Şimdi Ara

kış geliyor, infrared ısıtıcı mı almalı yağlı radyatör mü? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
107.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evin alt katında normalde kullanmadığımız bir misafir odası var 35m2 filan . dün misafir gelecekti; 2000w 11 dilim yağlı radyatörü açtım 4 saatte cayır cayır yanmasına rağmen bi gıdım ısıtmadı , 3000w infrared vardı radyatörü kapatıp onu açtım 10 dakikada ısıttı

yani 7/24 kullanacaksanız yağlı radyatör ,arada kullanacaksanız infrared alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi landmoon -- 16 Ocak 2016; 12:04:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HOCAM BEN ANTALYA DA KIŞ BOYU FANLI VE ISITICI KULLANDIM, 3000 W GÜCÜNDE 500 W ı FANLI , 10 DK DA PETEĞİ İNANILMAZ ISINIYOR ELİNİ DEĞDİREMEZSİNİZ FAKAT ODAYI HİÇ Mİ HİÇ ISITMADI, FAN I AÇARAK KULLANDIM ODAYI BİRAZ ISITTI BÖYLECE İDARE ETTİK, FANI OLMASAYDI KALDIR ÇÖPE AT.. ANTALYA DA KASIM AYI VE ARALIK AYININ BİR KISMINDA FAYDASI OLDU ARALIK AYININ SONLARINDA VE OCAK ŞUBAT MART AYLARINDA YETERSİZ KALDI, KIŞ ŞARTLARI AĞIR OLAN DİĞER İLLERİMİZDE KESİNLİKLE VERİM ALAMAZSINIZ.UFO TARZI ISITICI DAHA İYİYDİ OCAK ŞUBAT AYINDA İNFRARED ISITICI KULLANDIM DAHA İYİYDİ... 3000 W GÜCÜNDE OLDUĞUNDAN SAATTE 3 KW ELEKTRİK TÜKETİYOR, 2000 W LIK İNFRARED ISITICIMDA SAATTE 2 KW TÜKETİYORDU VE İNFRARED ISITICIMDAN DAHA FAZLA VERİM ALDIM DİYEBİLİRİM KESİNLİKLE ALMAYIN DERİM HELE HELE FANLI OLMAYANI HİÇ ALMAYIN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neverrid

HOCAM BEN ANTALYA DA KIŞ BOYU FANLI VE ISITICI KULLANDIM, 3000 W GÜCÜNDE 500 W ı FANLI , 10 DK DA PETEĞİ İNANILMAZ ISINIYOR ELİNİ DEĞDİREMEZSİNİZ FAKAT ODAYI HİÇ Mİ HİÇ ISITMADI, FAN I AÇARAK KULLANDIM ODAYI BİRAZ ISITTI BÖYLECE İDARE ETTİK, FANI OLMASAYDI KALDIR ÇÖPE AT.. ANTALYA DA KASIM AYI VE ARALIK AYININ BİR KISMINDA FAYDASI OLDU ARALIK AYININ SONLARINDA VE OCAK ŞUBAT MART AYLARINDA YETERSİZ KALDI, KIŞ ŞARTLARI AĞIR OLAN DİĞER İLLERİMİZDE KESİNLİKLE VERİM ALAMAZSINIZ.UFO TARZI ISITICI DAHA İYİYDİ OCAK ŞUBAT AYINDA İNFRARED ISITICI KULLANDIM DAHA İYİYDİ... 3000 W GÜCÜNDE OLDUĞUNDAN SAATTE 3 KW ELEKTRİK TÜKETİYOR, 2000 W LIK İNFRARED ISITICIMDA SAATTE 2 KW TÜKETİYORDU VE İNFRARED ISITICIMDAN DAHA FAZLA VERİM ALDIM DİYEBİLİRİM KESİNLİKLE ALMAYIN DERİM HELE HELE FANLI OLMAYANI HİÇ ALMAYIN...

Hocam herkes infrared almayin demis sizde tecrubelerinizle infrared mantikli secim olmus. Sanirim insanlar her ikisini sizin gibi deneyip yorum yapmali. Bizim insanimiz yanlis yonlendiriyor cevresini bazen. Ufoyu duvara cevirip duvari isitsak genis hacim isininca duvara carpan havada isinir dolayisiyla yagli radyator gorevi gorur diye dusunuyorum bende. Zamanla ac kapabyapinca surekli yanmak zorunda kalmaz. Denemek lazim tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• urfadayım kışlar çok sert geçmiyor burda ama delonghinin yağlı radyatörüyle ısınamadım fatura da kabarık geliyordu bu sene nasıl bişey alsam diye bakıyorum ama karar veremedim.Fanlı bi ısıtıcı almayı düşünüyorum. Trotec tds 10 diye bi ısıtıcı buldum alman markası. Var mıdır kullanan yada başka tavsiyesi olan?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.