Şimdi Ara

Kimya İçin Hoca Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yandın Güzel İnsan

Peki kimya özel ile bizim kimyamız arasında hangisini önerirsiniz?
    Vallaha hocam Bizimkimyamızdaki Alaittin Hocanın tarzı bana daha iyi geldi.Bizimkimyamız sitesinde ilk dersi güncellemiş ve pdfini ücretsiz yapmış kayıt olup pdfi indirip başlayabilirsin.Hocanın tarzı sana uyduysa devam et derim.Kazanımlara göre güncellediği için ekstra fazla çöp bilgi almıyorsun kimyada.Ben eşit ağırlığa geçtiğimden sadece BKS1 paketini aldım
  • Normalde bizim hocalar + anlamadığım yerde görkem şahinden devam edecektim ama bizim hocalar kanalının tek pdfini bulamadığım için kimya elbistan + görkem şahin ile devam edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tokyo.ghoul T kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdilik youtube üzerinden deneyeceğim. Eğer verim alamazsan paralı hocalara bakarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence kimya özelden şaşma ama sen bilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FA0173588

hocam sen yerleştin mi?
    Evet hocam bu sene yerleştim.Ne oldu ki?
  • Walter H.White kullanıcısına yanıt
    merak ettim hocam, neresi geldi ? hayırlı olsun.
  • quote:

merak ettim hocam, neresi geldi ? hayırlı olsun.
    Teşekkür ederim hocam forumda çok yazmadığım için genelde pek sorulmuyor da ondan şaşırdım bir an.2 senedir yaşadığım şanssızlıklar pek peşimi bırakmadı.13k tyt 30k ayt geldi ytü kom ingilizceye girdim.
  • Walter H.White kullanıcısına yanıt
    vaaayy ytü kom iyidir. hayırlı olsun tekrardan. yardımcı biri olduğunuz için + ağır breaking badı fanı olduğum için seviyorum sizi.
  • quote:

vaaayy ytü kom iyidir. hayırlı olsun tekrardan. yardımcı biri olduğunuz için + ağır breaking badı fanı olduğum için seviyorum sizi.
    Sağolun hocam ben de sizi seviyorum.Son senelerde amacından çok sapsa da forum umarım birilerinin işine yarıyordur yazdıklarımız

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.