Şimdi Ara

Kışın cayır cayır yanan champion hangisidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maokaidir ulan maokaidir. Çıkıp rezil olduk lan. Fiddle ne alaka harbiden fiddle cevaplayacak biri varmıydı?

• Puhaha o çıkan sen miydin? Herkes maokai demişti aslında. Bi de o nasıl telaffuzdur arkadaş, MOĞOKOĞI
  • bence brand
  • Brand.
  • ahhahaha
  • o senmiydin :DD:DDD:D
  • 2 gün önce tfnin arkadaşı kim diye çıktı arkadaş yukarı eve dedi gittiler graves dediler cevaba ulan graves tfden intikam almak için giren biri lige zaten
  • Anivia

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olay ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blu4yes

olay ne ?

Game X fuarı ödül sorusu :)
  • ben fiddle dedim arkadaşada orda ilk okul çocuğu gibi parmak kaldırıp çıkmak istemedim bi şapka için. bu arada riot games t-shirti giyen bi asyalı arkadaş vardı farkettinizmi bilmiyorum çok tatlıydı yeaaaaaa bi kere gördüm konuşamadan kaçtı nikanın konfeti yakalamaya çalışması çok tatlıydı çocuk gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gold Stain

Puhaha o çıkan sen miydin? Herkes maokai demişti aslında. Bi de o nasıl telaffuzdur arkadaş, MOĞOKOĞI

Heyecan bastı mağogay dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Top or AFK

quote:

Orijinalden alıntı: Gold Stain

Puhaha o çıkan sen miydin? Herkes maokai demişti aslında. Bi de o nasıl telaffuzdur arkadaş, MOĞOKOĞI

Heyecan bastı mağogay dedim

hocam maokai ne alaka :D ben brand fln dedim ama fiddle ile hic alaka kuramadım:D bu arada maokai diyisine arkadaslarla gulduk biraz:D
  • O değilde hediye dağıtımları olurken izdiham oluyor resmen. GP Portakalı atılırken kafama dirsek yedim
  • O çocuk sen miydin :D Ben Brand diye bağırıyodum aşağıdan selamlar.
  • 3 teemo şapkası ve 4 tişört kapıp iyi küfür yiyen de bendim, selamlar beyler :D boy avantajını iyi kullandık, alan savunması yaptık, kazandık :D

• Senmiydin o Abi ilk soru neydi oyle ben nerden bilicem yorick in q sunun adını.Ayrıca bide erdinç abi sana lafı soktu.Yaş odun yanmaz dedi
  • harbi o çıkan senmiydin ya :DD::D maokai de harbi iyi yanar ya ama fiddle ne alaka onu çözemedim :D
  • Maokai yaş agaç.fiddlekuru tahta parçalarından.çipil derler koylerde

• Ne güzel planlarım vardı şapkayı alıp kız arkadaşıma vericektim Neyseki seslendirmelerde fiddleyi bilip kendi aldı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.