Şimdi Ara

Kişisel Bilgisayarımdan Dj'lerin BağLanabiLeceği Bir Radio Server Kurmak İstiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sabah saat 9.57 itibari iLe mesaj yazdığım için önceLikLe günaydın ve hayırLı sabahLar.

Sonra geLeLim benm sorunuma. :/

ArkadaşLar ben bir oyun oynuyorum ve o oyunda dj Ler yayın fiLan yapıyorLar. yayını yapmaLarı için onLara bir Stream ve Password veriLiyor. Bu şekiLde VirtuaLDJ Sam ve Winamp gibi programlarla bu url ye bağlanıp radio serverın kuruLu oLduğu biLgisayar üzerinden kendi biLgisayarLarındaki müzikLeri çaLarak yayın yapabiLiyorLar.

Bende kendi Stream'imi kendim acmak istiyorum. Yani kendi biLgisayarımı radio server yapmak.
    -Winamp shoutcast, FlatCast , Media Player Encoder gibi başLıkLarı okudum takip ettim ama winamp shout cast için dinLeyiciLerin winampdan dinLemesi,
    FlatCast'için Ayrı bi web hosting'i
    Media pLayer Encoder için ise oyunda media pLayer ekLentisi oLması gerekioki bu yok :/

Uzun Lafın kısası. BaşLıktada söLediğim gibi Kendi biLgisayarımdan başka dj lerin bağLanarak yayın yapabiLeceği bi radio server kurmak istiyorum. BUNU NASIL YAPABİLİRİM?

YardımLarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XeSeX -- 15 Aralık 2010; 10:00:19 >

• Selam Kardeşim kalbim1915@hotmail.com ekle görüşelim sana domain + radyo + chat server kurarım...

Kolay gelsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.