Şimdi Ara

Kış için spor ayakkabı tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
17.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lumberjack in spor ayakkabi tipi botlari var tavsiye ederim baya sicak tutar konforludur da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NB ve Asics in gore-tex modelleri var ama çoğu koşu ayakkabısı şeklinde. Asics gel lyte V in gore tex seçeneği de var. Asics in bu modelini giymedim ama koşu ayakkabıları rahattır. Bunların dışında Merrell in goretex modellerini önerebilirim, fiyatı yüksek olsa da belki sezon dışı olduğu için bütçenize yakın fiyata bulabilirsiniz. Onlarda olmazsa adidas veya reebok larda boyner de indirim oluyor,takip edebilirsiniz. goretex modellerde genelde gtx yazar. goretex kumaş su geçirmez, hava geçirir fakat ayağı fazla terletmediği için üşütmez, sıcak tutar.
  • Bu arada Merrell moab gore-tex ve Reebok Franconia Ridge II Gtx modellerini giydim. Kar için hep Merrel i tercih ettim. İkisininde en olumsuz tarafı ıslak fayans gibi kaygan zeminlerde diğer ayakkabılardan daha çok kayıyor
  • selamlar. arkadaşlar .. bir kaç aydır kışlık 2 tane ayakkabı aldım. 2 ayakkabıda ayağıma vurdu.

max 500-600tl ye kışın giyebileceğim spor ayakkabısı tavsiyesi istiyorum. ayağımı sıcak tutacak , yağmur sızdırmayacak.

yardımcı olanlara teşşekkür ederim. saygılarımla.

ps: arkadaşlar yukarıda daha önce verilen linklerin bir çoğu eski. bir çok üründe bulunamadı diyor.

yeni tercihler ne olmalı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.