Şimdi Ara

king of kings 3 (gamigo) close beta (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bi tek banamı gelmedi download linki ya :D nedir bu şansım :D
  • https://billing.gamigogames.de/?LANG=2
    bu adresten oyuunu secip sign up dedıkten sonra oyunu aktiflestirceksiniz.Bu işlemden sonra oyunun sitesine girip keyi yazcaksınız ve mail gelecek
  • Ares ben anatolia oldum fakat dediğin gibi kimseye rastlayamadım, oyun başında birşey anlamadım, ama sonra sarmaya başladı gibi. ayrıca bu oyunun OB tarihini bilen varmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi testq -- 4 Temmuz 2010; 0:55:52 >
  • başlarda oyundan pek bişey anlamadım , ama sonradan sarmaya başladı, anatolia kısmındayım
  • arkadaşlar ben oyunu bıraktım eğer oynamak isteyen varsa hesabımı vereilirim 32 lvl

edit: verilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeyyeHan -- 5 Temmuz 2010; 22:28:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KasaBiaN

arkadaşlar ben oyunu bırkatık eğer oynamak isteyen varsa hesabımı vereilirim 32 lvl

Özel Mesaj attim kardeş bana verirsen sevinirim.
  • Bu ne ya Deli olcam 2.Kez İd aldim Keyi Girdim emaile gönderildi Dio ama email de download linki yok
    hic bişey göndermiyorlar pfff böle oyunun ! Elinde Download Linki olan varsa verebilirmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KilheaLCraZy -- 5 Temmuz 2010; 22:58:02 >
  • Sonunda geldi indiriyorum ilgilenenlere tşkler
  • Arkadaşlar Download Linki:http://cdn.mediaclients.gamigo.de/i9y3i3f6/cds/kok3/KOK3-CBT.exe

İsteyene 32 lvl Char verilir... Özel mesaj atmaniz yeterlidir.
  • Manowar ın vardı böyle şarkısı
  • Oynayan varmı oyunu? 2. CB testlerine seçildim oyun güzele benziyor.
  • Bende seçilmişim.Şuan download yapcak ama internet hızım 512'ye düştü.O yüzden biraz beklicem
    Ben bu hızla download yapmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperion1905 -- 26 Ağustos 2010; 20:25:47 >
  • Boyutu 1.6GB 512 ile işkence gibi.
  • Dün denedim. Gerçekten Berbat
  • valla bende bi göz attım bugün fena değil oyun. Görüntüsünde ne var oyunun anlamadım siz kötü görüntülü oyun görmemişsiniz bence gayet

güzel görüntüsü.
  • Oyanayn var mi halen KOK III u ?
  • Arkadaşlar ben anatolia realm kralıyım şuan oyunda ve krallığımız her geçen gün güçlenmekte.Fakat az playerımız var.Oyun gayet güzel k.o daki gibi slot arama derdiniz yok,sabahtan akşama kadar slot etrafında dönüp durma derdi yok.Görevler üzerine tamamen...Oyuna gelip anatolia realm'ini seçin ve 15 lvl den sonra realmden yazmanız yeter.Gerek ben gerek realmdeki arkadaşlarımız her konuda yardımcı oluyorlar.Oyunun grafiklerine lafım yok ama savaşları mükemmel.Event sayısıda oldukça fazla oyunda sıkılmaya vaktiniz olmuyor =) Denemenizi tavsiye ederim herkese iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: insatanity

Arkadaşlar ben anatolia realm kralıyım şuan **YASAKTIR*da ve krallığımız her geçen gün güçlenmekte.Fakat az playerımız var.**YASAKTIR* gayet güzel k.o daki gibi slot arama derdiniz yok,sabahtan akşama kadar slot etrafında dönüp durma derdi yok.Görevler üzerine tamamen...**YASAKTIR*a gelip anatolia realm'ini seçin ve 15 lvl den sonra realmden yazmanız yeter.Gerek ben gerek realmdeki arkadaşlarımız her konuda yardımcı oluyorlar.**YASAKTIR*un grafiklerine lafım yok ama savaşları mükemmel.Event sayısıda oldukça fazla **YASAKTIR*da sıkılmaya vaktiniz olmuyor =) Denemenizi tavsiye ederim herkese iyi günler

Eventlerin çok olduğu bir mmorpg tavsiye ederim...
  • Farmera özel eşya kazanmak istiyormusunuz? Eşya kazanmak için free2play forumlarına girip belli bir miktar mesaj atıp anında alabilecekmişiz kodlarımızı. Oyun listesi şimdilik bunlar olsada ilerki günlerde yeni oyunlarda listeye katılabilir.

Sitesi:www.free2play.com.tr
    Fan sayfası:www.facebook.com/free2playdergi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.