Şimdi Ara

Kiracı Para Ödemeden Kaçtı, Hattını Kapattı Ulaşamıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
7.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evdekiler öğrenci miydi acaba meraktan soruyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Uygun miktarda komisyonla işinizi halledebilirim. Elemanın fotoğrafını, adını ve soyadını bilsem yeter..
    Merhaba, pm atılmıyor ulaşır mısınız, elimde tc nosundan adına soyadına herşey var
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberkuşu

Evdekiler öğrenci miydi acaba meraktan soruyorum?
    Hayır, bir kadın oğluyla kalıyordu. Kadının mesleği lise terkten doğma bir işti, yani işsiz kalması çok olağandışı değildi bana göre ama acıdık verdik, sonucu bu oldu. Kiralarken uyardık hatta, bak dedik bu sitenin aidatı fazladır, ödeyemezsen ilerde sorun olmasın, yanıtı ''yok yeaaa nolcak'' tarzı bir şey olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MidCruyff

Merhaba, pm atılmıyor ulaşır mısınız, elimde tc nosundan adına soyadına herşey var

Alıntıları Göster
    bu işin birde mağdura komisyonumu var?avukat ücreti 2000 tl falan,diyelim kiracı 3000 tl borç taktı gitti,avukat olarak bana 2000 tl ver paranı tahsil edeyimmi diyorsun?mantıklı olan masrafları karşı taraftan alman,avukat,dosya,icra masrafları ile 3000 tl zaten 6-7 bin lirayı bulur.diyelim adamın üzerine malvarlığı yok,sigortalı bir işte'de çalışmıyor bu durumda avukat masrafını kim ödeyecek?
  • Yav uğraş hocam. Biz bu yüzden kaybediyoruz ne gerek var dediğimiz için millet bu kadar rahat. Hakkını arayacaksın borçlu çıkacak değilsin ya. Bi yaşasın mahkeme korkusunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arayacağım arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

bu işin birde mağdura komisyonumu var?avukat ücreti 2000 tl falan,diyelim kiracı 3000 tl borç taktı gitti,avukat olarak bana 2000 tl ver paranı tahsil edeyimmi diyorsun?mantıklı olan masrafları karşı taraftan alman,avukat,dosya,icra masrafları ile 3000 tl zaten 6-7 bin lirayı bulur.diyelim adamın üzerine malvarlığı yok,sigortalı bir işte'de çalışmıyor bu durumda avukat masrafını kim ödeyecek?

Alıntıları Göster
    avukatın karşıdan para alıp alamayacağı kesin olmadığı için dava ücretini sizden talep edecek her türlü. o da 2-3 bin min olacaktır, sözleşmende çelişkili bir durum varsa ya da sözleşmen yoksa hakim bilirkişi ister o da etti mi sana 1,5 bin , bir de dava sonucunda adamın hiçbir şeyi yoksa üzerine hiçbir şey alamamak da cabası, o yüzden kira çok yüklü ise mantıklı ama bana göre 3-5bin için girilmez mahkeme olayına

• Dava açacağınız tarafın üzerinde mal varlığı yoksa eğer. Hiç bir şey alamazsınız. Sadece dava açtığınızla kalırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.