Şimdi Ara

Kilo Alma Muhabbeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaşım 17 kilom 58 boy 1.73 2.5 aydır body yapıyorum düzenli beslenmiyorum neler yemem lazım sizce düzenli beslenmeyi tamamıyla açıklayabilirmisiniz

• Yulaf,Yumurta,Lor,Tahıllı Ekmek,Hindi göğüs,Makarna veya bulgur,Kuruyemişler.

Kalori miktarını artırın.
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    Kahvaltıda 3-4 YUMURTA yeterli olur haşla veya kır kırarsan EKMEKle yemen kolay olur SARIları da ye kalori al.
    40-50gr YULAF EZMESİ, eti lifalif var her markette 4tl 500gr ı bir bardak SÜTle iyi gidiyor
    TAM TAHILLI EKMEK(beyazdan uzak dur, bunu bulamam dersen ekmek yeme daha iyi) ne kadar yiyebiliyorsan, 2-3 dilim makul olur.2 dilimle tost ta yapabilirsin PEYNİR ile. bunları ye muhtemelen iştah felan kalmıcak kahvaltıda, kalırsa da bi kaç tane ZEYTİN vs. atarsın

Ara öğün: Bir adet ELMA veya MUZ hangi meyve varsa. Bu öğünü atlarsan saat 8den sonra yememeye özen göster direk yağ olarak depolar vücut.

Ana öğün:Arkadaş hindi demiş ama ben tavuk tüketiyorum sağlıksız deniyor ama umursamıyorum niyeyse.
    200gr TAVUK veya HİNDİ GÖĞÜS
    500gr PİLAV&BULGUR&MAKARNA hangisi pişmişse evinde, ekstradan bazı günler BARBUNYA,KURU FASULYE NOHUT PATATES(kızartma değil haşlama) da pişmişse pilavının üstüne çekinmeden ekleyebilirsin. YEŞİL MERCİMEK bulursan da yapıştır.

Ara öğün: Kuruyemişler! Durumunu düşünerek LEBLEBİ ve YER FISTIĞI derim leblebiden 100gr fıstıktan 50gr yeterli olur, yanında KURU KAYISI da yiyorum ben 4-5 adet. fındık ceviz buldunmu ye ama almak için pek kasma kendini fiyatları altınla yarışıyor malum. Zenginsen farklı tabi.

Ana Öğün:1. nin aynısı değişik kombinasyonlar yapabilirsin

Ara Öğün:Lor peyniri yiyip uyuyabilirsin kazein proteini yavaş sindirildiği için uyudugun o 8-9 saat vücud beslenmeye devam eder boş geçmemiş olursun

• Hocam 500gr makarna 1 kutu makarna demek bunu 1 öğünde kim yiyorda 58 kilo biri yiyecek senin kilonda 100 150 gr yemen yeterli bir öğünde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.