Şimdi Ara

KIŞ LASTİKLERİ ( tüm paylaşımlar buraya) (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4.915
Cevap
77
Favori
667.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki

KIŞ LASTİKLERİ ( tüm paylaşımlar buraya)

(En Son Oy Tarihi: 11.3.2024)
Giriş
    91H VE 91T arasındaki fark hız endeksidir T190 km iken H210km dir.91 ise yük endeksidir 615kg.Aracınız için 91T uygun ise kullanabilirsiniz. Aracımın hız ve yuk endeksi 93V.Kışlık lastiklerim 97H olarak aldım. Yazlıklar 93V olacaktır:)TS850 ve WRD3 ikisi de güzel lastik.WRD3 kullanıyorum ilk izlenimlerim gayet güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: soskay

91H VE 91T arasındaki fark hız endeksidir T190 km iken H210km dir.91 ise yük endeksidir 615kg.Aracınız için 91T uygun ise kullanabilirsiniz. Aracımın hız ve yuk endeksi 93V.Kışlık lastiklerim 97H olarak aldım. Yazlıklar 93V olacaktır:)TS850 ve WRD3 ikisi de güzel lastik.WRD3 kullanıyorum ilk izlenimlerim gayet güzel

Dostum etrto'yu açtın valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkin11

Merhaba arkadaşlar,
    Kış lastiği araştırması yapıyorum.
    Adac testlerindeki lastiklerden birini almayı düşünüyorum.
    195/65/15.
    Continentala bakıyorum fiyatlar çok pahalı ama 91 h tl 220 tl iken ts850 91 t 160 tl bu 2 lastik arasındaki fark nedir.
    Bu olmassa nokian wrd3 alıcam
    Hangisini tavsiye edersiniz.

195 65 15 91T PRELLİ BRIDGESTONE KIŞ LASTİKLERİ var 155 tl ucuz marka var NEXEN Kore 135 tl Dahil En iyi balans burada
    LASSA 140 tl

LASSA nın diğer ebatlarınıda temin edebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 27 Aralık 2013; 12:25:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soskay S kullanıcısına yanıt
    Merhaba aracım golf 6 91 t bana uygun olacaktır sanırım.Yada yazlıkların üstünse yazan ile aynı almammı gerekir yoksa kış lastiğinde farklı bir şey varmı.
  • arkin11 A kullanıcısına yanıt
    Aracinizin lastik kriterleri 91T olarak belirtilmis ise sorun yok.Kis lastiklerindede durum ayni.belirtilen endekslereden dusuk almamaniz onemli

• KIŞ VE YAZ LASTİKLERİ İÇİN
    istediğiniz ebatı bildirin PEŞİN FİYATINA taksitli satışa ekleyelim. http://www.sanalpazar.com/dukkan/7ls-Bridgestone-3d-Rot__u1135521"> Sanalpazar 16 aya kadar kartlarla taksitle HEMEN al

• 175/65R14 ölçü için

Bridgestone lm 32 mi lm 30 mu?
    lassa snoways mi?
    nokian wr g2 yada d3 mü?

bu seçenekler arasındakaldım fiyatları birbirine yakın bunlardan sadece lassa kullandım fena degildi, memlekette kar eksik olmuyor özellikle kar ve buzlu yolda çok kullanılacak. Bu lastikleri daha önce kullananların yorumlarına ihtiyacım var.
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Sigortadan çıkacak kusur oranını merakla bekliyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim. Geçmiş olsun.

Sağlıcakla.
  • Arkadaşlar bende uzun bi araştırmadan sonra Syron almaya karar verdim neden derseniz lastikçiler Petlas dan daha iyidir, bi de 4 ay kullanılacaksınız marka o kadar da önemli değildir diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: musdincer

Arkadaşlar bende uzun bi araştırmadan sonra Syron almaya karar verdim neden derseniz lastikçiler Petlas dan daha iyidir, bi de 4 ay kullanılacaksınız marka o kadar da önemli değildir diyorlar

al gitsin hocam ben aldım kullanıyorum, gayet performanslı lastik, yemişim test sonuçlarını

• Continental Türkiyeye bayi ile yaşadığım bir problem konusunda eposta gönderdim. "Biz karışmıyoruz aranızda halledin" gibisinden cevap verdiler (Aramızda halledilecek mesele olsaydı eposta göndermezdik herhalde). Tavırlarından sattıktan sonra işim bitti diyen satıcı izlenimi edindim.
  • merhaba arkadaşlar yılbaşından önce lastiklerde güzel kampanyalar vardı fakat şuan 20-30 tl arasında arttı çoğu lastik.UG8 almayı düşünüyordum hatta bir ara 205-60R16 buldum bridgestone blzzakta 210 tl ye ama bitti aracım peugeot 407 altı baya bi alçak aracın orjinal ebatı 205-60R16 fakat60 yanaklarda çok fark oluyor n11.com üzeride velhasıl ug8 ler 190 200 den 220 tl lere çıktı bende
    http://www.n11.com/sava-goodyear-20555-r16-91t-eskimo-s3-4-lastik-alana-yelek-hediye-P16506695

bu linkteki sava eskimo s3+ ı almayı düşünüyorum malum kupon indiriminden.
    sava eskimos3 kullanan arkadaşında gören tecrübe eden kimse varmı + ve - yanları nelerdir? bu kötü ise pirelli alacağım snowcontrol seri3 olanlardan.ama testlerde ömür olarka çok kısa geldi 27bin km olarka belirtilmiş Autoshow dergisindeki testte

