Şimdi Ara

Kimya ve Tarihte 1 soru iptale yakın gözüküyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
2.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.cnnturk.com/turkiye/yksde-tarih-ve-kimyada-hatali-soru-iddiasi basına da geldiğine göre büyük ihtimalle bu 2 soru iptal edilecek

• buradakiler de ezberci sistemi eleştirir sene boyu, kardeşim soru bilimsel olarak hatalıysa 70 bin tane bile çözsen iptal olması gerekir. Sen tabi ezberlemişsin sorun iptal olacak diye ağlıyorsun.

Biyolojideki mantar sorusunu da dogru yaptim ama hatalı diyor mesela bazıları, bilimsel olarak eğer oyleyse iptal olması gerekir.

Sonra sistemi eleştirip bu sistem çok ezberci yea diye ağlarsan makatımla gülerim
  • Ayrıca ÖSYM'nin dediği gibi sadece Tapo Kağan değil 1.Göktürk Devleti'nin diğer kağanlarından olan ve şıklarda bulunan Mukan Kağan ve İşbara Kağan'da din değişimi ile suçlanmış kendi dönemlerinde kim yazmış bu soruları ya 10 tane soru bile yazamamamışlar.
  • elektroliz sorusu iptal olmamali cok sacma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elektroliz sorusu iptal olursa çok yığılma olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gafma

Ayrıca ÖSYM'nin dediği gibi sadece Tapo Kağan değil 1.Göktürk Devleti'nin diğer kağanlarından olan ve şıklarda bulunan Mukan Kağan ve İşbara Kağan'da din değişimi ile suçlanmış kendi dönemlerinde kim yazmış bu soruları ya 10 tane soru bile yazamamamışlar.
    yani ben otursam hem eleyici hem adam akıllı 100 soru çıkarırım karşımıza çıkan sorulara bak
  • Dikkatli ikuyun osym yalnizca biriken mgun kutlesini istiyor katotta aciga cikan ilk maddeden kac gram toplanir demiyor

• Ox-LAD Chamberlain kullanıcısına yanıt
    Niye kardeş herkes sen gibi çözmüyor soruları olmamalı diye birşey yok. Bilimsel hata varsa ifade de iptaldir olmalı ya da olmamalı diye öznel görüş olmaz

• PcMert kullanıcısına yanıt
    belli ki yapamadin soruyu :D

• Tapo kağan kim bak bunlar delirtti beni rusya sorusu da çıldırttı kuveyt umman da çıldırttı yeter beeeeeeeeeeeeeee
  • ulan yapamayanlar da sanki eriyik tuzu demedigi icin yapmadi adamlar 2 elektronu unutuyor formulu bilmiyor ya d hic elektroliz calismamis zirlamayin
    bu sorunun aynisindan sene icinde 70 tane cozdum 3 denemden birinde cikiyordu

• Tyt fen sorusunu da yazın ben dilekçemi verdim. Lütfen yazın arkadaşlar. İsterseniz dilekce yazmak isteyene yardımcı olirum. Özelden mesaj atsın bana . Ya da misafirler için toplu konu acabilirim

Farkeder mi Hocam mantarlı soruyu yaptım ama iptal olması gerekiyorsa olsun 500kişiye mi kaldık ? Kuralı neyse o olsun + bu sorular böyledir gayet çıkıyor değil yanlışlığı varsa vardır yoksa yoktur bu sene niyeyse tüm sorulaea herkes kendi kafasına göre yanlış dogru yorumu yapıyor garip

Evet en çok 2 elektronu unutanlar şikayet edip duruyor inşallah iptal olmaz amin

• quote:

Orijinalden alıntı: PcMert

Niye kardeş herkes sen gibi çözmüyor soruları olmamalı diye birşey yok. Bilimsel hata varsa ifade de iptaldir olmalı ya da olmamalı diye öznel görüş olmaz
    Neresi bilimsel hatali soyler misin soruyu okudun mu acaba?

• yığılalım bakalım :) safları sıklaştırın beyler
  • PcMert kullanıcısına yanıt
    HAHAHAHA mantarli soruyu yaptim ama ymis.
    vicdan masturbasyonuna bak bir de bana objektkif baktigi izlenimini vermeye calisiyor ya

Hadi kardeşim devam et aferün 1 soru yapmışın tebrik ederim sen ösym binasının önünde beklersin yanlış kabul edilmesin diye

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.