Şimdi Ara

kingstone 400mhz ddr 256mb ram !!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugun bundan 2 adet aldım kullandıgım sıstemın bırı p3 800 dıgerı p4 2.4 ama aldıgım ramın agız yapısı ıle takacagım gırıs uyum saglamıyor yoksa ben sd ram mı alacaktım

• p3 anakart lar sdram dimm leri vardır ddram lerin dimm leri farklıdır uymaz p4 e ddram almalısın
  • p4 e uymadı ama ddr
  • o zaman aldığun ram sdr dir
  • ustunde ddr yazıyor ve tırnak olarak tek tırnak bosluk var bende sd ra var ıı tırnak lı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haquan -- 7 Kasım 2004, 0:52:59 >
  • p4 lerın hepsımı ddr desteklıyor yoksa sd destekleyenlerı de varmı ?
  • anakartina bagli modelini yazarsan sana neyi destekleyip neyi desteklemedigini yazabiliriz yada sayfasina gidersen yazicaktir
  • asus tamam benımkı sd desteklıyor ben hıc anakarta falan bakmadım dırek gıttım p4 dıye ddr aldım :)sonuc husran nebılım boardın pok oldugunu
  • iyi bak istersen SD & DDR olmasın...
    eger oyle ise SD leri cıkartıp DDR Ram imi takabilirsin. anakart üzerinde geçiş jumper ıolması gerekli...
  • hımm bak orasına bakmadım ram gırısının yanında falan olmuyor dımı bu su an pc yanımda degıl yarın anca bakacagım bu arada 512 sd lerın fıyatları nerelerdedır acaba olmazsa 256 yı verıp 512 sd alsam aynı kapıya cıkar eger ddr desteklemıyor ıse boyle yapım dımı deville hocam
  • evet slotlar genelde yan yana olurlar.
    ama 512 SD lerinde fiyat acısından DDR a göre karlı oldugu pekde soylenemez hani.
    DDR almak bana daha akıl işi gibi geliyor ama, yinede bütçe , makine vs senin tabi.
    alırsanda yine aynı şekilde 512 DDR alabilmeye bak.
  • ama desteklemıyorsa ne etcez oaman 256 sd alacam mecburen cunku 512 sd ler pahallıymıs fıyatlara baktım da bende 256 ddr ıle aynı sanıyorum fıyatını 512 sd nın
  • işte o yuzden soyledim
    piyasada ne kadar az kalırlarsa fiyatlarıda o kadar artıyor :D
    bence sen yanına bi arkadaşını al. senin kasaya birde o baksın ondan sonra duruma göre hareket edersiniz. hem boylece tekrar RAM filan almassın
  • Bazı bordlar hem sdr hem ddr yuvalı ama sen en iyisi anakart adını tam ver öyle bakalım
  • madem p4un var madem yeni ddr da almissin bence anakartinida soyle guzel bisi al yenilerden saglam performans al. eski anakart fazla tatmin etmiyecektir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.