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpertas

merhaba arkadaşlar yılbaşından önce lastiklerde güzel kampanyalar vardı fakat şuan 20-30 tl arasında arttı çoğu lastik.UG8 almayı düşünüyordum hatta bir ara 205-60R16 buldum bridgestone blzzakta 210 tl ye ama bitti aracım peugeot 407 altı baya bi alçak aracın orjinal ebatı 205-60R16 fakat60 yanaklarda çok fark oluyor n11.com üzeride velhasıl ug8 ler 190 200 den 220 tl lere çıktı bende
    http://www.n11.com/sava-goodyear-20555-r16-91t-eskimo-s3-4-lastik-alana-yelek-hediye-P16506695

sava eskimos3 kullanan arkadaşında gören tecrübe eden kimse varmı + ve - yanları nelerdir? bu kötü ise pirelli alacağım snowcontrol seri3 olanlardan.ama testlerde ömür olarka çok kısa geldi 27bin km olarka belirtilmiş Autoshow dergisindeki testte

Hepsiburada ug8 194 tl

http://www.hepsiburada.com/liste/goodyear-205-55-r16-91t-ultragrip-8-kis-lastigi-uretim-yili-2013-/productDetails.aspx?productId=otysf778886&categoryId=259720

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpertas

merhaba arkadaşlar yılbaşından önce lastiklerde güzel kampanyalar vardı fakat şuan 20-30 tl arasında arttı çoğu lastik.UG8 almayı düşünüyordum hatta bir ara 205-60R16 buldum bridgestone blzzakta 210 tl ye ama bitti aracım peugeot 407 altı baya bi alçak aracın orjinal ebatı 205-60R16 fakat60 yanaklarda çok fark oluyor n11.com üzeride velhasıl ug8 ler 190 200 den 220 tl lere çıktı bende

http://www.hepsiburada.com/liste/goodyear-205-55-r16-91t-ultragrip-8-kis-lastigi-uretim-yili-2013-/productDetails.aspx?productId=otysf778886&categoryId=259720

Hepsiburada 194 tl

• 06DF006 kullanıcısına yanıt
    aynen hocam gördüm hb da dak ug8 leri ama n11.com dan kuponlarım var onun iin n11 den almam gerekiyor.zamanında kupon yoktu ug8 ler 189.90 dı alamadık şimdi kuponlar geldi bu seferde lastikler zamlandı:(
  • Merhabalar Arkadaşlar,

citroen c5 için 225/55/17 kış lastığı almak istiyorum. Syron markasının fiyatlarının çok uygun olduğunu görmekteyim. Ayrıca Petlas'larda var. Tavsiyeleriniz var mı acaba?

Ayrıca alırken dikkat etmem gereken hususlar neler olacaktır? Çok aktif bir kullanımım olmayacağı için aldığımda çok üst düzey performanslı bir lastik aramıyorum.

Fiyat teklifi verebilecek olanlarda varsa onlarıda değerlendirebilirim.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phidias -- 3 Ocak 2014; 10:45:27 >
  • 225/55/17 kış lastığı petlasda 290 lassa 370 tl dahil kdv balans
    225/45/17 kış lastığı DURUN var 180 tl kdv ve balans ücreti dahil.

• Peugeut Bipper Comfort Plus 1.4 HDI özel amaçlı kullandığım aracım var.
    Üzerinde Pirelli 185/65 R15 88T yaz kış kullandığım lastikler var. 4 tane kış lastiği almak istiyorum. Tabii Pirelli olursa iyi olur. Aracımı yoğun kullanmam. Yük de koymam. Fiyatları biraz araştırdım. Ortalama 150-160 TL arasında gidiyor. Aldığım fiyat yüksek mi yoksa normal bir fiyat mıdır?
    Sizin tavsiyeniz ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musdincer

Arkadaşlar bende uzun bi araştırmadan sonra Syron almaya karar verdim neden derseniz lastikçiler Petlas dan daha iyidir, bi de 4 ay kullanılacaksınız marka o kadar da önemli değildir diyorlar

Aslında mantikli ama sonuçta kar bu şakasi olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ettu

Peugeut Bipper Comfort Plus 1.4 HDI özel amaçlı kullandığım aracım var.
    Üzerinde Pirelli 185/65 R15 88T yaz kış kullandığım lastikler var. 4 tane kış lastiği almak istiyorum. Tabii Pirelli olursa iyi olur. Aracımı yoğun kullanmam. Yük de koymam. Fiyatları biraz araştırdım. Ortalama 150-160 TL arasında gidiyor. Aldığım fiyat yüksek mi yoksa normal bir fiyat mıdır?
    Sizin tavsiyeniz ne olabilir?

Corsamda 135 TLye aldığım Lassa Snoways Era kış lastiği kullanıyorum. 15 cm karda bile araç gidiyor.http://www.youtube.com/watch?v=0RtsHU2T6jU linkini verdiğim videodaki sürücü benim, lastikler de Lassa kış lastiği.
     KIŞ LASTİKLERİ  ( tüm paylaşımlar buraya)

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.