Şimdi Ara

(Kişiye Özel) Vakıf Bankomat Kart (Troy) 150/50 toplamda 100 TL Bankomat Para (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
20
Favori
19.604
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Troy akaryakıt ve E-ticaret kampanyasına ait Bankomat paralar yattı, hesaplarınızı kontrol etmek de fayda var. Direk çekebilir veya istediğiniz yerde harcama olarak kullanabilirsiniz.
    Edit : E-ticaret 500/30 da yatacak olarak görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbs79 -- 10 Şubat 2023; 11:40:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bankadan gelen mesaj; Sayin Xxxxxxxxx numarali basvurunuz incelenmistir.Bankamiz bankomat kartlari ile ilgili gelistirme ve guncelleme calismalari devam etmekte olup suan icin kart basimi yapilamamaktadir. Ilgili guncelleme islemleri tamamlandiktan sonra yeni kart talebinde bulunabilirsiniz. Saygilarimizla 

• Bugün itibariyle mobil uygulamadan profil fotosunu tılayınca bize yazın mesaj bölümüne Troy logolu bankomat kart talep etmekteyim diye yazdım.

Sonucu takip ediyorum.(Kişiye Özel) Vakıf Bankomat Kart (Troy) 150/50 toplamda 100 TL Bankomat Para 

NOT: Troy kart gelene kadar devam......................

• Bu hesaba tanımlanan bankomat paraların bir skt var mı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TURGUTREİS06 kullanıcısına yanıt
    Bana gelen yanıt: numarali basvurunuz incelenmistir. Ilgili bankomat kartlarinda cip gelistirmesi yapilmis oldugundan kisa bir sure kart basimi durdurulmus ve bankamizin yeni teknolojilere uyum saglamasi amaciyla kullanim sorunlari yasanmamasi adina yeni ciplere ait testler tamamlandiktan sonra bankamiza ait tum kanallardan basvuru talebinde bulunabilinecektir.Saygilarimizla B001

• svaynovic kullanıcısına yanıt
    Direkt hesaba geçtiği nakit olarak geçtiği için skt yok.

• Eldezenfektani E kullanıcısına yanıt

Aynı yanıt bana da geldi.Mobil uygulamadan 2.başvurumu da yaptım...

Troy kart gelene kadar devam.............

• 2.Başvuru cevabı:

X numarali basvurunuz incelenmistir. TROY bankomat kartlarimizda cip gelistirmesi yapilmakta oldugundan kisa bir sure kart basimi durdurulmustur. Bankamizin yeni teknolojilere uyum saglamasi amaciyla kullanim sorunlari yasanmamasi adina yeni ciplere ait testler tamamlandiktan sonra, bankamiza ait tum kanallardan TROY bankomat kart basvurunuzu iletebileceksiniz. Anlayisiniz icin tesekkur ederiz. Saygilarimizla.

• Troy kredi kartıma 200/3000 gelmiş yine.

Bugüne kadar troy almamak ile çok şey kaçırmışım.

• shutterbug kullanıcısına yanıt

Sabah baktım yoktu. Şimdi yazınızı görüp baktım.

2000 üzeri e ticaret 150

Ve

750 giyime 100 gelmiş.

Troy bankamatik Karta Özel olup bende var aktif kullanıyorum.

• kimliksiz41 kullanıcısına yanıt
    Karekod ile ödeme yaparken kart seçme şansımız var mı

• doken kullanıcısına yanıt

Maalesef o konuda bilgim yok. Ben e ticaret üzerinden kart numarası ile işlem yapıyorum.

• Yeni ayın Troy kampanyalari tanımlanmış. Tabiki size özel olarak. Benim bankamatik Troya 3 kampanya vermişler.

(Kişiye Özel) Vakıf Bankomat Kart (Troy) 150/50 toplamda 100 TL Bankomat Para
    (Kişiye Özel) Vakıf Bankomat Kart (Troy) 150/50 toplamda 100 TL Bankomat Para

• kimliksiz41 kullanıcısına yanıt

Troy bankomat için 09.03.2023 ve 30.03.2023 tarihinde ayrı ayrı mobil bankacılık üzerinden sizin verdiğiniz örnekte ki gibi yazmama rağmen;

Bankanın verdiği cevap:

Talebiniz incelenmektedir. En kısa sürede talebinize geri dönüş sağlanacaktır.

NOT: İnadına devam...

• Yeni oluşturulan sanal bankomat kart troy olarak oluşuyor. Bana özel kampanya çıkmadı ama deneyebilirsiniz, belki çıkabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • müşteri hizmetlerini aradım hem troy bankomat hem aidatsız troy ekspress kart talep ettim.

• Market kampanyasından hem yapı kredi hem vakıfbank kredi kartı ile yararlanabiliyor muyuz? ikisi de world kart olduğu için sadece 1 i mi geçerli oluyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eldezenfektani -- 5 Nisan 2023; 13:5:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eldezenfektani

Market kampanyasından hem yapı kredi hem vakıfbank kredi kartı ile yararlanabiliyor muyuz? ikisi de world kart olduğu için sadece 1 i mi geçerli oluyor .
    İkisi ayrı banka tabii ki de yararlanırsınız

• Vakifbank uygulamasindan katıl butonuna tikliyorum katildiniz yazıyor. Uygulamadan çıkış yapıp tekrar girdiğim zaman katıl butonu hâlâ aktif gözüküyor yani katılmamışım gibi. O yüzden kafam karıştı sistemsel bir hata mı acaba yoksa yapikredi de katıldığım için mi öyle oluyor ? O yüzden sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eldezenfektani -- 5 Nisan 2023; 13:23:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eldezenfektani

Vakifbank uygulamasindan katıl butonuna tikliyorum katildiniz yazıyor. Uygulamadan çıkış yapıp tekrar girdiğim zaman katıl butonu hâlâ aktif gözüküyor yani katılmamışım gibi. O yüzden kafam karıştı sistemsel bir hata mı acaba yoksa yapikredi de katıldığım için mi öyle oluyor ? O yüzden sordum
    Sistemsel bir sorun vardır yoksa ikisi ayrı bankalar sorun olmaz

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.