Şimdi Ara

KISA TIRNAKLI KIZLARDAN NEFRET EDİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • genelde bir kızda herkes yüze sonra fiziğe bakar ama benim için önemli olan fizikten önce eldir.

bazı kızlar var elleri kurumuş,yıpranmış,soyulmuş,belli bir rengi yok kütük gibi el. gerçekten nefret ediyorum. ve de şimdiye kadar 4 kıza aşık oldum. 4'ününde elleri pürüzsüz ve bembeyazdı.

ikinci olarak tırnak. bazı kızların tırnağı çok küçük oluyor. erkeklerde aynı şekilde. aşırı gıcık kapıyorum. ya tırnaklarını yemiş oluyorlar ya da genetik. her iki türlü de çirkin. kız olsaydım yüzümden daha çok elime bakardım. bazı kızlar tırnaklarını uzatıyorlar ama bakımsız. sapsarı,şekilsiz duruyor. midem bulanıyor. özellikle otobüsteyken dikkatimi çekti bu olay. bazıları da uzatmış boyatmış ya da tam kıvamında kesmiş oluyor. genelde böyle kızların yüzü de güzel oluyor. gerçi şuana kadar çirkin olupta tırnakları ve eli güzel olanı görmedim.

• Peki o zaman geribildirim gönder de bi dahaki sürümde düzeltsinler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim için de Eller ve tırnaklar önemli.Ben de acayip kısa tırnak ve enine büyük başparmaktan acayip tiksinirim.Övünmek gibi olmasın ama benim tırnaklarım çok düzgündür,neyse ki başparmaklarım da enine büyük değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sana duyduğum saygının tek sebebi mesaj sayının ilkokul numaram olması. 1 sayı arttığı an artık sana karşı hoşgörü beslemeyecek, gerçek öfkemi ve kinimi() masaya vuracağım ve tüm güzel tırnaklı kızları kucaklayıp, unicornumla harikalar diyarına kaçıracağım.
  • ve onlara sarılacağım
  • ve öpeceğim
  • Garip bir fetişizm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.