Şimdi Ara

Kırık dişim ve dilimi kesmesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sağ üstteki azı dişimde dolgu var 2/3 sene önce yaptırmıştım doktor iyi yapamadı kenarı boş kaldı içine yiyecek giriyor haftada bi minik minik diş etim şişiyor iltahab oluyor. Ondan dolayı oraya pek yüklenmiyorum.

Sağ alt azı dişümdede dolgu var 2/3 sene oldu oda. İçine doğru çöktü dolgu iyice. Dişin 4/1 i kırık ayrıca kenarı boş içie ordan yiyecek girip ağrı yapıyor yüklenemiyorum

Sol üst tarafım düzgün.

Sol alt tarafımda azı dişimin yarısı kırıldı 6 ay önce felan.

Bayada kesin ve dilimi kesiyor yara yapıyor ağrı veriyor.

İdare ediyorum bir şekilde.

Sizce bu dişleri yaptırmak ne kadar maliyet tutar.

Parası cok olan biri değilim ama artık cidden sıkıntı yaşıyorum ve git gide zarar vermeye başlıyor bana.

Devlet hastanesinde yaptıramam. 1.500 tl civarı gss borcum var. Ödemeyeceğim onu asla. Her ay 90 tl felan yazıyorlar ha bile. Onu ödemedende tedavi olamıyorum.

Ama ödemeyeceğim. Ben 2 senedir doktora gitmiyorum. Almadığım hizmetin borcunu ödemem..

Diyeceğim odur ki bu dişlere ne yapılır. İmplant demeyin çok pahalı 2 bin tlden başlıyor.

Kırık dişe yamagibi ekleme yaptıramazmıyız.

Diğerlerinede sağlam bir dolgu yaptırmayı dusunuyorum.

Varmı bilgisi olan bu konuda ne yapılır ne ücret tutar özel hastanede yada klinikte ne yapmam gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sisen dise kanal yapilmasi lazim 3 kanalli dis+3 dolgu 1200 lira tutar . diger dislerinde kanala giderse fiyat 2kya gidebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAF52D74F -- 5 Ağustos 2020; 8:17:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.