Şimdi Ara

KG76NAI32N kod adındaki gösterişli ama sesli soğutucu. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
7.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende 4-5 ay önce bu buzdolabında aldım daha kurdurmadım. Bu kadar sorun varmış kurdurmadan değiştirme ya da iade şansım var mı? mutfak oturma odası aynı yerde.
  • Bende bu buzdolabını İstanbul Starcity Avm'deki Siemens bayiisinden aldım. 2 ay oldu alalı ama yeni eve geçeceğim için henüz kurdurmadım. Bu yazılanlar benim de gözümü korkuttu şuan :) Bu dolaba alternatif bir dolap mı aramalı? Yoksa kullanıp tecrübe mi etmeli :)
  • Ben de aldım bugün. 2019 üretimlerde ses yok diyorlar. Gelecek dolabın 2019 olduğunu nasıl anlarım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: captaingurkan

Ben de aldım bugün. 2019 üretimlerde ses yok diyorlar. Gelecek dolabın 2019 olduğunu nasıl anlarım?
    Merhaba,
    Maalesef ambalaj üzerinden anlama olasılığınız yok.
    Ean kodu içerisine gizlenmiştir üretim tarihi,
    Eğer sorun olur ise 05533976676 dan bana ulaşabilirsiniz destek vermeye çalışırım.
    Saygılar.
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Size diğer bir konuda dükkanınızın yerini sormuştum sizden almak için görmediniz sanırım. Not olsun diye yazıyorum: 2019 modellerde kompresör koruyucu kapağı yok, tepe led lambası çerçevesi beyaz(2018lerde gri), raf sayısı en alttaki ile birlikte 3 2018 lerde 4 adet.

• quote:

Orijinalden alıntı: captaingurkan

Çok teşekkürler. Size diğer bir konuda dükkanınızın yerini sormuştum sizden almak için görmediniz sanırım. Not olsun diye yazıyorum: 2019 modellerde kompresör koruyucu kapağı yok, tepe led lambası çerçevesi beyaz(2018lerde gri), raf sayısı en alttaki ile birlikte 3 2018 lerde 4 adet.
    Merhaba Gürkan bey, açık adresi buradan paylaşmam uygun olmuyor maalesef size dün telefonumu iletmişim fakat biraz geç olmuş :)
    Hayırlısı olsun iyi günlerde kullanmanızı dilerim.
  • Siemens KG57NPW24N model dolabım 7 yılda çok defa arıza yaptı uzatılmış garanti bitmek üzereyken. Muadille değişim çıktı muadil olarak KG56NAWF0N cihazını vereceklerdi. Boydan dolayı istemedim. 659 tl fark vererek KG76NAI32N modeline karar verdim. Şu an forumdaki şikayetleri okuyunca korktum. İnsallah sorunlu cihaz gelmez. İstanbul fabrikadan gelecekmiş. Yıl 2021 oldu.  

• quote:

Orijinalden alıntı: belen51

Siemens KG57NPW24N model dolabım 7 yılda çok defa arıza yaptı uzatılmış garanti bitmek üzereyken. Muadille değişim çıktı muadil olarak KG56NAWF0N cihazını vereceklerdi. Boydan dolayı istemedim. 659 tl fark vererek KG76NAI32N modeline karar verdim. Şu an forumdaki şikayetleri okuyunca korktum. İnsallah sorunlu cihaz gelmez. İstanbul fabrikadan gelecekmiş. Yıl 2021 oldu.  

Merhabalar. KG76NAI32N model biten bir seri, aynı ürünün güncel kasası: KG76NAIF0N modelidir.
    Bu modeli talep etmeniz güncel cihaz almanız her zaman daha mantıklı olacaktır.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/buzdolaplari-ve-derin-dondurucular/solo-buzdolaplari-ve-derin-dondurucular/alttan-donduruculu-solo-buzdolaplari/KG76NAIF0N

• Üstadım siemens kaliteli dedim forumdan arkadaş aracılığıyla aldım aynı ses sorunu satarken 40 db diye satıyorlar sonra yok inverter ondan ses yapıyormuş traktör gibi kompresör sesi var mutfakta.

https://forum.donanimhaber.com/sifir-siemens-kgn86ai42n-ses-problemi--145607579-2

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.