Şimdi Ara

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning [Eylül 2020] [ PC ANA KONU ] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyunun çıkışı ile birlikte fiyatları da belli oldu(sonunda). Normal Sürüm 185 TL, 2021'de çıkacak ek paketi de içerek olan Fate sürümü ise 236 TL. Ana oyuna sahip olanlara ise 23 Eylüle kadar
    %60 indirim ile 74 TL ile 95 TL olarak fiyatlandırmışlar. Kararsızım.
    https://store.steampowered.com/app/1041720/Kingdoms_of_Amalur_ReReckoning/
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Oyunun çıkışı ile birlikte fiyatları da belli oldu(sonunda). Normal Sürüm 185 TL, 2021'de çıkacak ek paketi de içerek olan Fate sürümü ise 236 TL. Ana oyuna sahip olanlara ise 23 Eylüle kadar
    %60 indirim ile 74 TL ile 95 TL olarak fiyatlandırmışlar. Kararsızım.
    https://store.steampowered.com/app/1041720/Kingdoms_of_Amalur_ReReckoning/
    Bu steam iyice Şacmaladi..Steam'den oyun alinmaz indirim günü bkelenir yada başka platformdan 60 liraya alinir.. Bu steam bildigin adami soyuyor.

• Absnthe kullanıcısına yanıt
    Steam'lik bir olay yok ki, Yayıncısı bu fiyatı belirliyor. Steam sadece kur tavsiyesinde bulunuyor. THQ'nun halt yemesi yani. Ama dediğiniz gibi bu şekilde 50-60 TL üstü zaten etmez bence.
  • Zamanında eski oyun 7 liralara düşüyordu. Almak lazımdı. Çıksın bakalım bir. Ben gene her türlü 90 lira vermem de.
  • Parasına değen bir Remaster olmamış. Eski hali kütüphanesinde olanlar zaten hiç bulaşmasın.
  • bu paraya değmez indirim bekleyin
  • Videolardan bir fark göremedim. Kamera açısını yaklaştırmışlar sanırım berbat olmuş o. Eski sürümü varsa hiç gerek yok. Zaten çok keyifli ve dönemsiz bir oyundu. On sene sonra da açar oynarsınız öyle bir oyun.
  • Bu remastereddan çok demastered olmuş
  • Bir Burnout Paradise City bir de Red Faction: Guerrilla'nın Remastered sürümüne göz atma şansım oldu.

Burnout'u sadece videolarından izledim ve hiç bir fark göremedim. Red Faction'u ise oynayarak hayal kırıklığı yaşadım. Yani Remaster deyince biraz beklentiye girmiştim en azından göz önünde bulunan yerlere ve şeylere biraz geliştirme yaparlar diye ama ana silahımız ve özellikle en başta çok sık gördüğümüz pickup arabanın modellemelerine varana kadar her şey aynı. Yahu aradan o kadar yıl geçmiş, bari arabanın tekerleklerine 3B diş ekleyin, silah modellemelerini detaylandırın, biraz yeni teknolojiden nasibini alsın. Yoksa mesela ENB Series diye bir mod hiç çıkmamış olsa, Rockstar GTA San Andreas'a ENB çakıp Remaster dese o bile çok daha doyurucu olurdu.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning [Eylül 2020] [ PC ANA KONU ]

Eğer bu oyun da birebir aynısı olacaksa hiç gerek yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 3 Kasım 2020; 0:55:3 >

• arkadaş oyunun normal sürümünü almaya izin vermiyor steam remastered alayim o zaman dedim 185 tl gibi bi fiyatı var beklerim düşer dedim cadılar bayramı indirimlerinde de düşmedi anlamadım ben bu işi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.