Şimdi Ara

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ 2016 GİRİŞLİLER (WHATSAPP GRUBUMUZ KURULDU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
5
Favori
1.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bizim sınıfta beklediğimden çoktu ülkücü ama genel bir şey söyleyemem. bir gazi değildir herhalde. olaylı bir yer değil ya sıkıntı olmuyor
  • vatdıpıroplem kullanıcısına yanıt
    genel olarak kötü diyemem. çok iyi hocalarımız da var ilgisiz olanlar da. manipülasyonda sabun ağırlıklı çalışılıyor ilk sene bu bir artı. alçı mum akril falan da kullandık ama sınavlar sabundandı. kullanımı en kolay olan da o bence. isteyen kliniğe gidip gözlem yapabiliyor 3. sınıfa gelmeniz beklenmiyor klinik deneyim kazanmanız için. sonra türksel dülgergil hocanın başlattığı uygulamalar var ülke çapında bilinen, onlara katılma fırsatı var. genel anlamda eğitim (sistemi bu sene bizim üzerimizde denedikleri için) size daha iyi şekilde verilir diye düşünüyorum.
  • Kırıkkale'ye akıyorum :) servis olayı hakkında bilgisi olan arkadaş bir mesaj atsın Ankara'dan gidip gelicem hergün.
  • Snow Jon kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam peki bazi fakultelerde 1 dersten kalirsan sene tekrari yapıyorsun ya burada gecerli mi ? Çok sınıfta kalan oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    evet bizde de öyle. seçmeliler dışındaki herhangi bir şeyden kalman yeterli sene tekrarı için. bu sene bizim sınıftan 11 kişi kuruldan kaldı. (geçme notu 60)
    Teşekkür ederim hocam çok yardimci oldunuz

ne demek her zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snow Jon

bu ay içerisinde taşınıyoruz eylülde orda başlıyoruz diye biliyorum

Bende öyle biliyorum haziranda bi tanıdıkla konuşurken eylüle bitirmek amaç ama aksilik olursa en geç ocakta bitecek dişin binası dedi...

Hocam görüş olayı çok farklı , hukukta bizim sınıfta çok az sağ var akp yok gibi herkes solcu mübarek ben bikaç kişiyle takışacağım bu dönemde şu olaylara tağmen öyle konuşurlarsa , iktisatta 4-5 dhkpc destekçisi var her görüşten eleman var yani... Ha propaganda olay vs yok herkes gel git yapıyor görüşümü yapayım toplanalım şunları burda durdurtmayalım tarzı şeyler yok ülkücüler bir hafta sınıfın temsilcisi olarak birini seçeceğiniz zaman ortaya çıkarlar saçma saçma konuşur reisimiz cart curt sonrada giderler...

@ÜniversiteliAdam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 10 Ağustos 2016; 19:17:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar disten olup ankaradan her gun gelis gidis yapacak olan var mi

• servis konusunda bilgi sahibi kimse yok mu

• kucukkurba K kullanıcısına yanıt
    Hocam ben gidip gelmeyi düşünüyorum.

Hocam peki hafta içi hergün var mı okul. Bazi uniler her gün okul olmuyor diye biliyorum.

• Nkrdtreis N kullanıcısına yanıt
    evet çoğu ünide bir gün boş bırakılır ya da uzaktan eğitim derslerine ayrılır bizde öyle olmadı maalesef hafta içi her gün vardı ders. ama kurul sisteminden dolayı dinamik bir ders programımız vardı her hafta değişen. dolayısıyla çok dolu haftalar da oldu, geç gidebildiğimiz az dersin olduğu haftalar da
    Eyvallah hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: lorne_malvo8

Hocam bu Servis olayı nasıl oluyor

Hocam sadece kurtuluş parkının oradan geçtiğini duydum, benimde bilgim yok fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alakockoyu

quote:

Orijinalden alıntı: Çükütüs

Banada veterinerlik gelmiş. Ankaradayım, hergün servisle gidip gelicem. Ücreti ne kadar ve Ankara'dan kaç saat sürüyor merak ediyorum, bilen varsa alıntılasın lütfen.

bizim tanıdık 300 veriyor. servis kapıdan alıp kapıya bırakıyor

Bu alıntıyı nasıl görmedim. Hocam eğer öyleyse çok iyi, ben ücreti çok daha fazla bekliyordum. Birde evin önüne bırakıyorsa tadından yenmez valla :d
  • Hayırlı olsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alakockoyu

quote:

Banada veterinerlik gelmiş. Ankaradayım, hergün servisle gidip gelicem. Ücreti ne kadar ve Ankara'dan kaç saat sürüyor merak ediyorum, bilen varsa alıntılasın lütfen.

bizim tanıdık 300 veriyor. servis kapıdan alıp kapıya bırakıyor

Bu alıntıyı nasıl görmedim. Hocam eğer öyleyse çok iyi, ben ücreti çok daha fazla bekliyordum. Birde evin önüne bırakıyorsa tadından yenmez valla :d

zam geldiyse bile en fazla 400 felan olmuştur. bro resimindeki çocuğun ismi ne . çok tatlı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakockoyu -- 11 Ağustos 2016; 12:22:59 >

• Kırıkkale hemşirelik geldi herkese hayırlı olsun :)

• Diş hekimliği fakültesi merkezdeydi taşınacak bu ayın ortasında az kaldı yani kampüste olacak
    Ulaşımda felan sıkıntı çekmezsiniz de akşamları biraz sıkıntı ulaşım
    gayet ucuz güzel bir yer sıkıntı olmayacak yani merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.