala sağlam duruyor ama eşşek ölüsü gibi ağırlar, kullanmak istemiyorum sağol

hocam nubuk muydu yoksa deri mi? ben de alıcam ama hangisi daha iyi olur kararsızım. nubuk şık ve bakımını yaparsan sıkıntı olmaz diyorlar. siz ne dersiniz

Benimkiler deriydi, nubuk tavsiye etmem. Geçen sene nubuk bot almıştım kışın hiç kullanışlı değil bence. Ama uğraşır temizlerim dersen karar senin.

• benim ayağım rahat etsin her türlü havada rahatlıkla giyebileyim diyorsan Salomon-North Face-Merrel tavsiye ederim bunların Gore-Tex modellerini aldınmı 3-4 sene giyersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

http://www.flo.com.tr/Kangaroos-Knk3atke005-271-Koyu-Gri-Erkek-Outdoor.html

Markayı ilk defa gördüm, iyi midir acep? Fiyatı çok uygun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

http://www.flo.com.tr/Kangaroos-Knk3atke005-271-Koyu-Gri-Erkek-Outdoor.html

Markayı ilk defa gördüm, iyi midir acep? Fiyatı çok uygun.

20 liralik hediye çekini de kullanip 80 liraya alirsin. Bende aynisini 2-3 ay önce aldim 1 defa yagmurlu havada kullandim gayet dayanikli, konforlu ayakkabı şuanda kullandigim yazlik ayakkabı da ayni marka ben öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: anilzi

benim ayağım rahat etsin her türlü havada rahatlıkla giyebileyim diyorsan Salomon-North Face-Merrel tavsiye ederim bunların Gore-Tex modellerini aldınmı 3-4 sene giyersin

Aynen isteğim ve beklentim bu. Etraftan da araştırdım herkes en iyi markalar olarak bunları önerdi. Yardımcı olan herkese teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.