Şimdi Ara

KISITLANAN INTERNET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi günler site sakinleri.benim sorumum şu.calismakta olduğum şirkette bilgi işlem tarafından internetim kısıtlandı.sadece internet üzerinden online olarak cameraları seyrediyorum.daha önce kısıtlı olarak youtube giriyordum.simdi onuda kapattı.benim bilgisayardan diğer kullanıcılar kendi oturumlarını açıp internete bağlaniyorlar.benim oturumu kısıtlamış.sizlerden yardım talep ediyorum.lutfen bana yardımcı olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şeker kardeşim, şirketinin bilgi işlem departmanı sana kısıtlama uygulamış ise site sakinlerinden nasıl bir yardım bekliyorsun?
    Gidip bilgi departmanındaki yetkilinin saçını çekmelerini mi ya da sana bilgi işlemini yerle yeksan edecek mükemmel bir program önermelerini mi?

Sana sadece güvenlik kameralarını izleme izni verildiğine göre sakın senin işin bu olmasın?
    Kısıtlı olarak giriyorum dediğin Youtube'a sakın sürekli giriyor olup da bu tespit edilmiş ve bu nedenle yasaklanmış olmayasın?

Eğer durum böyleyse ki anlatımına göre böyle görülüyor, halen bir işin olduğuna şükretmelisin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.