Şimdi Ara

Kisisel gelisim icin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://seyler.eksisozluk.com/celal-sengorden-felsefe-ile-ilgili-okuma-yapmaya-baslayacaklara-tavsiyeler

edit: gördüğüm kadarıyla celal şengör felsefeye bilimsel bir gözle bakılması gerektiğini düşündüğünden dolayı ilk okunması gereken kitaplarda "neden hristiyan değilim?" gibi kitapları örnek vermiş.
    bu listeyi takip edip din konusunu tek taraflı bir şekilde okumaktan ziyade ahmet arslan'ın felsefe tarihi okunup ardından antik yunan'dan devam edilebilir diye düşünüyorum.
    forumun seviyesini yükselttim, özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-479E617D2 -- 30 Haziran 2022; 19:9:57 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• spor yap ve tek başına yap bunu arkadaş takma peşine acıları kendnle yasa

• Arada bos yapmak lazim rakipleri fazla korkutmayalim 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt

Onerileriniz guzel hocam tesekkur ediyorum. Ben de genelde dediginiz seyleri yapiyorum fakat spesifik olarak kriptoya bir ilgim yok. Balon oldugunu dusunuyorum.

• Hocam dilozof izliyor musun

• 2023bakani kullanıcısına yanıt

Ne acisi kilo almanin acisi mi

• Street of dreams S kullanıcısına yanıt
    Hocam o kaslar sisecek su icemeyecrksin kolun kalkmayana kadar basacaksın sonra arkadaşın gelecek sırıtacak karsinda 2.5 kg kaldırmış gaza gelmiş. tek gitmek en iyisi

• up rez

dili bana göre değil, cemre demirel'i tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-479E617D2 -- 28 Haziran 2022; 22:58:38 >
  • Dilozofu seviyorum Ben diamond tema izliyor musun

bazı konuları fazla taraflı anlatıyor, yine de izlenir. güzel bir dili var, yakışıklı da

• En iyisi dilozof Bence . Ama o kadar felsefeye gerek yok dedim izlemeyi biraktim 

• DemirdenLeblebi kullanıcısına yanıt

• Bir de felsefenin soyle kotu bir Yani var dusundukce hicbir konuda emin olamiyorsun her seyden suphe ediyorsun

felsefi akımlara / kavramlara göz atıp sana uygun olanı da seçebilirsin. böylelikle hem kendini çok yormamış olursun, hem de belirli bir fikir etrafında kendini tanımlayabilirsin. mesela stoacılığa bakabilirsin :)

• Hocam benim hayat felsefemi en iyi bu akim tanimliyor zaten. duzeltebilecegin seyleri duzelt ama senin etki alaninin disinda ise bunu kafana takarak kendini yorma. Ayni zamanda etkili insanlarin 7 aliskanligi diye bir kitap var ki onda da cok bahsedilir basarili insanlar reaktif degil proaktiftir. Cozum uretirler ve enerjilerini sikayet ederek harcamazlar.

• bu konuda outliers kitabını da tavsiye ederim başarı ile ilgili içi boş kişisel gelişim kitapları gibi değil deyim yerindeyse taşaklı bir kitaptır. bana çok şey kattı

• elimdeki son as değil kullanıcısına yanıt

ben okudum onu baya iyiydi.. hatta ara ara dönüp baktığım yerler var başucu kitabı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yes000999 -- 29 Haziran 2022; 0:27:24 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.