Şimdi Ara

Kingston Ssd Now V300 240GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu ssd nasildir sizce hediye geldi . Sizce kullanayim mi degistireyim mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en ucuz ve kötü modellerden ilk partiler iyiydi ama sonradan nand değişikliğine gidildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıçanadam -- 20 Ocak 2015; 21:43:28 >
  • Değiştirince tekrar hediye gelecekse daha iyi modelden isteyin hocam yok değişme olmayacaksada kullanın.Aslında hediye geri çevrilmez yada gönderilmez ama değiştireyim mi diye sorduğunuz için imkanlar dahilinde ise daha iyi modeller tercih edilebilir bana kalsa kullanırdım sonuçta hediye gelmiş.

Bende bugün Kingston HyperX 3K 240 gb lık olan modelinden aldım ama daha kullanmadım gece sökme takma pek yapmıyorum sabaha artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 21 Ocak 2015; 0:06:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mıçanadam

en ucuz ve kötü modellerden ilk partiler iyiydi ama sonradan nand değişikliğine gidildi.

Hocam partiyi nasil anlayabiliriz ?

Victor Gaming Machine yarismasinda kazanmistim crucial verceklerdi ellerinde yoktu bundan verdiler ama sordum bana haber verirler yarin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Detonator-58

Değiştirince tekrar hediye gelecekse daha iyi modelden isteyin hocam yok değişme olmayacaksada kullanın.Aslında hediye geri çevrilmez yada gönderilmez ama değiştireyim mi diye sorduğunuz için imkanlar dahilinde ise daha iyi modeller tercih edilebilir bana kalsa kullanırdım sonuçta hediye gelmiş.

Bende bugün Kingston HyperX 3K 240 gb lık olan modelinden aldım ama daha kullanmadım gece sökme takma pek yapmıyorum sabaha artık

Hocam crucial nasil ? Onu ayarlayabilirim belki marka olarak soruyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.