Şimdi Ara

Kişi listeniz kullanlılır olmadığından msn messengeri kullanamazsınız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet öle bende şimdi açtım dünden bu yana bekliyordum amma uzun sürdü bu kez yaa....
    neyse sanırım herkezin açılıyodur artık
  • benim acılmıyor bu nedir yaaa 2 gün oldu hala acamıyorum.hizmet dısı diyip 8048820kodlu hata mesajını veriyor arastırmadıgım yapmadıgım sey kalamdı hala acmıyor yardım edecek yok mu ya bu işi gercekten bilen cevap yazsın ya
  • kardeş herkez aynı sorunu yaşadı bende neler yaptım ama olmadı belki 5 kez msnyi silip tekrar yüklemişimdir... ama olmuyoo bekliyceksin artık:(
  • Gece benimki de açılmış
    Boşuna uğraşmışım o kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: mEaDowW

kardeş herkez aynı sorunu yaşadı bende neler yaptım ama olmadı belki 5 kez msnyi silip tekrar yüklemişimdir... ama olmuyoo bekliyceksin artık:(

msni silmenin çare olmadıını bildiiniz halde neden yaparsınız anlamam..

bu arada dier arkadaşın hata kodu farklı ve yanılmıosam onda kişi listesi yazısı çıkmıo..
  • quote:

Orjinalden alıntı: coyjonquil

alakası yok kişi listendeki adres sayısıyla..ben farklı sürümleri de denedim açılmadı..
    hatta system32 nin host dosyasına messenger la ilgili bikaç şey falan da girdim fayda etmedi..tam 2 gün olmuştu benim..ve şu an açıldı..microsoftun saçmalıklarından bir tanesi daha işte..

valla ben okudum belki işinizi görür diye yaazdım hemen
  • quote:

Orjinalden alıntı: coyjonquil

quote:

Orjinalden alıntı: mEaDowW

kardeş herkez aynı sorunu yaşadı bende neler yaptım ama olmadı belki 5 kez msnyi silip tekrar yüklemişimdir... ama olmuyoo bekliyceksin artık:(

msni silmenin çare olmadıını bildiiniz halde neden yaparsınız anlamam..

bu arada dier arkadaşın hata kodu farklı ve yanılmıosam onda kişi listesi yazısı çıkmıo..

çünkü kardeş ben herkezin aynı sorunu yaşadığını bilmiyordum.. daha sonradan öğrendim ama olan olmuştu ben en az 5 kez msnyi silip tekrar kurmuştum bile boşuna uğraştığımı sonradan anladım tabii

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.