Şimdi Ara

^^^^KİA CEED CLUB^^^^ (399. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.758
Cevap
59
Favori
840.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackdaniels®

Dostlar,

Bugün yeni ceed'e baktım showroom'da. Hoşuma gitti açıkçası. Tork konvertörlü sanırım otomatik vites. concept plus için 56.500 fiyat verdiler ne dersiniz?

55000tl ye alabilirsiniz istanbulda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozden61

arkadaslar hyundai getz sahibiyim. arabamı değiştirme arefesindeyim. sport wagon motion dizel nasıldır. kronik bir problemi varmı. esp yokmuş bu modeller de, esp olmaması yol tutusu etkiliyormu,arka savrulurmu. arkadaşımın arkadaşında 2011 25000 km varmış. satmayı düşünüyormuş. daha fiyat almadım ama piyasası nedir.

bence yol tutuşu gayet iyi süper değil endişe edilecek bir durum yok bu açıdan ben 2011 model boyasız motion hb düz vitesini 34000tlye hemen sattım sw en fazla 1-2 fazla olur ona göre
  • son anda aracımı satarak premium siparişini verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: şavşat

son anda aracımı satarak premium siparişini verdim

hayırlı olsunn...
  • sağol teşekkür ederim
  • Mrb. arkadaşlar kia ceed önden hasarlı kapıda da az bi ezik var bunu yaptırmak ne kadara mal olur acaba bilgisi olan var mı?

^^^^KİA CEED CLUB^^^^
  • ya bu gaz pedalının altında gaza sonuna kadar bastıktan sonra bir tık sesi geliyor sanki bir düğmeye basarmış gibi onun ne işe yaradığını bilen varmı ?? aracım düz vites yani kick down olma ihtimali yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyluceli
    Mrb. arkadaşlar kia ceed önden hasarlı kapıda da az bi ezik var bunu yaptırmak ne kadara mal olur acaba bilgisi olan var mı?

^^^^KİA CEED CLUB^^^^

gorunen; tampon, kaput ve sag camurluk. ilave olarak far, sınyal ve far motoru. Gorunmeyenler mutlaka cıkar. o darbe ıcerde bıseylerı kesın ezmıs yamultmus veya kırmıstır.

Yuvarlak bır rakam olarak 2bın lıra dıyorum. 1800 olur 2400 olur. ama 3 asagı 5 yukarı 2000 olur.

quote:

Orijinalden alıntı: alcan
    ya bu gaz pedalının altında gaza sonuna kadar bastıktan sonra bir tık sesi geliyor sanki bir düğmeye basarmış gibi onun ne işe yaradığını bilen varmı ?? aracım düz vites yani kick down olma ihtimali yok :D

Otomatik vitesliler için o "tık". Ama Duzunde de aynı pedal sıstemını kullanmıslar. Yani: bizde bir işe yaramıyor :)))

• Benimki de manuel bende o tik ilk akdigimdan beri farkediyorum , sanki overboost olabilirmis gibi geliyor bana ama bazen o kadar sert basiyorum ki hissetmiyorum bile o tiki :)))))))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün birçok kia bayisi ile iletişeme geçtim ve fiyat aldım araba ise harika tasarım herşey sunroff hariç olan modelini almaya karar verdik gibi birşey en son fiyat 50.650 lira aldım 2012 0 km sizce nasıl fiyat ne diyorsunuz arkadaşlar
    1.6 crdı otomatik 128 beygir bayıldım
  • overboost olabilir keşke öyle olsa :D araç zaten bastığın zaman şahlandığında fazla farketme şansımız yok ben bir iki sefer denedim sizi arkanıza doğru yaslıyor ama bu o düğmeyle alakası varmı yoksa aracın kendi torkundan dolayı oluşan birşeymi onu bilemiyoruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcan

overboost olabilir keşke öyle olsa :D araç zaten bastığın zaman şahlandığında fazla farketme şansımız yok ben bir iki sefer denedim sizi arkanıza doğru yaslıyor ama bu o düğmeyle alakası varmı yoksa aracın kendi torkundan dolayı oluşan birşeymi onu bilemiyoruz :D

otomatık vıtes araclar ıcın uretılen pedal sıstemı. butun ceed lerde var ama duz vıteslerde işe yaramıyor. otomatık vıteslerde de "kickdown" gorevı goruyor.

aynı mesajı ıkıncı kez yazdım sanırım:)
  • doğrudur :D çokta üzülmedim ceedimin torku yeter zaten :D
  • Arkadaslar merhaba. Yeni kia ceed concept plus beyaz renk aracimi cok uzulerek satmak zorundayim. Sadece 1200 kmde ve. Acil olarak para gerektiginden 52000 e birakacagim. Cebim 505 355 11 41 adım serdar
  • Arkadaslar merhaba. Yeni kia ceed concept plus beyaz renk aracimi cok uzulerek satmak zorundayim. Sadece 1200 kmde ve. Acil olarak para gerektiginden 52000 e birakacagim. Cebim 505 355 11 41 adım serdar
  • 2011 model Kia Ceed SW dizel otomatik aracımın 2. yıl bakımı geldi. Aracın km'si 22 bin küsürde.
    Ankara Opal Kia servisten bakım fiyatı aldım 600 küsür gib bir rakam söylediler. Açıkçası çok geldi.

Bir de Ankara Meb-Başayarı aayacağım, zaten ik bakımı orada yaptırmıştım bakalım onlar ne diyecekler.

Bir bu ayın 15'i itibari ile servis indirim kampanyası olacak sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hangiaraba?

2011 model Kia Ceed SW dizel otomatik aracımın 2. yıl bakımı geldi. Aracın km'si 22 bin küsürde.
    Ankara Opal Kia servisten bakım fiyatı aldım 600 küsür gib bir rakam söylediler. Açıkçası çok geldi.

Bir de Ankara Meb-Başayarı aayacağım, zaten ik bakımı orada yaptırmıştım bakalım onlar ne diyecekler.

Bir bu ayın 15'i itibari ile servis indirim kampanyası olacak sanırım.

Abı bu kadar pişti olur. Tam dedım foruma gıreyım bugunk ubakımın tutarını yazıp fıkır sorayım; senın mesjaı gordum

2011 Ceed (HB-Manuel dizel) nın bugun 2.yil/30bın (28bınde araba) bakımını yaptırdım. Bayraktar Kia da... Polen fıltresın ıdegıstırtmedım (kendım degıstırmıstım onu). Ama ılave olarak Rot balans yaptırdım. 410 TL odedım.

Bu arada 15 ekim (pazartesı) baslayacak olan servıs gunlerı kampanyası senı kapsamıyor. Garantısı bıtmıs olanları kapsıyor. (Bugun servıste onun da muhabbetını yapmıstık elemanlarla)

• 2011 CEEDbenzinli 1.6 MOTİON hakkında bilgisi olan ne kadar yakıo piyasa değeri masrafları vb artı eksileri anlatabilirse sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.